Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: JerrY
1 >
mínus indicator plus

 

Hm, pekne napísané. :) Toľko chvály na jednom mieste od teba si snáď ani nezaslúžim ;)
 
mínus indicator plus

 

Myslel som, že v reakcii dáš aj dnes niečo o "Grutinom" výzore, ktorý ťa fascinuje... ;) https://svet.sme.sk/diskusie/3...
 
mínus indicator plus

 

Ten cirkus okolo Grety mi príde mierne nechutný. Niečo ako verejné zneužívanie detí. A to bez ohľadu na to, či je Greta chorá, narušená, geniálna, handicapovaná alebo len emociálne vyspelá. Stále je to len dieťa. Ale je fakt, že na vyspelý svet vždy zaberú viac veľké smutné detské očká ako logické argumenty. tak prečo to v klimakampani nevyužiť. Mimochodom, ako pôjde nazad do Európy? Tiež na jachte?
 
mínus indicator plus

 

Odpoveď na otázku "prečo chlapov neprepustia a nezamestnajú len ženy, ktoré budú makať viac a za menej" je "lebo zeny nepovedia sefovi ze je k....t a mal by palit do p....e"? Áno, to skutočne nemá logiku.
 
mínus indicator plus

 

Vždy keď v diskusii s niekým (nemusím to byť len ja) budeš mať pocit, že prestávaš čomukoľvek rozumieť, prečítaj si vždy najprv toto: https://www.sme.sk/diskusie/35... možno je chyba v prijímači. Napríklad teraz; diskutovať si chcel o "Grutinich" guliach, nie? Fascinujú ťa?
 
mínus indicator plus

 

Ty si celá Gruta. :) Normálne napíš, čomu nerozumieš, vysvetlim ti to. Ale samozrejme, pokiaľ ťa fascinuje zneužívanie detí, to už je tvoj boj, s tým ti pomôcť neviem.
 
mínus indicator plus

 

Ten cirkus okolo Grety mi príde mierne nechutný. Niečo ako verejné zneužívanie detí. A to bez ohľadu na to, či je Greta chorá, narušená, geniálna, handicapovaná alebo len emociálne vyspelá. Stále je to len dieťa. Ale je fakt, že na Európanov vždy zaberú viac veľké smutné detské očká ako logické argumenty. tak prečo to v klimakampani nevyužiť.
 
mínus indicator plus

 

A Freuda si opomenul... ;)
 
mínus indicator plus

 

K tým tvojim "fiktívnym postavičkám" a "dobrému trollingu" len toľko: https://www.sme.sk/diskusie/35... A keď už máš po ruke tie diagnózy - prejavom čoho je štylizovanie sa na diskusiách SME do veľa rôznych "fiktívnych" postáv, a často s výrazným fyzickým podtextom? (Erika, Katka, Mušlička...) ;) Nemá to niečo spoločné s Freudom?
 
mínus indicator plus

 

Tak podľa toho článku, ak by si bol v diskusiách úprimný, tak patríš medzi najsilnejších ľudí na týchto diskusiách. :)
 
mínus indicator plus

 

Vždy keď v diskusii s niekým (nemusím to byť len ja) budeš mať pocit, že prestávaš čomukoľvek rozumieť, a budeš mať nutkanie zareagovať ako malé dieťa, prečítaj si vždy najprv toto: https://www.sme.sk/diskusie/35... V skratke: neposudzuj každého podľa seba, vyhneš sa tým sklamaniu a posmechu.
 
mínus indicator plus

 

A čomu teda stále nerozumieš?
 
mínus indicator plus

 

Uvidíme po voľbách... Problémom asi je, že pod pojmom liberál si predstavuješ niečo iné, ako je skutočný význam tohto slova. Ale toto som ti už svojho času vysvetľoval, tak sa nejdem opakovať...
 
mínus indicator plus

 

Treba počkať na reálne voľby... Jedna strana (ktorá bola tiež miláčikom médií) svojho času tiež dosahovala v prieskumoch stabilne cez 10%, pričom vo voľbách ledva preliezla 5-percentnú hranicu... aby sa potom mohla stať pevnou súčasťou hrádze proti extrémizmu.
 
mínus indicator plus

 

Nostradamove predpovede o armagedone a zániku civilizácie tu práveže používajú príslušníci tvojej klimatosekty. A tých 8 miliárd ľudí - vidíš, raz za čas dokážeš reagovať aj správnym spôsobom. Preľudnenie bude zásadný problém Zeme, nie oteplenie na úroveň stredovekého klimatického optima. Správny postreh, šikovný si :)
 
mínus indicator plus

 

Tou "tradičnou kresťanskou krajinou" zrejme myslíš Slovensko, kde sa pri poslednom sčítaní cca 70% obyvateľstva prihlásilo ku kresťanstvu. Napr. predseda Ústredného zväzu židovských náboženských obcí v Slovenskej republike tiež pochádza zo Slovenska. Takže použijúc tvoju logiku je to kresťan. Platí to aj napr. pri Sýrii, že každý Sýrčan je moslim, keďže viac ako 70% obyvateľov Sýrie sa hlási k islamu? ty si fakt neuvedomuješ, aké nezmysly píšeš? Stále ti treba všetko vysvetľovať....
 
mínus indicator plus

 

Už som raz od teba chcel dôkaz, že sa jedná o kresťana. Nebol si ho schopný dať. https://www.sme.sk/diskusie/35...
 
mínus indicator plus

 

Hm, a ako by si označil typ človeka, ktorý chráni životné prostredie, nevyhadzuje odpadky do potoka, nepoužíva igelitky.. ale nie preto, že verí súčasným predpovedačom klimatického armagedonu, ale jednoducho preto, že nechce žiť v zasvinenom prostredí? Inak, katastrofické predstavy o blížiacom sa armagedone tu boli asi počas celej histórie ľudstva. V 70tich rokoch to mala byť nová doba ľadová, ktorá urobí Zem neobývateľnou, pár rokov skôr to mala byť zase nukleárna vojna, ktorá spôsobí zánik civilizácie, pár rokov skôr zase niečo iné a ešte kúsok do minulosti to boli predstavy typu nový príchod Ježiša a koniec sveta...
 
mínus indicator plus

 

Ak ide strážiť hranica z jednej strany (a ide to, ako za posledné roky dokázalo Turecko), tak by sa mala tá istá hranica dať strážiť aj z druhej strany (ak by to chcelo Grécko/EU).
 
mínus indicator plus

 

No neviem; v appke Bolt predsa ešte pred potvrdením objednávky vidíš celkovú sumu za jazdu (a tie ceny sú relatívne nízke, aspoň čo som ich párkrát pri ceste v BA využil). Kde je tam nejaký priestor pre zlodejinu, porovnateľný s taxikármi spred stanice?
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME