Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: tritron
1 >
mínus indicator plus

 

Už sa to vyčistilo, kompetencie sa vyjasnili... Teraz kooperujú, majú na to vytvorené podmienky predsa.
 
mínus indicator plus

 

Opičke vidno ksichtík. Nebude mať s tým redakcie SME problém a finančnú pokutu od nejakej komory ?
 
mínus indicator plus

 

Ak občania nechcú žiť v demokracii, tak už v nej pravdepodobne ani nežijú. Miesto toho žijú v nejakom chorom zmutovanom systéme ( napr. oligarchicko-mafiánsko kvaziprávny štátny paútvar ), ktorý demokraciu predstiera a ktorý sa bude brániť... a v ktorom rašia malé výhonky fašizmu. Takže odpoveď. Nie, ľudia sa nemôžu rozhodnúť, že nechcú demokraciu. Ak sa takto rozhodli, už to demokracia dávno nie je, ale niečo iné, čo sa za demokraciu len vydáva.
 
mínus indicator plus

 

Modliť sa k dizajnérovi nestačí, to sám nezvládaš. To by bolo, aby sa každý amatér modlil mirnix dirnix ako ho napadne. Na to si musíš zaplatiť profesionálneho modliča. Alebo podporovať strany ako je KDH, ktoré modličov podporujú paušálne. Voľ KDH, ak chceš mať umelú predkožku!
 
mínus indicator plus

 

Vyrobili umelú kožu... To sa majú čím chváliť. Teraz v 21. storočí. To veľký dizajnér nadizajnoval už dávno. Len kopírujú patent. A to sa vraj koža vyvinula niekoľkokrát. Načo? Vedci robia chyby, dizajér postupuje bezchybne. Tí vedci sú len na smiech celej katolíckej elite. Kedy vytvoria aj umelú predkožku ? To by bolo niečo... Vo všetkých relikviároch v chrámoch celého sväta by mohli mať predkožku svätého Františka...
 
mínus indicator plus

 

Hej, a pachateľ takto nenápadne zmizne. Spácham vraždu, idem si zabehať... a napadne mi.. čo tak zmiznúť? Tak zmiznem. Jasné ako facka.
23.11.2019 1:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chudáci katolíci... chceli dôslednú odluku cirkvi od štátu a doteraz to nemajú.
 
mínus indicator plus

 

Súhlasím s názorom, že motivačný list je volovina. Rovnako ako posudok za socializmu. Kto vtedy žil a nemal v posudku "v kolektíve obľúbený", nech a prihlási. . Bohužiaľ, nezmyselné veci majú tendenciu evokovať iné nezmysly.
 
mínus indicator plus

 

Farár, šaman, bratu brat, praktizuje celibát, Nas sa ale netýka, táto divná sexu praktika, Na hlave má rovinu, češe sa na plešinu. Ak sa darí, tak sa darí, berie iba milodary rozhodne nie úplatky, pracuje len na sviatky, od štátu má obnosy, rifle nikdy nenosí, pamätá na Bezáka, tak ho sprcha neláka. Pointa mi uniká... hráme sa na básnika ? Ja sa tu hrám za svoje... ukazujem postoje a ty s veľkej roztopaše... sa tu hráš... ale za naše.
 
mínus indicator plus

 

Také nevieš? Je to pokuta vo výške 50% z inkasovanej čiastky. Ak predtým nedáš na ÚV 20% dobrovoľne do 7 dní. AK nie si náš človek, máš to navyše aj s medializáciou.
21.11.2019 21:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keď vy bigoti si myslíte, že náboženská sloboda je to, že katolíci môžu slobodne pindať do všetkého. Že náboženská sloboda je len o vás pre vás.
 
mínus indicator plus

 

Aj ja by som privítal prijatie digitálnej dane. Vlastne by som prijal hociakú daň, ktorú by som si potom mohol ponechať.
 
mínus indicator plus

 

Sankcie a zákazy máme dvojaké. Tie správne ... od RKC, a tie nie od RKC, komunistické :-) . Egyptskí kňazi tu boli 5000 rokov... svedčí to o kvalite ich náboženstva ? Vlastne... dosť veľa ste od nich okopčili. Nemyslím si, že nás "vystriedajú" ľudia z blízkeho východu či afriky. Zakape len jedna sekta, ktorá tu beztak bola importovaná násilím z blízkeho východu. Žiadna škoda.
 
mínus indicator plus

 

Asi tak... a ešte vtip. Aký je rozdiel medzi mafiánom-výpalníkom a daňovým úradom ? Výpalník ťa úplne nezruinuje.
 
mínus indicator plus

 

Keby len pod povrchom :-) Veľa vecí je aj vo hviezdach :-) Si hotový románopisec. Hm,,, policajti v pohotovosti sedeli potme a len vetrali. :-) Ako vyvodiť závery z ničoho... :-)
 
mínus indicator plus

 

Vidíš... ja som bol v SZM a rozvracal som to zvnútra :-) V mojich časoch bol v SZM každý. Neboli snáď len takí s kriminálnymi deliktami... vykrádačky, vytržníctvo a podobne. Asi aj oni sú teraz hrdí, že neboli v SZM.
 
mínus indicator plus

 

Tvojej vete by sa nedalo nič vyčítať, keby dnes neboli vytvorené podmienky na ešte väčšie parazitovanie na štáte. Radoví súdruhovia by ťa veľmi ľahko mohli napadnúť, že si radový SMERák. Hmm... a najväčšia sranda by bola, keby si bol bývalý komunista a dnešný SMERák... :-) . Rozdiel by bol len v tom, že súdruhovia vedeli prudko klepnúť po hlavičke tomu, čo priveľmi vytrčal z davu. Dnes vytrčať môžeš a ešte sa aj arogantne chechtať.
 
mínus indicator plus

 

A nejaké novinky z Vatikánu by neboli ? Len každodenný život sa tu pretriasa.
 
mínus indicator plus

 

Isto. Cirkev sa tvojimi ústami ako prvá hlási o zásluhy :-)
 
mínus indicator plus

 

je sympatické, ak nadriadený stojí na strrane svojich podriadených a zastáva a ich...
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME