Utorok, 22. október, 2019 | Meniny má Sergej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Svato4
1>
mínus indicator plus

;-)   ;-)

No čo už? Mladosť, pochabosť. Sviežo napísané. ;-)
02.04.2014 22:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ako vždy, perfektné na zamyslenie   ako vždy, perfektné na zamyslenie

Alenka, je fajn, že dávaš notifikáciu na FB, inak by som stratil možnosť niečo dobré si prečítať. Na blog chodm už málo. ;-) Vždy tak rozmýšľam, že by som sa nevedel s Tebou rozprávať, lebo Tvoji spolubesednísi vždy povedia niečo čo má hlavu a pätu. A Ty to dáš do skvelej literárnej formy, často s novým, prekvapivým, vyšším významom. ;-) Ešte poznámka: nelichotil som, len konštatoval.
Reakcia k téme: O zime a závesoch
26.01.2014 0:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

:-D   :-D

Danka, nám čo Ťa poznáme aspoň troška, problém nerobíš. Problém urobíš o milión rokov paleontológom. Keď nájdu Tvoje kostičky, tak budú pozerať ako vyorané myši. :-D Myslím že popíšu nový druh. Homo sapiens bikesis. :-D
Reakcia k téme: Hellboy a Herbert Einstein
14.01.2014 16:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

;-)   ;-)

Danka, dlho som Ti nediskutoval/nečítal blog. Moja chyba a už viem, môj abstinenčný syndróm po dobrom čítaní. ;-) Jedna otázočka. Existuje ešte nejaká kostička, ktorú by si nebola mala niekedy zlomenú? :-D (To nie je podpichovanie, to je len obyčajná zvedavosť. ) :-D
Reakcia k téme: Hellboy a Herbert Einstein
14.01.2014 9:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nie len úžasné písmanká ale aj obrázky. ;-)
Reakcia k téme: Na konci
31.12.2013 21:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Saška, čo dodať?   Saška, čo dodať?

Tvoje písmenká sú hladkanie dušičky. Vďaka! ;-)
Reakcia k téme: Len život, nič iné
31.12.2013 21:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

;-)   ;-)

Pravdu máš!!! Vlastne, ako vždy!!! ;-)
Reakcia k téme: Je čas
20.12.2013 10:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

fajn, že som nakukol   fajn, že som nakukol

zasa mám čo čítať. ;-)
Reakcia k téme: Láska
30.11.2013 14:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

;-)   ;-)

Zasa jeden z článkov, ktorého silu si človek vychutná na viacnásobné prečítanie. Vďaka! ;-)
Reakcia k téme: Zblízka
10.11.2013 20:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

;-)   ;-)

trafila si, nie časy, život ale postoj k nim. ;-)
20.10.2013 0:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Držím Ti palce!
31.08.2013 20:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Dobrý článok a dobrá diskusia.   Dobrý článok a dobrá diskusia.

Len je troška dlhý. No z iného súdka. Skúsenosť. Prešiel som všetkými očkovaniami a preočkovaniami. Ai som nemusel proti všetkým, populácia je našťastie dobre preočkovaná, tak je nízky výskyt uvedených ochorení. Z toho mimochdom profituje anti-vakcinačné hnutie. Teda, nepostihla ma žiadna z uvedených komplikácií, ale získal som inú, najhoršiu komplikáciu. Zostarol som. No na druhej strane, pred érou očkovania rádovo milióny nemali šancu dostať túto moju komplikáciu. Teda, čo je lepšie zostarnúť s rizikom možnosti promilových komplikácií? Rádovo viac komplikácií nesie so sebou napr. urobenie vodičského preukazu. Alebo chytiť nejakú chorobu, ktorej som mohol predísť a na ktorú je liečba neistá alebo nemožná? Poradte mi prosím.
 
mínus indicator plus

;-)   ;-)

Mal som/mám kopec snov, no život si robí aj tak čo chce. Analýza je pekná, viac krát som zisťoval čo boli sny a čo nutnosť a ako sa plnili/neplnili. No už som prestal riešiť, resp. nebojujem so životom (ako sa spieva v jednej pesničke), ale skorej korigujem aby boli sny a život čo najviac priechodné a čo najviac mi to vyhovovalo. Viem, je to trocha defenzívne, ale už na staré kolená ťažko bojovať. :-D
Reakcia k téme: Naživo
20.08.2013 10:46 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

máš pravdu, netraba sa trápiť nad koncami, aj sami prídu. Dôležitý je začiatok, o ten sa musíme snažiť, východné filozofie hovoria o prvom kroku. ;-)
Reakcia k téme: Tadiaľto
16.08.2013 23:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

už som cítil potrebu, prevetrať dušu. Vďaka. ;-) Alenka a Saška to dokážu. ;-)
Reakcia k téme: Hladiny
26.06.2013 8:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

... vyplnili nám ju. Ale aj sami si plníme, alebo nechávame si plniť. Mne tá naša koža pripomína viac starinárstvo. U niekoho pekne uložené, roztriedené, u iného nahádzané bez ladu a skladu, u niekoho väčšie u iného menšie. Čo použijeme? čo nás prekvapí? čo je balast? z čoho máme závrať? Každá koža je iná, jedinečná, inak a iným naplnená. Článok je pekný podnet na zamyslenie, na inventarizáciu. ;-)
Reakcia k téme: Zmeny
11.06.2013 9:08 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Saška,   Saška,

pravda je pravda. Nechce byť ani pekná ani škaredá, nechce byť obľúbená alebo neobľúbená, nechce byť nejaká. Ona proste je, alebo nie je. Ide o to ako ju vnímame, čoho sa týka. Či ju prijmeme, alebo ju nahradíme iným, príjemným riešením. Často si myslíme, že máme pravdu. Býva to však len náš jednostranný pohľad, preto ju treba otestovať inými pohľadmi. Keď obstojí, má svoju váhu. No a neposledná možnosť je, keď niečo vedome prehlasujeme za pravdu, aj keď to tak nie je. Ale nám to vyhovuje z nejakého dôvodu. Niekto má dar, vidieť pravdu celistvejšie, komplexnejšie. Niekto má často tzv. svoju pravdu. Často je to len čiastková pravda. Len jeden detail z celku. Len jeden pohľad. Saška, na Tebe sa mi páči, že vieš tú pravdu, alebo to čo sa k nej veľmi približuje, vystihnúť a napísať veľmi čitateľným spôsobom. Takú, aká je, aj keď ju vnímaš/vnímame s rôznymi pocitmi. Neprikrášľuješ ju. Preto Ťa rád čítam. ;-)
07.06.2013 23:37 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

máš pravdu
05.06.2013 10:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

niekedy rozchod prečistí atmosféru, vymetie usasdený prach. S usadeninami odídu aj perly. Áno, takmer vždy sa aj perly nájdu vo vzťahu a často je za nimi ľúto. Niekedy sa tak zaprášia, že ani nechýbajú. No po novom začiatku v čírom prostredí aj nové perly začnú rásť. Možno sa aj ľahšie zabráni vzniku nových usadenín.
Reakcia k téme: Bolo ťa tu príliš veľa
28.05.2013 0:11 | Oznám správcovi
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME