Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: qlgebraik
1 >
mínus indicator plus

Aha.   Aha.

A skúsme s pozrieť, prečo je s tým tunelčekom problémik, dobre? A kto ten problémik spôsobil, dobre? Citujem: ..."Pôvodným zhotoviteľom bolo združenie podnikateľov Salini Impregilo S.p.A. a Dúha, a.s, ktoré malo diaľničný úsek s tunelom postaviť za sumu 409 miliónov EUR. Kontroly koncom roka 2018 odhalili, že stavba zďaleka nenapredovala, tak ako bolo naplánované. V prvom štvrťroku roku 2019 vláda rozhodla, že zmluvu so zhotoviteľom ukončí dohodou a vypíše súťaž na nového zhotoviteľa. "... Takže v dôsledku problémiku momentálne prebehlo, pod gesciou osvieteného SMERU, Mostu a SNS nové výberové konanie, *teraz* tvrdia, že to dokončia do roku 2023. Čestné pionierske. Aj harmonogram je, veď áno. Kliknite, stojí to za to: https://imgur.com/a/4iOgnpE
 
mínus indicator plus

Práve podobné   Práve podobné

obvinenia zo strany Kotlebových prívržencov nás slniečkárov potom vedú k tomu, že volíme Trubana a Kisku. Zamysli sa nad sebou, prosím. Možno tvoje urážky odplašili práve Kotlebovi ďalšieho voliča a priviedli ho k zlému Trubanovi do košiara. /s
 
mínus indicator plus

No veď   No veď

kontrolujú a zistili manipuláciu so vzorkami, v roku 2018. Linka ktorú idete odvtedy mediálne je asi takáto: ..."Keby sme nedovolili, aby ste nás kontrolovali, tak by ste nás neprichytili. Takto sme doplatili na svoju dobrotu, vidíte! Aj veru nehodno vám zvrhlým imperialistom dôverovať, povolíme kontroly a vy hneď že 'prichytili' a 'pravidlá'. Tak načo sme vám povoľovali tie kontroly, keď nás teraz prichytíte? Zlý zvrhlý Západ!"... atď. atp.
 
mínus indicator plus

Hm.   Hm.

"Novovybudovaná pešia zóna na námestí, oslobodená od všetkých foriem obslužnej dopravy je miestom spoločenských kontaktov" Nie je. Pobyt na tom mieste je nepríjemný, pretože homo sapiens nechce dlhodobo stáť alebo sedieť na do dvoch strán otvorenom priestore. Prastaré inštinkty nepustia. Pozerá sa na jednu stranu, z druhej strany môže vybernúť dravec, vzniká pocit nepokoja. Pobyt je relatívne príjemný na nábreží, pretože tam má homo sapiens krytý chrbát Euroveou a keď sa pozerá na rieku, má prehľad o situácii a môže byť pokojný. Ako miesto stretnutia pred svätou tovaroslužbou v Eurovey je to miesto použiteľné, ničmenej na tento účel bude použiteľné aj naďalej. Po stretnutí aj dnes homo sapiens rýchle unikajú do uzavretých priestranstiev.
 
mínus indicator plus

Pretože moja   Pretože moja

mizantropia nemá hranice? Lebo prečo nie? Proste sa bavím, to je všetko.
 
mínus indicator plus

Iste.   Iste.

Ale zaujimavejsie je, ze Ta taka otazka vobec napadne. Povazujes zivotne postoje a spravanie sa osadnikov za nejaky referencny ramec, v ramci ktoreho sa pokusas pozitivne sebadefinovat?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Slovenskí libertariáni   Slovenskí libertariáni

na menejstatu si popri práci na štátnych zakázkach v KPMG, IBM Slovensko, Deloitte alebo SWANN vždy nájdu čas na to, aby nám oznámili, ako veci majú byť. Ayn Rand je medzi nimi neobľúbená (vieme prečo, že). Radšej majú Rothbarda (vieme prečo, že). Obľúbený je výraz "noeomarxizmus", viď vyššie. To je špecifický termín, nasadený pre tento účel rusákmi. Ono totiž slovenskí libertariáni ešte stále nezvládnu používať termín "komunizmus" v negatívnom kontexte, lebo rodinné tradície nepustia. Na "neomarxizmus" ale môžu vykrikovať pri víkendovej návšteve rodičov spolu s exkomunistickým tatkom, ktorý zahodil pred tridsiatimi rokmi stranícku knižku a z proletárskeho internacionalistu bol "národniar" voliaci Mečiara. Deti chlípu polievku s pečeňovými knedličkami a veľkými očami pozerajú na tatka a dedka , ktorí svorne zachraňujú "európsku civilizáciu" pred "neomarxistami". Po obede sa ide zapáliť sviečka na dedkov hrob, on bol síce v Hlinkovej garde ale "taká bola doba".
 
