Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: brumo998
1 >
mínus indicator plus

 

LEn ten plyn nešiel po plynovom potrubí ale šíril sa kanálmi a šachtami. Je ľahší ako vzduch, tak ide napr popri vode , odpade a šup do šachty. Preto to buchlo hore, lebo sa tam pekne nahromadil
 
mínus indicator plus

 

Vysvetlí nám niekto to čo hovorili hasič že v budove boli porušené protipožoarne predpisy?? Ao budú obyvatelia bytovky znášať dôsledky za to že ich nedodržali? Doplatí len robotník čo vrtal popod chodník??
 
mínus indicator plus

 

Vlak doviezol umelé kytice na hroby, cestou späť zoberie plastový odpad z minuloročných hrobov. My sa tešíme vlaku a ja mám hrôzu. Načo nám to je že otvoríme cestu konkurenčnému tovaru.
 
mínus indicator plus

 

to je statistika A aká je skutočnosť?? 200 firiem išlo do mAdarska prepísať na biele kone po výbere DPH...150 sa zlúčilo s madarskými firmami lebo ich naháňal daňový úrad.
 
mínus indicator plus

 

co je na tom zlé??? si presne ako tí čo hádžu bordel k mare. FUnguje v normálnych krajinách. Obal musí mať hodnotu aby sa neválal popri cestách.
 
mínus indicator plus

 

Za 3 mesiace by bol poriadok. fotopasce a za odpadky pol roka nasadenia pri ukladaní zámkovej dlžaby na verejných priestranstvách resp ručné kopanie verejnej infrašktutúry, odobratie vodičského za zákaz vjazdu plus konfiškácia auta atd atd. 1/4 výdavkov obcí vynakladáme na opakovanú zámerné ničenie vybavenia. Ale zákon nebude lebo táto skupina obyvateľstva má svojich politikov títo špinavci sú v hladáčiku Kotlebu, SNS a Fica a tí proti nim nepôjdu. Pokuty v KAnade: Vacouver nezdvyhneš po psovi 3500 dolárov nedodržanie pravidle v národnom parku 20,000 dolaárov atd atd
 
mínus indicator plus

 

TO skutočne každý deň pristávajú lietadlá??? neverím. Ako dlho blokuje GRAPE letisko 10 dní??? 14 dní? to sú tak 2-4 prílety odlety. Alebo???
 
mínus indicator plus

 

Znova automobilový priemysel.
 
mínus indicator plus

 

Prosim presne kde to bolo. kedy to bolo. Okolo Cicimina??? Nik to nezahral nikam....bol to infakrt..žiadne stopy utoku na pokožke neboli. Spal tam kde nemal.
 
mínus indicator plus

 

Mylsím že klame ked hovorí že sa to stalo na chodníku. Posledné fotky isot obsahujú udaj o GPS...tak nech ho ukáže.
 
mínus indicator plus

 

KOho a kde na Slovensku zabil medved? Presne nám povedz. Myslíš a veríš že tento fotograf fotil hmyz na turistickom chodníku????
 
mínus indicator plus

 

Som z obce kde sa narodil JOzef Dekret Matejovie. Cital som jeho práce o lese o stromoch o tom ako naučil handelcov jesť zamiaky. A poatám si ako kládol doraz na to aby nechla určité časti lesov na Horehroní bez zásahu. Autor tu často hovorí o generáciách skúseností. Pár faktov tiež z diela Jozefa Dekréta...vzduch na Handloch bol taký štiplavý z pálenia uhlia že malé deti zomierali...Cierny BAlog sa volá prečo čierny?? lebo erozia braal všetku podu do čierneho Hrona...Aj toto boli skúsenosti našich predkov. Aj kalmita v Tatrách v 20 tych rokoch. Minulý a tento rok som prešiel NP v USA a KANADE. V kootonai a na okraji japseru som išiel DVA dni uzemím asi dlhým 200-300 km udoliami ktoré boli celé plošne napadnuté podkorníkom. KAždý povedal..toto je príroda a ona to musí zvládnuť a vždy to zvládla. A zobral nás rendžer na územie kde prešla kamita, kde prešiel požiar a dnes doslova kypí nový les a život v ňom- . Národný park nie je pohlad v Podbanskeho na 100000 vyrovnaných smrekov tak ako sme to poznali, to nie je národný park ale plantáž na stromy. Porovnajte kde sa zmohol les rýchlejšie..v tichej a koprovej alebo pod lanovko v Tatr lominici- ved to bola vyťažená hnedá púšť bez jediného života. ?? Neveríte našim meterológom??? ignorujete že sever Slovenska napr tento rok zažíva historické sucho??? A nie len tento rok ale 10 ročie??? Nie ej to na hlbšie zamyslenie alebo stačí jeden pohľad?? Ukážem Vám lesy obhospodarované SL a súkromníkmi a sú napadnuté hmyzom, zrejme čakajú aby mohli vyrúbať viac...pozrite sa na tie cesty a potoky...čierne plné erodovanej zeminy.
01.08.2019 19:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

JAsna tak on má nezabezpčený chov, ktorý sem zavliekol mor,..vzniknú škody celej republike, nemôže sa exportovať maso, ale Ty obhajuješ čierneho chovateľa. Keby si Ty farmár a Tvoj sused darebák prineisie chorobu a Tebe zničí chov..tiež by si tu písal o to aký je zlý štát, ako všetko chce kontrolovať?, A ked nekontroluje tak budeš vrieskať pomoc štáát nič nerobí. Kot zapltí tie všetky škody..opatrenia farmárov ON. NEH TO ZAPLTI ON. Asi je to polovník čo dovliekol dopmv nákazu z diviaka....možno pytliak
 
mínus indicator plus

 

Ja by som chcel vedieť koľko stojí biela výplň malá, stredná veľká, a koľko z nej platí poisťovňa. vo VSZP to jasné nie je.
 
mínus indicator plus

 

HLAVNE NAM DAJTE VSETKYM VEDIET NA CO MAEM U ZUBARA BANROK. KAzdý si robi ceny ako che. Čo vlastne plati poisťovňa??? Ja mam pocit že nič, lebo zakaždým mi niečo vyučutje. Okrem preventívky platím furt. Chcem vedieť čo platí poisťovňa. nech je jasné kolko pýta zubár.
 
mínus indicator plus

 

Cr bolo na mojom príspevku zlé?? písal som ze p Fico sa išiel liečiť do krajiny ktorej občanov osočil z prírpray demonštrácii a že ho operoval pred tým slovenský molim sef NUSCH. A ze odporúčam p premierovi nech sa nechá operovat v Topolčanoch či v nitre ako všetci bežní Slováci. nech si užíva to čo tak super vybudoval.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

NAriekanie nám tak typické....kdeže sú chlopci typu Jágraktorý hádzali vidlamo hnoj doma na statku...naši chudáčikovia si dajú sluchátka na uši..a sú športovci
 
mínus indicator plus

 

Prečítajme si všetci dobre hodnotenie fína o našom hokeji. A o našom charaktere.
 
mínus indicator plus

 

Budeme počuť teraz tisíc odborníkov a odvoláviek na kompetentných a niekto nepovie že musíme začať od seba. Toto nie je obraz hokeja. toto je obraz našej spoločnosti, ktorá je povrchná, ktorá nevychováva deti k tvrdej práci, kde stačí čiapka na šikmo a sluchátka na uši aby si bol športovec. Toto ide od rodiny, kde dávame deťom všetko, ako v bavlnke, deti nemusia nič a našu pozornosť nahrádzame vecami. Deti sa dostanú pod záťaž a a rozsypú sa ako domček z karat lebo sme im dláždili cestu... Nechajem šport športom, zapalťme spičku, individuálne športy .... Pdoporovať to kde je silná motivácia vôľa, kde je výsledok. Individuality.
 

1 >

Najčítanejšie na SME