Pondelok, 19. august, 2019 | Meniny má Lýdia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: medvedikčistotný
1>
mínus indicator plus

Kde sa podeli odborníci s dôstojnosťou   Kde sa podeli odborníci s dôstojnosťou

a profesionálnou cťou? V mene peňazí sú ochotní nechať zo seba robiť idiotov, a sami zo seba sa dogrcať.
 
mínus indicator plus

Mečiar toho už narozprával   Mečiar toho už narozprával

Tu sa už toľkokrát podkopávali základy štátu. Vždy, keď si ho niekto dovolil kritizovať, predstavoval nám apokalyptické scenáre. Ale na Fica asi má niečo ozaj silné. Už druhý deň čakám, že Fico sa ohradí proti tomu vyhrážaniu, a nič.
 
mínus indicator plus

 

Nie je to náhodou tak, že ústavný súd kontroluje, či sú zákony nižšej právnej sily v súlade s ústavou? Ústavný súd predsa netvorí ústavné zákony, ale národná rada. Ak je v NR prijatý ústavný zákon, ten sa stane súčasťou ústavy. Do toho nemá ústavný súd čo rozprávať.
 
mínus indicator plus

Toto myslia vážne?   Toto myslia vážne?

Ale keď sa to tak zoberie, pekné odpútanie pozornosti od Fica. Ideme sa zaoberať Mečiarom. Téma na pol roka. Na TA3 by mali založiť novú reláciu. Zločinci a ich obhajoba.
 
mínus indicator plus

Typický Ficov alibizmus   Typický Ficov alibizmus

Tento parlament môžme pokojne aj zrušiť. Stačí Fico a jeho poskokovia.
 
mínus indicator plus

Nič tak dobre nezabezpečí stabilitu   Nič tak dobre nezabezpečí stabilitu

ako peniaze a kšefty. V tom má Bugár pravdu. To už stojí za nejaké to obetovanie sa.
 
mínus indicator plus

Terajší tichí   Terajší tichí

a budúci oficiálni koaliční partneri mali rokovanie
 
mínus indicator plus

Fico to psychicky nezláda   Fico to psychicky nezláda

Začína sa správať ako vyšinutý človek
 
mínus indicator plus

vidím to podobne   vidím to podobne

vraj chcú poraziť Fica, pritom ich aktivity na sociálnych sieťach sú len o zhadzovaní SAS. Žiadna snaha o diskusiu, len nadradené až agresívne útoky. To je vec, ktorou sa mi sprotivili už na začiatku. Mne tento projekt veľmi pripomína Sieť
 
mínus indicator plus

Dúfam, že SAS už nebude naňho reagovať   Dúfam, že SAS už nebude naňho reagovať

Ďalší, čo nevie odísť ako chlap. Všetkým ide o to poraziť Fica, ale najskôr musia poraziť Sulíka. Veď im ide o Slovensko.
 
mínus indicator plus

 

Čiže tie podvody, o ktorých Matovič informuje, si iba vymýšľa? Keď na tlačovke vysvetľuje mechanizmus podvodu, sú to iba konštrukty? Tak? Toto nám chcela pani redaktorka podsunúť v súvislosti s týmto megazlodejstvom? Ako môže niekoho normálneho vôbec napadnúť spojiť v jednej vete podvod z čias 1.Ficovej vlády s menom Matoviča? To je už jak Fico a jeho Radičová.
 
mínus indicator plus

A je to tu   A je to tu

Predstavitelia SAS majú vzácny dar, nadhadzovať od veci témy. Tentokrát nahral novinárom na smeč Galko.
 
mínus indicator plus

Len sa nezačnite pretekať v tom   Len sa nezačnite pretekať v tom

kto je väčší líder. Veľmi pekne vás prosím, nezačnite politikárčiť. Matovičovi jeho vystúpenie vyšlo. Tak mu doprajte ten pocit dobre odvedenej roboty. On si to pokazí sám. Už začal. Myslím, že sedenie Sulíka v Bruseli pri takýchto závažných témach , vadí. Ľudí veľmi nezaujíma EU byrokracia, vnímajú to povrchne. Zachytia len to, že EU je fuj. Ale vysoké účty za energie, tie ich zaujímajú . Vytvára sa tu čoraz väčšia priepasť medzi super boháčmi a chudobou a "líder" opozície rieši Mohameda. Tak sa potom nečudujte.
 
mínus indicator plus

So Sulíkom v mnohom súhlasím   So Sulíkom v mnohom súhlasím

ale tiež mi prekáža ten jeho štýl "huba predbieha rozum". Nie je pomaly dňa, aby ma nevytočil. K čomu je dobré, to vytváranie napätia. K imigrantom sa už vyjadril 1000x, vieme, aký je jeho postoj, tak načo dofrasa vytáča všetkých naokolo svojimi infantilnými statusmi? Toto by si mal vydiskutovať raz a navždy aj s novinármi. A túto tému uzavrieť. Máme tu ďaleko väčšie problémy. Som presvedčený, že Sulíkovi pobyt v EU parlamente už neprospieva. Toto volebné obdobie mal byť tu. Akosi sa zacyklil. Nepostrehol, že už sme inde než pred 2- 3-mi rokmi.
 
mínus indicator plus

No neviem   No neviem

Odborník je, to nespochybňujem. Ale svojho času miesto toho aby sa zamyslel, kde v pekle sa strácajú naše zdravotné odvody, prišiel s riešením, ktoré dokáže vymyslieť aj každý neodborník.
 
mínus indicator plus

Toto už je vážne na zamyslenie   Toto už je vážne na zamyslenie

Sulík dookola ako papagáj opakuje, že nie je za vystúpenie z EU ale za jej reformu. A tu znova takýto článok. Kedysi sme sa takto tlačili do zadnice Rusku. To bolo tiež nekritizovateľné.
 
mínus indicator plus

Myslím, že Matovič tú Dankovu narážku   Myslím, že Matovič tú Dankovu narážku

nenechá bez povšimnutia. Ale prednedávnom sa vyjadroval k financovaniu, aj k tomu, že o peniazoch za voľby nerozhoduje sám. Nepamätám si ten ich mechanizmus, predpokladám, že to znovu vysvetlí. Ten blog, na ktorý si dal link, sa mi zdá ako dobrý nezmysel. Ak by matovič porušil v tomto smere zákon, už by si ho kalipolícia dávno podala.
 
mínus indicator plus

Len pred chvíľou ste sa všetci traja   Len pred chvíľou ste sa všetci traja

vyškierali do kamery, ako je všetko v poriadku, a ako ste to vyriešili. Keď je Danko tak úprimný ako hovorí, prečo hovorí len o Holienčikovi? Nemá odvahu povedať, že celá energetika je výhodný biznis Smeru? A že sa na tom biznise podieľa s najväčšou pravdepodobnosťou aj samotný premier krajiny?
 
mínus indicator plus

Aj mne   Aj mne

Sú ako staré baby na priedomí
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME