Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: baker
1 >
mínus indicator plus

Dobre píšu tí Oravci   Dobre píšu tí Oravci

Namiesto obedov dajte to radšej rodičom, bude viac na borovičku.
 
mínus indicator plus

mierni sa -:))))   mierni sa -:))))

aká diera? stred Londýna. Greenwich Observatory je 7 míl od Westminstra
 
mínus indicator plus

Skús  si urobiť taký malý výlet   Skús si urobiť taký malý výlet

z Bratislavy autom po starej ceste do Mosonmagyarováru. Na 15 kilometroch maďarského územia prejdeš tromi obcami. Prvá je Rajka. Na začiatku obce je tiež tabuľa s nemeckým názvom obce Rogendorf. Druhá je Bezsenye. Na začiatku obce je tiež tabuľa s chorvátským názvom obce Bizonje. Tretia je samotný Mosonmagyaróvár. Na začiatku mesta je tiež tabuľa s nemeckým názvom Wieselburg-Ungarisch-Altburg. A takto tom bolo už v čase tabuľových vášní začiatkom deväťdesiatych rokov. Skús si to pozrieť a ešte raz premyslieť svoju prvú vetu.
 
mínus indicator plus

Podstata problému BMW   Podstata problému BMW

nie sú clá, ale dodávka komponentov a súčiastok na výrobu áut. Podľa článku, "BMW vo svojich britských závodoch používa až 90 percent súčiastok z pevninskej Európy. A odchod bez dohody a vystúpenie z voľného trhu bude znamenať colné kontroly na hraniciach, zdržanie dodávok a zrútenie logistiky on-time.
 
mínus indicator plus

 

ber objem v mililitroch a percentá v percentách a máš správny výsledok: 700*40/1000*0.5=14
 
mínus indicator plus

 

nepočíta sa len priemer. ale množstvo rôznych štatistík a to chvíľu predsa len trvá. predpokladám, že ty očakávaš (kvôli 21. storočiu), že v súčasnosti ženy nosia plod niekoľko hodín, nie deväť mesiacov ako v dobe kamennej -:)))
 
mínus indicator plus

 

Štatisticky spracovať také množstvo údajov nie je otázka piatich minút, dokonca ani týždňa, či dvoch
 
mínus indicator plus

 

Čo mi to pripomína?
 
mínus indicator plus

 

Samozrejme, že naši rodičia letný čas poznali. Aj starí rodičia, lebo po prvýkrát bol u nás zavedený už za Rakúska-Uhorska
 
mínus indicator plus

 

Prečo píšeš, mišo, o veciach, o ktorých nemáš ani tušenie? Uznesenie č. 129/2017 Akademický senát UK I. berie na vedomie informáciu rektora UK o predloženom návrhu zákona o zlúčení SZU a UK, II. kategoricky nesúhlasí s predloženým návrhom zákona o zlúčení SZU a UK, III. žiada jeho stiahnutie z medzirezortného pripomienkového konania, IV. požaduje zrušenie SZU s likvidáciou*, V. ukladá predsedovi Akademického senátu UK zaslať toto uznesenie ministrovi školstva, vedy, výskumu a športu SR a ministrovi zdravotníctva SR. * Pozn.: V kontexte rokovania Akademického senátu UK je touto časťou uznesenia myslené, že v prípade realizácie zámeru zákona požaduje UK zrušenie SZU právnou formou likvidácie. Podrobnosti budú uvedené v zápisnici zo zasadnutia AS UK.
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ budú v súdnej rade nominanti prezidenta, vlády a NRSR, títo budú vždy politické nominácie. Nechápem, že ministerka Žitňanská túto základnú pravdu nechápe.
 
mínus indicator plus

 

Ak sa ti takýto spôsob predaja nepáči, nenakupuj tam. Podľa všetkého sa zákazníkom Lidla páči a je úspešný.
 
mínus indicator plus

 

Skúste sa pozrieť do príslušného zákona. Tam to je jasne napísané.
 
mínus indicator plus

Stačí si prečítať článok   Stačí si prečítať článok

ku ktorému diskutujete. Ak to teda zvládnete -:)))
 
mínus indicator plus

Mne trvalo vyhľadanie oboch   Mne trvalo vyhľadanie oboch

informácií na internete 2 minúty a 57 sekúnd.
 
mínus indicator plus

Čo tak vrátiť sa   Čo tak vrátiť sa

na základnú školu? Pravislá slovenského pravopisu: Vajnory -nôr L -och m.; Vajnorčan -a mn. -ia m.; Vajnorčanka -y -niek ž.; vajnorský pozri http://slovniky.juls.savba.sk/...
 
mínus indicator plus

Zatiaľ.   Zatiaľ.

Či Schengen, voľný pohyb, či ostatné práva ostanú rovnaké v celej EÚ, alebo podmienky budú iné pre členov jadra a iné pre nečlenov, to sa len ukáže. Preto je dôležité byť v jadre, aj keď v niektorých oblastiach to nemusí byť najvýhodnejšie.
Reakcia k téme: Ak nie EÚ, tak potom čo?
09.05.2017 9:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

V roku 2015 sú už iné údaje   V roku 2015 sú už iné údaje

Slovensko je 24. najproduktívnejšia krajina (39,7 $/hod.), Česko je 25. (38 $/hod.), Maďarsko 28., Estónsko až 31. (31,6 $/hod.), Poľsko nie je uvádzané medzi 35 najproduktívnejšími štátmi.
 
mínus indicator plus

Máte pravdu, aj keď ste to mysleli inak   Máte pravdu, aj keď ste to mysleli inak

Trestný čin môže byť buď prečin alebo zločin. Teda "Precin a trestny cin su legislative dva v urcitych veciach odlisne pojmy" len ak ide o zločin.
 

1 >

Najčítanejšie na SME