mínus indicator plus

Ono je to v   Ono je to v

obhajoba svojej osobnej amorality. Asi najvacsi bojovnik z
29.11.2019 12:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Iste, keď   Iste, keď

si odmyslíme, čo v tom článku je, tak je článok v pohode. A keď si predstavíme, že by Ing. RS hovoril niečo iné, než hovoril, tak by bol aj Ing. RS v pohode. Viete, ja by som si voličov Ing. RS viac vážil, keby proste prehlásili, že chcú neplatiť dane, lebo sa im to oplatí. Považujem egoizmus za normálny rešpektuhodný postoj. Načo tie moralizujúce kecy o slobode a klamstvá o trickle down zázrakoch? Ing. RS proste umožní pár mravčekom, aby neplatili dane a za to predá komplet zdravotníctvo Pente. Mravčekovia si kúpia za príjmy navyše nejaké veci (to síce ich životný problém s neexistujúcim zmyslom existencie nevyrieši, ale veď prečo to neskúsiť znova, tentoraz to iste zaberie) a my ostatní utrieme hubu.
 
mínus indicator plus

Tak ešte skúste   Tak ešte skúste

ešte post factum zracionalizovať ten religionistický výlev Ing. RS o Mohamedovi, plus text od dvojnásobného agenta ŠtB a komunistu, ktorý vyvesil najprv na sme.sk ale po prečítaní diskusie ho s hanbou zmazal, ale na osobnom blogu Ing. RS je k dispozícii dodnes. https://sulik.sk/kde-je-loz-kd... O postojoch Ing. RS k pokusu o vraždu tými dvoma priblblými rusáckymi gumami z GRU v Salisbury ktorá bola plne v smere kremeľského spinu ani nehovorím. Ja to vidím na snahu nabrať voličov v kysuckej krčme, vlastne pardon, nie tam -- v kuchynke KPMG, Swiss Re, Accenture, T-Systems a IBM Slovensko. Pretože to je, samozrejme, veľký rozdiel. Nuž, spravili sa focus groups a zistilo sa, že korporátna kuchynka, usilovne refreshujúca facebook, bude voliť Kotlebu. A Ing. RS s výlevmi prestal.
 
mínus indicator plus

Ja nepovažujem   Ja nepovažujem

to, že sa niekto iný chová nesprávne za dostatočný dôvod na to, aby som sa choval nesprávne aj ja.
28.11.2019 7:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Keby ste si ráčili   Keby ste si ráčili

prečítať Sulíkov blog, zistili by ste, že je za jeden volebný obvod. Presadený Mečiarom, udržiavaný socialistami. A irónia? Ja? NIKDY!
 
mínus indicator plus

Tak dobre,   Tak dobre,

to som prehnal. Zase si netreba robiť z fanúšikov Ing. RS srandu, oni majú mnohé dobré vlastnosti, ktoré bez váhania prejavujú dňom i nocou. Môže byť teda radšej Wagner: Jazda Valkýr? Nie? Človek vám fakt nevyhovie.
 
mínus indicator plus

Sulík   Sulík

najlepšie vysvetlil, debata skončila. Soundtrack: Whitney Houston "I will always love you."
 
mínus indicator plus

Tak keď zostane čas   Tak keď zostane čas

popri tom všetkom štúdiu histórie, nostalgiou za boľševizmom, boju proti diktátu európskej komisie, padaní na ústa a podobne, odporúčam si vo voľnom čase pozrieť: * ako i/y sa píše v slove sch?zofrénia * čo znamená "svetlý príklad"
Reakcia k téme: 30 rokov hnusu
24.11.2019 22:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mať vlastný   Mať vlastný

názor nemá žiadnu hodnotu. Potenciálnu hodnotu majú myšlienky, ak sú podporené objektívnymi faktami a argumentami, nie "mať názor". "Mať vlastný názor" vyžaduje totiž asi takú námahu, ako mať dieru na zadnej časti tela. A byť hrdý na "vlastný názor", hm. Nuž, keď nie je nič iné, môže byť aj to.
Reakcia k téme: 30 rokov hnusu
22.11.2019 12:29 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME