Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: robert-f
1 >
mínus indicator plus

Strasne   Strasne

Neuveriteľná manipulácia na úrovni fake news.
 
mínus indicator plus

13. dochodok   13. dochodok

13. dochoodk bude. 9. až 12. nebude.
 
mínus indicator plus

ano   ano

Áno, presne toto, na v Česku sa ozvali právnici, lekári a na sociálnych sieťach dostávali ministri a Babiš taký výprask, že rýchlo museli zaradiť spiatočku. Inak, všetci čo ma mínuskujete, chcel som Vám dať len námet na premýšlanie, nie na nenávisť. Nenávisť bez premýšlania vedie do pekla. Kľudne ma mínuskujte, nakoľko viem, ako algoritmus karmy funguje, tak zopár príspevkami si spravím, akú chcem :-). Profil tu mám registrovaný od roku 2004, toľko ku kvalite mojich príspevkov. Mimochodom, čo hovoríte na slov. ministra zdravotníctva?
 
mínus indicator plus

Pre spresnenie tupcom   Pre spresnenie tupcom

Čo sa otvorí: divadlá, kiná, obchodné centrá, zimné štadióny, do škôl chodia maturanti a deviataci.
 
mínus indicator plus

pohľad z Brna   pohľad z Brna

Dnes sa v Česku otvorí takmer všetko, okrem škôl, saun a reštík vo vnútri, ale aj to podľa mňa príde rýchlo. Hranice sú priechodné s testom. Celkovo to v Česku zvládajú lepšie ale aj tak ľudia už majú plné zuby obmedzení. Predpokladám, že sa rýchlo zrušia aj rúška na ulici. Z Brna vyzerajú reakcie, čo tu čítam v diskusii, ako nejaká sekta pomätencov. Aj lekári tu hovoria, že pokiaľ nemáte 3 diagnózy alebo obezitu, tak je to v pohode aj pre starších. Oni sa tu idú zamerať na lokálne ohniská. Na Slovensku to vyzerá stále tak, že ľudia sediaci na zadku niekde na dedine sú v strese. Dobre Vás tam Matovič domotal.
 
mínus indicator plus

autor   autor

Super, takéto k*kot*ny sme vtedy stvárali. a niektorým nám to zostalo doteraz. punk is not dead, ale s peniazmi je to väčšia prča.
 
mínus indicator plus

autor   autor

Sa uvedomte nejde len o Rakúsko a opatrovateľky. Kopec ľudí robí v Česku aj v riadiacich pozíciách. Majú vlastné autá a na nejakých "taxikárov" sa môžu vykašlať. Plno ľudí ma manželov, manželky, deti na druhej strane hranice. Plno ľudí chodí na tždňovky alebo turnusy. Nie sú to len ošetrovateľky. A hlavne si z toho prestante robiť biznis!!!
 
mínus indicator plus

zaujimave   zaujimave

Aj v Nemecku sa začínajú ozývať lekári, že nesedí veľa vecí. Tu v Česku sa z toho už smejú. Prázdne JISky, je tam od začiatku len pár pacientov.
 
mínus indicator plus

p. Droppa   p. Droppa

Ak vláda nevie urobiť takéto vážne veci v súlade zo zákonom, kde máme istotu, že bude robiť iné? Aj zločincov treba usvedčiť, odsúdiť a potrestať v súlade s právom. A na to tlačovky ani fanúškovia na facebooku nestačia. Ak sú prvé kroky vlády rozklad právneho štátu, arogancia, urážky, klamstvá, hrubú prekračovanie práva, čo nás čaká o rok? Nemám nič proti tomu, ak vláda bude riešiť smerácku mafiu, naopak, preto som jednu vládnu stranu volil... ale zatiaľ sa tak nedeje, naopak, časť mafie dostáva dôležité funkcie a ministri dôležitých rezortov sú totálne nekompetentní. Nemôžem niektoré veci zverejniť, ale mám informácie priamo z nemocníc, ministerstiev, krízové štábu, vedenia vládnych politických strán. Je turbulentná doba, chyby sa spravia, ale treba sa k ním postaviť čelom, napraviť ich a nie urážať ľudí, čo na to poukazujú, klamať, zavádzať a ohovárať. Viera, že títo sú iní, nebudú zneužívať moc je totálne naivná a je to cesta do pekla.
 
mínus indicator plus

p. Droppa   p. Droppa

Nemôžem chodiť do práce, syn nemôže absolvovať plánované vyšetenia, nemôžem byť s manželkou a druhým synom (už dva mesiace), nemôžem vykonávať vlastnícke práva k nehnuteľnosti ani uzatvárať zmluvy. Som v Brne, zamestnanie a časť rodiny je v Bratislave. Vládna moc koná v rozpore s právom, robí opatrenia, ktorí sa nedajú kontrolovať, celé je to nezákonné, protiprávne a dochádza k závažným trestním činnom v súvislosti s protiprávnym systémom štátnej karantény - šírenie nebezpečnej choroby z nedbanlivosti pretože sú tam nútene ubytovaní infekční aj neinfekční občania spolu a dochádza k šíreniu nákazy.
 
mínus indicator plus

autor   autor

Dobrý deň, môžem použiť Váš text a podať to na gen. prokuratúru aj v mojom mene? Viem, že to nie je "prekné", ale zásah do základných ľudských práv je tak brutálny, že si to od občanov žiada brutálnu odozvu. Nie je možné, aby tu nejaká partia nevzdelaných sedlákov zavádzala diktatúru.
 
mínus indicator plus

zamer   zamer

Je to zamer, pretože autorov webu na to opakovane upozornujem a SME a Nko to zacalo uverejnovat az na zaklade mojich upozorneni.
Reakcia k téme: Chalani, vám musí!
02.05.2020 19:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pocty   pocty

Nie je dôležité, koľko majú krajiny celkovo nakazených od začiatku, ale koľko majú nakazených aktuálne. Aspoň tých zistených. A kedže Slovensko moc netestuje, tak nezistených majú asi percentuálne menej ako v Rakúsku. Keby chcela slovenská vláda nejako inteligentne riešit problem cezhraničného styku, tak začne námatkovo testovať ľudí na hraniciach. Lebo toto, čo robí teraz nemá žiaden zmysel, okrem míňania peňazí a buzerácie.
Reakcia k téme: Chalani, vám musí!
28.04.2020 12:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

politici   politici

Politici rozhodujú o zastavení domácej spotreby cez zatvorené prevádzky. Ďalej rozhodujú o prežití sektora služieb a maloobchodu cez zle nastavenú podporu. K tomu zavreté hranice, menšie firmy nemajú ako vyvážať, plus chýbajú niektorí pracovníci. Máme vládu diletantov, ktorá nechápe, že každý deň sú firmy bližšie ku kolapsu.
 
mínus indicator plus

cesko   cesko

V médiách to bolo už pred 3 týždňami, zrejme to vláda riešila už pred mesiacom.
 
mínus indicator plus

chyba   chyba

V Česku testujú ako diví a tiež im to ide dole. A ľudia sú tu ešte menej disciplinovaní ako na Slovensku, pred Veľkou nocou otvorili Hornbachy a boli tam davy ľudí. To by sa na testoch u prejavilo.
 
mínus indicator plus

konope   konope

Ja som za, nech sa konope pestuje a nech je k tomu aj celé spracovanie, je to tradičná slovenská rastlina. Len by som od toho neočakával nejaký ekonomický zázrak.Celý potravinársky sektor je rizikový, nepotrebuje veľa ľudí a práca je tam slabo platená.
 
mínus indicator plus

resp   resp

Okrem toho sa má v Česku stavať fabrika pre respirátory s kapacitou pre celú Európu od nejakej svetovej firmy.
 
mínus indicator plus

dialnice   dialnice

Príprava diaľnic trvá roky a zmena vlády to vždy na dva roky zastaví. Výstavba diaľnic veľa ľudí nezamestná. Je ale pravda, že obnova krajiny a infraštruktúry bude jedna z ciest, ktoré bude treba použiť na zníženie nezamestnanosti.
 

1 >

Najčítanejšie na SME