Sobota, 16. november, 2019 | Meniny má Agnesa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: peto28
1>
mínus indicator plus

 

Havloidi a slniečkári ešte budú Gotta dehonestovať, uvidíte. Počkajú týždeň-dva a spustia ako vrany. Nemôžu mu odpustiť, že migračnú vlnu označil za inváziu a veľké nebezpečie.
 
mínus indicator plus

Vakcínový vírus   Vakcínový vírus

Svetová zdravotná organizácia uvádza, že oba prípady obrny spôsobil vírus pochádzajúci zo živej vakcíny (VDPV2). https://www.who.int/csr/don/24...
 
mínus indicator plus

 

Hanba Gretariánom! Na svoje ideologické a ekonomické ciele zneužívajú už aj deti a ich prirodzenú dobrosrdečnosť!
 
mínus indicator plus

 

Afričania sa množia geometrickým radom, a preto musia vypaľovať lesy kvôli pastvinám pre dobytok, čím zhoršujú sucho a zvyšujú teplotu svojej klímy. Potom o zvyšné zdroje ešte bojujú vo svojich tisícročných kmeňových vojnách. Keď im je tesno, utekajú do Európy (ktorá je už teraz ľudnatejšia ako Afrika). No a slniečkári ich tu vítajú. A potom rozprávajú o nejako otepľovaní a žiadajú od Európanov, ktorých populácia stagnuje, že by nemali to, nemali ono, treba zaplatiť jednu hlúposť (solárna energia), druhú hlúposť (elektromobily), tretiu hlúposť (kravský prd) atď.
 
mínus indicator plus

 

Ale samozrejme, že sa deje. V mene nového náboženstva či ideológie nám chcú siahnuť na naše peniaze, životnú úroveň, a čo je najhoršie, na naše osobné slobody.
 
mínus indicator plus

 

Perfektné :-D Toto je príklad, že pred neduhmi civilizácie nás môže zachrániť len fungujúca komunita :-D
 
mínus indicator plus

Hanba   Hanba

Hanba gretariánom, že pre svoje bludné náboženstvo oblbujú deti a zneužívajú ich prirodzenú dobromyseľnosť!
 
mínus indicator plus

New York je už 20 rokov pod vodou   New York je už 20 rokov pod vodou

Nič nové, strašiaci pracujú už dávno. A mimochodom, New York je už 20 rokov pod vodou :-) https://www.xyz.net.au/1989-un...
 
mínus indicator plus

 

Gretariáni nás ťahajú za nos. https://www.konzervativnyweb.s... Ide o nové globalistické dane a obmedzovanie slobody.
 
mínus indicator plus

 

Ale to je predsa omyl. New York je pod vodou už od roku 2000 :-) https://www.xyz.net.au/1989-un...
 
mínus indicator plus

 

Inými slovami, ľudstvo, späť do jaskýň! Ale hlavne medzitým všetkých skásnuť o globálne odpustky, pardón, dane za teplý vzduch a kravský prd!
 
mínus indicator plus

 

Prihára akurát globalistom, ktorí nás chcú skásnuť na nejakom ďalšom odpustku, pardón, dani za teplý vzduch alebo kravský prd.
 
mínus indicator plus

 

Technicky, polícia hľadá dôkazy. To, že ich hľadá v Jankovskej mobile, ešte nutne neznamená, že ich hľadá proti nej - môže ísť aj o hľadanie alebo preukazovanie komunikácie niekoho iného. Mne na Jankovskej kariére nezáleží, ak porušila zákon, nech ide sedieť. Ale to sa musí najprv preukázať. Prieči sa mi, aby jedna novinárka nepriamo diktovala, kto všetko má odstúpiť, a to dokonca formou akejsi ságy bez konca, na základe neoverenej komunikácie kde sa jeden pán už chvastal kadečím (aj Cibulkovou, Zuzulovou a Saganom). Každý deň na niekoho ukážeme a je vybavený, bez prezumpcie neviny, bez dôkazov a bez súdu?
 
mínus indicator plus

 

Vonkoncom netušia, čo sa deje a pravdepodobne len pokračuje normálne oteplenie po dobe ľadovej. Takže radšej nech nevymýšľajú žiadne gretariánske riešenia. https://www.konzervativnyweb.s...
 
