Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: heureka12
1 >
mínus indicator plus

gerald ....bez hm   gerald ....bez hm

... v duchu reality. , ps: pre _pityho ľachká pomoc: cent z tvojich dani ide na rabina, pre pastora - pastorku, popa, evanjelicku fararku, pre daniela pastirčaka ....
 
mínus indicator plus

že by to bolo tým, ...   že by to bolo tým, ...

že tebou vymenovani, po našich uliciach, zatiaľ nepochoduju! , ps: môžno o rok, budu pochodovať aj oni.
 
mínus indicator plus

mozog.   mozog.

, ps: tvoja otazka je "všeličim", ale basnou - nie!
 
mínus indicator plus

ako vykrik pinďura, ...   ako vykrik pinďura, ...

...stojaceho na pleciach zakomplexovanych trpaslikov, je to vystižne a spravodlive. ,
 
mínus indicator plus

akoby to povedal súdruh,  "vedúci vlády"   akoby to povedal súdruh, "vedúci vlády"

...zadok sadol na nočník " , okrem! - toho posledného. , zimný slnovrát je 21. decembra a pohanské sviatky rimanoch - saturnálie- 22. december.
 
mínus indicator plus

petrov hrad ...   petrov hrad ...

...o kresťanskej európe tára absentia kritického umu, bezduchá dušička, táraj a Ty!
 
mínus indicator plus

janoš ...   janoš ...

štrgnuť si s pohárom dobrého vína a povedať: " Na zdravie " a štrgnuť si injekčnou striekačkou heroína a škriekať " Na zdravie" .... , dúfam, že si stále spôsobilý rozlišovacej dikcie!
 
mínus indicator plus

blázon v blázinci, sa za blázne ...   blázon v blázinci, sa za blázne ...

... tiež nepokladá: to borton. , čo sa týka tebou spomínanej ôpedele", je zrejme, že daná materialisticko-ateistická strana, pri tej tvojej asistovala s následkami. , čo sa týka tvojej hlúpej otázky: tak načo volali? -tak, keď nevieš, tak sa choď ich do polhory spýtať. , ps: múdry už dnes vie a následne rešpektuje realitu, že tí. ktorí danú tabuľu zaplatili, to tak chceli! a punktum, antiliberál.
 
mínus indicator plus

antiliberal v plnej nahote: to borton ..   antiliberal v plnej nahote: to borton ..

...realita: občania or. polhory, cez svojho voleneho a plateneho zastupcu, t.j. starostu, rozhodli, aby danu pamätnu tabuľu, posvätil kňaz Cirkvi katolíckej. v danom prípade ich rodák. , a pozrime sa, ako sa dana sloboda prejavu ľudi nepači našmu antiliberalovy!
 
mínus indicator plus

aj tomu so povie ...   aj tomu so povie ...

viera a žlč kybľa nas.ať! ,
 
mínus indicator plus

pjotr, taky primitivny prispevok ...   pjotr, taky primitivny prispevok ...

si "davno" nevypotil. , logika reality: ked ja, alebo ty, obhajujem "židovskú vec", ide o konflikt zaujmov! podstata je predsa v tom, čo tvrdia a dokazuju, a nie, kto, to hovori! ,
 
mínus indicator plus

práve, že nekryje, a zjavne to tlupe ...   práve, že nekryje, a zjavne to tlupe ...

...vadi. iskrička, thetrooper. , a buď spokojny, tvojho "boha", nevyznavaju.
 
mínus indicator plus

medzi hlavné znaky, podľa lutišina ...   medzi hlavné znaky, podľa lutišina ...

... tzv. " sušasneho sveta" rozumej sveta zapadoeurópskej civilizacie, je starnutie a vymieranie spoločnosti. , na zaklade, danej empirickej reality, tvoj duševny vylev, ak by nešlo o ontologicku tragediu, je na zasmiate. , ps: prijatím uradu a nasledne biskupska vysviacka v Cirkvi katolickej r. bezaka, nezbavila jeho redemtoristickeho rehoľneho povolania v reguli Krista Vykupiteľa, to by pisalek so "sme" mohol vedieť !
24.07.2012 8:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

historické reálie polského národa ...   historické reálie polského národa ...

... sú objektívne. následok danej objektivity je realita, že "polka, či poliak", nepozná žiadni komplex nielen ruského medveďa, ani germánskej orlice, to história. , ps: ak pre Jána Pavla, žijúceho v tele, nebolo urážkou kráčať s Reganom, je logický, že nikdy nemôže byť urážkou jeho osobnosti, sochárske zobrazenie danej reality histórie. ale to tak hodí, keď niekto trpí "suflikom", instatér. .
 
mínus indicator plus

nevidieť a nezozlíšovať: to koncept   nevidieť a nezozlíšovať: to koncept

...popierať rozdiel medzi blahoslaveným človekom -Ján Pavol II. a vrahom / Lenin / toho je spôsobilý skutočne len .... , život Jána Pavla je svedectvo, hodné nasledovania. Z toho dôvodu, nielen sochárske zobrazenie jeho osobnosti, je vždy a všade na mieste.
 
mínus indicator plus

iluzii máš na trusenie až , až ....   iluzii máš na trusenie až , až ....

...ty nemáš poznanie a následne ducha rozlišovania. , Benedetto, teoretický po tvojom výkriku, by mal verejne odrezať gule až po tebe. , a to, kde akým otčimom, priateľom a druhom mamičiek, sexuálnym predatorom v rodinách, súdruhom a pánom učiteľom, prepytujem kde-akým "umelcom" : fakty kriminálnych štatistík sú známe, len ty si iluzionista. , ps: odsudzuješ koryta a pôžitky, a následne voláš po novom apostatovi . a pritom história to pripomína jasne: mnohí, ktorí odmietali akékoľvek výzvy na pokánie a žrali bravčové kotlety i vo Veľký piatok, sa radi odvolávali na ilúzie Dr. teológie m. luthera.
 
mínus indicator plus

Pinifarino, veriš nezmysly  ....   Pinifarino, veriš nezmysly ....

...historická realita dejín ľudstva je zrejmá: najviac ľudských obetí padlo za obeť materialistickému náboženstvu -biblický povedané "ideológii zlatého teľaťa" a následne materialisticko -ateistickej ideológii budovania raja na zem. , materialistickému náboženstvu, v ateistickom hábe sa u nás "legálne"t,j. spoločenský zákone, obetuje a zabíja už aj počatí ľudský život. , pinifarinko, si ty podarený "veriaci". vyznávaš a trúsiš nezmysly, ale treba uznať, veríš bigotne materialistický. Danej ideológiiiému náboženstvu
 
mínus indicator plus

no materialistický cap, tomu neverí, ...   no materialistický cap, tomu neverí, ...

...to radšej verí večnosť hmoty, nekonečnosť vesmíru, urobilo sa to samo a kopec iných ontologicko - existenciálnych debilít. , a teraz, koľko je "nanútených" sviatkov Cirkvi katolíckej, ktoré sú prejavom európskej civilizácie? - no každá nedeľa-ako deň Pána, lat.Dominica. - slávnosť Zmŕtvychvstania Pána - slávnosť Narodenia Pána - slávnosť Zjavenia Pána. . ide o sviatky Cirkvi, ktorej v našej spoločnosti, aj pre materialistického capa, môžu byť dňami pracovného pokoja. ak sa to capkovi nepáči, nech nastúpi na pánske, nech otročí, a nech aj v tedy odvádza výpalné pre "mocných", ktorí sa radi skryjú pod fenomén "štát".
22.06.2012 7:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

pistacia, ak už, tak Cirkev katolícka ..   pistacia, ak už, tak Cirkev katolícka ..

a teraz k podstate. , dané "blaboly" malej pistácie, som si vypočul "toť" nedávno - pri rozprave v českej snemovne parlamentu, z úst súdruha grebeníčka, syna náčelníka väznice v Uherkom Hradišti v 50 rokoch minulého storočia, ináč sadistického mučiteľa a vraha politických väzňov, ty- vykrikovateľ , kde akých " klapiek". , dané bláboly, nemienim vysvetľovať, ale pre záujemcov poznania reálií v danej problematike odporúčam www.neviditeľnýpes lidovky cz, práce od autora daniel kolář. , ps:ateistovi-"humanistovi" broďovi, ďakujem za budúci pobyt koncentráku a následne ateistické vymytie mozgu. no ešte to, aby ste nás sklamali, súdruh broďa.
13.06.2012 10:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

okrem ruska, bieloruska, češka, a tam kde po stáročia je štátnou cirkvou tzv. luteránska ...
13.06.2012 6:49 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME