Piatok, 28. február, 2020 | Meniny má Zlatica

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: m3x
1 >
mínus indicator plus

 

Jediná odbornosť pani Lenickej je jej čojaviem čo , čo sa nesmie pomenovť ale kvótuje ju do vyváženosti komentárov. A jediná obrana je nečítať také prázdne reči na úrovni : "A ešte svetu mier..." Ono by to možno bolo v poho, keby nechceli od človeka aj za to peniaze. A pán Havran?! Nie je to síce Blaha, ale .... :(
 
mínus indicator plus

 

Však preto zrušili VYBRALI SME, pretože tam by sa ten článok dostal NE-ZÁ-VI-SLE do pozornosti....
 
mínus indicator plus

 

Vrece zemiakov?!
 
mínus indicator plus

 

Evolúcia je sviňa!!! Ani žena nemôže mať všetko - aj skvelé zázemie aj testosterónového alfasamca... no a pozrime - tu je výsledok. O mužoch to platí tiež....
 
mínus indicator plus

Možnože s tým súvisí:   Možnože s tým súvisí:

https://novinky.sme.sk/diskusi... Príliš sa tam objavovali asi nepohodlné články, alebo to bola priveľká konkurencia a nemohli to dať pod piano!!! Vrrrrrr! :( Či?
17.02.2020 15:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Nesúhlasím, to bolo to, čo som čítaval vždy, a bolo to skutočné spesterenie SME. Najskôr ste to zmršili, keď sa medzi najlepšie dostávali aj články s pár lajkami, potom ste sa správcovsky na to vykašlali a teraz to úplne rušíte!? Asi je to príliš dobré, tak to treba zrušiť. (Alebo to bolo priveľa plurality?!)
17.02.2020 14:56 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

pretŕča? Pregrciava je oveľa mnohovrstevnejší výraz.... :)
 
mínus indicator plus

 

Ach jaj, hrušky a jablká a fakty... no čo už
 
mínus indicator plus

 

Kua, o čom to stále točíš?! Úmysel? Prídu v maskách? A ak prídu s nejakými heslami, tak čo? Ty maľuješ čerta na stenu, pritom na to nie je dôvod. Iba ak by si sa priraďoval ku Kotlebovcom a tak sa cítil rovnako "ohrozený" : Veď kotlebovci by sa len k Vám pripojili. Skrátka progresívci (nemám ich rád, ale...) nie sú žiadna hrozba násilia. Možnože si nepostrehol. Alebo nostalgia za Slovenským štátom, keď liberáli a Židia boli?
08.02.2020 21:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Kdeže to má stáť tá investícia?! Ja neviem či zle vidím, ale nevidím!!! Na východe čoho? Slovenska, Alebo len Bratislavy? Ale pravdepodobne ak to má sklrachovať, tak to bude pri Svidníku... :(
 
mínus indicator plus

 

No a ako k tomu prídu ženy, že napr dyňa je ženského, a rýľ mužského!!!! To je zjavná diskriminácia, a dehonestovanie žien, keď si spájajú ženu s tlstou matrónou a muža so štíhlym a pracovitým rýľom!!!! (a ešte aj TEN klitoris je prejavom zotročenia... či? Mužom penis nestačí?! Ženám zostla len r.ť)
 
mínus indicator plus

 

áno, thriller po slovensky, USA sa nechytá.... seriál s nasledovnými dielami: - smrť novinára - SIS - Kočner, Tóth a ďalší - NAKA - oligarchovia - vietnamec - Paška (príhodne zomrel) - Valko zomrel pri "lúpežnom prepadnutí" - Fico - Vadala - Trošková - Kaliňák so svojou zbrojárskou firmou - súdy a prokuratúra na niekoľko pokračovaní - Majský - Počiatek s Trnkom - Baštrnák a spravodlivosťou neovplyvniteľná správkyňa konkurznej podstaty - možno nejaké svetielko pravdy na konci čierneho tunela na záver?
 
mínus indicator plus

 

Mne je podozrivý každý politik, ktorý rozum zamení za emocinálne bľabotanie. Ale na veľkú časť populácie to zaberá. Matovičovi sa nedá veriť ani nos medzi očami. Je nevypočítateľný, skrátka populista ako asi žiaden iný s reálneho politického spektra. S Ficom je to podobnosť nepríliš náhodná. Podobný bol Mečiar. Ak by bol M. predsedom vlády, zaviedol by detektor pre každého ministra? Alebo svoje optimalizácie na povale ako etalón spravodlivosti? Alebo by ako podpredsedu vlády nominoval Pitipaľka z Hornej-Dolnej? Rozkryl by tajnú službu aj vojenské spravodajstvo, zrušil armádu, či vytlačil každému za balík Eurobankoviek? Znížil by daňové priznania a každý by platil dobrovoľne? Daroval by každému automobil? Alebo by zákonom predpísal aby bol každý zdravý?! Pre ľudí, ktorí si myslia, že bez vízie ale s vychcaným rozumom sa dá vládnuť je toto raj. (Keď revolucionár Zapata vyhral revolúciu v Mexiku, museli ho poradcovia veľmi ťažko presviedčať že nestačí vytlačiť a rozdať dostatok peňazí, aby sa mali všetci lepšie...) Dokonca aj R.F. má víziu - udržať moc a moč....
07.02.2020 8:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

nuž ty to máš naozaj hooodne pomotané. Poznáš filmy nakrúteneé "podľa skutočnej udalosti" a to sú všetko podľa teba manipulácia a propaganda?! A tento ani nie je "podľa skutočnej udalosti", ale fikcia a podobnosti so skutočnými udalosťami sú čisto náhodné. Možnože ti uniká že umenie vo všeobecnosti keď odráža realitu tak ju nekopíruje, ale stvárňuje! Mimochodom, aj dielo L+S by bolo podľa teba propagandou, či?
 
mínus indicator plus

 

Filan - to je taká predajná "děvka"..... mám rád keď rozpráva a fabuluje, dobre sa to počúva, má to hlavu aj pätu, ale v jeho podaní je to také voči tomuto marazmu v RTVS slabučké hryzkanie :( Jeden čas vyliezol zakaždým keď človek zapol SRo, a napriek nesporným kvalitám to riadne liezlo na nervy. Elán ako to najlepšie na svete (však tantiémy sa vždy zídu), kamarát s asi 1M ľuďmi a dobrý kamrát s 900K.... Najlepších kamarátov tak cca 1K. Má zvláštne kritériá na pojem kamarát. Keď si Kažimír robil PR pred odchodom do NBS, tak si ho tam poslušne zavolal a nič nepríjemné sa ho nespýtal a - Kažigraf vystupoval pomaly ako keby nikdy nič nespáchal a nebo spoločník zločineckej skupiny zvanej Smer. Okrem toho Filanovi nevadia veštice a podobné nezmysly a u Ráža mu vadí len to, že keď mu veštica vyveštila tak odmietol letieť lietadlom, ktoré malo spadnúť, ale jeho (najlepšieho kamaráta) nechal letieť. - Čo sa týka spravodajstva - potvrdzujem. Nepríjemné správy idú o 6:00, ale o 7:00 sa už nedostanú. Nie raz. Ale najviac ma dorazilo keď mladá redaktorka prečítala že JEDINOU požiadavkou protestujúcich po vražde bolo jej vyšetrenie! Však to bolo priame klamstvo vo verejnom priestore. No ale klamať - to sa dnes ani nerieši... (však všetci klamú!!!!!) - A celkom na okraj je znalosť slovenčiny nových redaktorov je mimoriadne zlá, a dokonca aj taký dobrý a renomovaný moderátor ako p. Bomboš nerozlíši množné číslo medzi rola a roľa. (roly, role). To maldí veselo sa stavajú do rady, predávajú skúsenosti, vidia sa zajtra, alebo hocičo nespisovné. Aby bolo jasné, nevadí mi, že to nevedia, ale ničia prirodzený jazykový cit, vnášajú české skloňovanie (plot, do plotu - má byť plota, alebo hráči Slovanu Bratislava, a t. ď. ).
 
mínus indicator plus

 

Zdá sa, že čítanie s porozumením sa nedá odpozorovať, zamieňať si dojmy s pojmami odpozorovávať u teba netreba. (Ty bystré hoviadko:) homosexualita, (pozri), nerovná sa homosexuálny životný štýl. Asi sa ti treba dovzdelať mojko. A musím ti uznať - to druhé je konštrukt , v bežnom ponímaní generalizujúci a často úplne scestný. Ale škoda plýtvať slová.
 
mínus indicator plus

 

Inštitút manželstva zjavne nič nehovorí tým 10 tisícom párov čo žijú a vychovávajú deti bez sobáša, aj keď pravdaže nevieme v akom pekle sa smažia po smrti. Skrátka nezamieňajme si pojemy. Nesúhlasím, aby sa partnerstvo nazývalo manželstvom, to nech zostane pre tradičnú rodinu. Ale pomôcť párom, ktorí žijú ako partneri DOBROVOĽNE v ich právnom postavení by sa malo. A to hetero aj homo. A nechajme ich žiť po svojom. (Malá poznámka, či už hetero, alebo homo sviňa dokáže byť každý a vice versa.)
 
mínus indicator plus

 

jasne, pohlavný pud je "sociálny konštrukt" ?! No to ma podrž... Možnože aj pohlavie sa dá odpozorovať... :DDD
 
mínus indicator plus

 

možnože len ako dôsledok preháňania..... a to vo všetkých možných významoch toho slova
 
mínus indicator plus

 

ani dn(ň)om ani dnám...
 

1 >

Najčítanejšie na SME