mínus indicator plus

 

Ha, a to zďaleka nie je iba o Gorile. Pracovník SIS vtedy povedal, že spisov takejto závažnosti majú asi 5 ročne (ktoré sa ani nezverejnia). Ozaj, spomenie si dnes ešte niekto na Sasanku? Takže, ak je toho naozaj toľko, a za žiadnej vlády sa nevyšetrilo nič, tak je to asi preto, že ide o chybu systému. V tom prípade to vysoko presahuje úroveň rozmýšľania "lebofico", pretože previazanie a spolužitie štátnej moci a oligarchie siaha naprieč politickou scénou a strany potom vyzerajú skôr len ako kolieska v mašinérii.
 
mínus indicator plus

Gorila   Gorila

Vrelo odporúčam, prečítaj si ten spis. Stojí to za to. Zistíš, že väčšina je o tom, aký štátny majetok sa má predať za koľko, kto to vybaví a kto dostane provízie. Ešte raz, malo to byť z obdobia Dzurindovej vlády. Ficova kola je z toho tá najnezáživnejšia časť. Musíš tiež vziať na vedomie, že pravosť spisu sa dnes už žiaľ preukázať nedá a aktéri (aj demokrati) ju popreli. Takže ak im veríš, tak by si mal veriť, že ani Fico žiadnu kolu s Haščákom nepopíjal. Alebo ak veríš tej časti s kolou, potom by si mal veriť v pravosť aj tých ostatných častí...
 
mínus indicator plus

 

Akurát taký detail, že Gorila bola kauza z času Dzurindovej vlády.
 
mínus indicator plus

 

Informácie čerpám z odbornej literatúry takže si myslím, že pravdu mám viac než len v 2 veciach.
 
mínus indicator plus

 

Skúsim to zjednodušiť. Osýpkový vírus (jeho virulencia, prevládajúce sérotypy a ďalšie parametre) a ľudská imunitná odozva voči nemu sa za stáročia vzájomne istým spôsobom ustálili. Môžeme ako príklad vziať európsku populáciu. Keď kolonisti zavliekli osýpky medzi pôvodných obyvateľstvo Severnej Ameriky, ktorí neboli na vírus takto adaptovaní, tak boli z toho smrtiace epidémie ďaleko prevyšujúce európske zvyklosti. Z viacerých poznatkov môžeme usudzovať, že správna "choreografia" činnosti imunitného systému je to, čo rozhoduje o tom, či ochorenie prebehne ľahko alebo s komplikáciami, a či sú vážne. Pretože faktory, ktoré vedú ku komplikáciám osýpok, všetky zasahujú nejakým spôsobom do práce imunitného systému - podvýživa (a ďalšie formy imunosupresie), deficit vitamínu A, používanie antipyretík, sprievodné ďalšie ochorenie, a ktovie koľko toho ešte nevieme. Vakcínový vírus je zámerne oslabený aby nespôsoboval natoľko výrazné príznaky ako divoký osýpkový vírus. Pritom napríklad, vysoká horúčka, ktorá je typická pre klinické divé osýpky, má zrejme svoj význam v dôslednom zničení vírusu, avšak tvorcovia vakcíny sa tomu práve chcú vyhnúť. Okrem toho je do tela vakcínový vírus vpravený injekčne. To znamená, že infekcia prebieha vo viacerých ohľadoch zásadne odlišne v porovnaní s prirodzenými osýpkami, ktorých genetickú/epigenetickú stopu nesieme, a dnes vieme, že vyvoláva aj značne odlišnú odozvu imunitného systému. Takže keď do toho zasiahneme ďalším faktorom, ktorý ešte viac rozladí imunitnú odozvu, a to sú ďalšie dva živé vírusy, tak u časti detí to zrejme dopadne tak, že vakcínový osýpkový vírus s nízkou virulenciou nie je dokonale zničený a infekcia sa stane chronickou. A keďže osýpkový vírus má prirodzenú afinitu o.i. k črevnému tkanivu, tak toto je aj miesto chronickej infekcie.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME