Sobota, 24. august, 2019 | Meniny má Bartolomej

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: misoft
1>
mínus indicator plus

 

"Za Popradom je plot. Aź za tým plotom nie je nič." Omyl! Za tým plotom je ešte jeden plot a za ním ešte jeden... a potom je tam voda a až za tou je koniec sveta - teda nič :D:D:D
 
mínus indicator plus

 

Typický "chodec" - kapucňa na gebuli, štupľové slúchadlá vrazené 2cm v gebuli, čumí do zeme... toho by nebola škoda, keby ho prevalcoval kamión. Len sa divím, prečo usporiadatelia a policajti nestali po oboch stranách cesty (asi aby im smutno samotným nebolo, tak sa pekne vedľa seba bavili).
 
mínus indicator plus

 

V niektorých častiach starostka - ako verejný činiteľ - je už na hrane zákona. Zneužívanie právomoci verejného činiteľa. Žiadna demokracia, len strohé nariaďovanie, diktovanie, poučovanie. Žiaľ - to je obraz dnešného SMERu! Arogancia moci priam srší zo všetkých tých členov SMERu, ktorí sa dostali na vedúce a riadiacie miesta.... myslia si, že sú oni PÁNMI Slovenska, mesta, obce. Oni zabúdajú, že zastupujú občanov, že skutočnými pánmi štátu, mesta, obce sú občania, obyvatelia. Je načase, aby strana SMER zanikla a k tomu aj niektoré ďalšie, ktoré prakticky nič dobré Slovensku nepriniesli, len kradnú, podvádzajú, vycuciavajú financie od občanov rôznymi poplatkami, daňami. A napokon si nadelia štedré platy a občanom (ktorých zastupujú) dajú "ako benefit" pár centov.
 
mínus indicator plus

 

O štyri roky už to nebudú Zlaté Klasy, ale Prázdne Klasy... lebo tam nič nezostane..... len prázdne domy.
 
mínus indicator plus

 

Hmmm.... vraj sme na smiech.... to skôr TY si na smiech.... Keby nebolo tých novinárov, tak doteraz by ten Hranatý sedel tam hore, doteraz by banda ala Bašternák, Kočner, Rusko a im podobní, tu vo veľkom kradli (s láskavým dovolením a ochranou bandou zo SMERu), boli by nedotknuteľní.. a obyčajný občan je obťažovaný rôznymi nariadeniami, zlými zákonmi (ktoré paradoxne pomáhajú práve tým, ktorých chváliš).
 
mínus indicator plus

 

Bude pokračovať, ako doteraz.... t.z. hrabať, hrabať, hrabať.... ozaj - kde sú peniaze za drevo z lesa v Oreskom? Odpoveď je: na účte jeho príbuznej (dcéry).
 
mínus indicator plus

 

Zle by si mieril - cca o meter vyššie by sa malo.....
 
mínus indicator plus

Bla-Bla-Bla   Bla-Bla-Bla

Vraj: "regenerácie medziblokových priestorov na sídlisku Západ", keď ešte ani na sídlisku Východ to nemajú dokončené, tri mesiace robia detské ihrisko a doteraz nie je hotové. A toto:"aj peniaze na splátky za rekonštrukciu ciest a chodníkov v celkovej výške 1 985 000 eur." - rekonštrukcie, kde nechali chodníky neopravené, pretože "to nemali v pláne", ale tie chodníky sú súčasťou ulice, takže ich nechali v dezolátnom stave. Nedávno sa primátor "prezentoval" a keď sa dalo slovo občanom, tak sa dočkal len samej kritiky. Dokonca na verejnom zhromaždení s občanmi nechcel dať slovo poslancom za daný obvod, pretože si to zamenil so zasadaním zastupiteľstva. Arogantne sa občanom vysmieva do tváre. Ich návrhy a pripomienky jednoducho do koša hádže. Takže i ten schválený rozpočet bude pod jeho palcom, väčšina poslancov zastupiteľstva si to nechcú u neho "rozhádzať" a tak slepo súhlasia so všetkým, čo "hlava" mesta predloží.
 
mínus indicator plus

 

Pretože vyhraj voľby a môžeš všetko... byť zlodejom, podrazákom (ako u nás), tak i šašom, "káčerom", blbcom (ako u nich...)
 
mínus indicator plus

 

5,5" miniobrazovečky - to je ako keby niekto pozeral z diaľky na mobil. Veď i obyčajné späťáky sú o niečo väčšie.
 
mínus indicator plus

 

No - aspoň Lajčák nepostupuje tak, ako to diktuje Hranatý spolu s Kalipašom. Pretože darmo Kalipaša bol na detektore, odpovedal na otázky (celkovo štyri), ktoré si sám položil a odpovedal - teda len také divadielko. Hranatý i naďalej diktuje, kto, kde a kedy urobí to, čo nariadi. Saková - verná to služobníčka svojho milovaného šéfa Kalipašu len kamufluje, že niečo robí, zbavuje mlčanlivosti pár agentov, ovšem istotne pod podmienkou, že "zabudli", alebo nepovedia, lebo by ich šupli za mreže za vyzradenie štátneho tajomstva - tajomstva, že Kalipaša, Hranatý a skoro všetci (asi 0,5% nie) smeráci sú o tom oboznámení. Hranatý, Kalipaša by mali nasledovať Kočnera, Bašternáka, pretože ich kryli v ich podvodoch, spolupracovali na tých podvodoch. Väčšina politických "elít" Smeru sú členmi organizovanej zločineckej skupiny (netýka sa to obyčajných plebs, ktorí ani o tom nevedia a nemajú žiadny plyv).
 
mínus indicator plus

 

10-20 centov - zistené u výrobcu uniforiem... podľa veľkosti a umiestnenia na uniforme...
 
mínus indicator plus

 

Mali by si zoštelovať nohy s očami.... oči mieria do bránky a noha kope mimo. Odborne sa tomu vraví rektifikácia. A pokiaľ nebudú zosúhlasené nohy s očami - darmo budú kopať - stále to bude vedľa.
 
mínus indicator plus

 

Ha - SME nepodporuje ruštinu a azbuku? Divné... Takže tie "kódy" napíšem foneticky: charošaja russkaja technika
 
mínus indicator plus

 

Že núdzovo pristalo - len vďaka pilotom. Nie vďaka lietadlu! Ale veď predsa to bola хороша& ;#1103; россий& ;#1089;кая техник& ;#1072;....
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ bude pri moci Spolok Mafiánskych Ekonomických Reakcionárov - Sku***ní Drancovači na čele (ešte stále a v pozadí) s JUDr. R Hranatým, pokiaľ oni budú dosadzovať do ministerských a iných štátnych funkcií skorumpovaných, nekompetentných a mafiou ovládaných ľudí - tak na Slovensku NIKDY sa vlastník pôdy, majetku, nehnuteľnosti nedočká spravodlivosti. Nikdy sa nedočkajú ochrany ani od justície a polície, pretože i tieto inštitúcie sú ovládané mafiou (a to tou SMERáckou). Riešenie je - úplne túto zberbu odstaviť od vládnutia a stranu SMER klasifikovať ako organizovanú zločineckú skupinu, usilujúcu sa o zmocnenie sa majetkov veľkej hodnoty a ako takých ich súdiť a odsúdiť na zhabanie ich majetkov a odňate slobody na doživotie v nápravných zariadenia III. skupiny (1 hodina vychádzky denne).
 
mínus indicator plus

 

I tak tam mal pančované víno.....
 
mínus indicator plus

 

Keď už sme pri tom oslobodzovaní "nevinných" grázlov.... ako prvý by mal byť v poradí Štetináč - mr.Heroín - jeho pričinením sa dostali von mnohí podvodníci, grázli, násilníci, pedofili.... a potm ako druý by mali byť na rade birmovaný ateistický Hranatý Bezstavovec s debilným úsmevom a jeho verný poskok v zbrani Kalipaša. A mali by sedeiť v tretej nápravnovýchovnej skupine - vychádzka 1 hodina denne, pošta 1x mesačne, balíky 1x pol roka, návštevy 1x pol roka.
 
mínus indicator plus

 

Presne - dotiahnuť do konca - t.z. skutok sa nestal, Martina i Ján sa zasamovraždili.... A ide o teplé zabetónované miestočka a neobmedzený prísun peňazí.....
 
mínus indicator plus

 

Smrť Ernesta Valka nebola "náhoda". Vedel príliš veľa, niektorým "elitám" bol proti srsti, mnohí mali obavy, čo na nich vytiahne. Bol príliš dobrý právnik, ktorý šiel za svojim cieľom. Takže "vlámanie do domu" - to akosi nesedí, "pokus o vykradnutie" - tiež nesedí, "máme páchateľov" - tiež nesedí... Ovšem Kalipaša a jeho poskok Gašparko sa budú hrdo biť do pŕs, ako to "promptne" a "rýchlo" vyšetrili. Myslia si, že 5,5 mil. občanov sú len ovce?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME