Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Fanatix
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Už aj ako bulvár SME-tie zaostáva za Tupkami. http://www.topky.sk/cl/11/1596...
 
mínus indicator plus

 

Celú tú "štúdiu" Amerických vedcov by som bral s veľmi veľkou rezervou, ba priam až s bulvárnym nadhľadom a tak aj väčšinu štúdií kadejakých Amerických kvázivedcov. V USA je dnes vedec každý, kto skončí VŠ, kde na to stačí aby ovládal názvy piatich svetadielov. Bežný občan je na úrovni našich krčmových povaľačov, ktorých prudko intelektuálnou témou je vodka a pivo, tak ako u Američanov Burger a Cola, ako jediný zmysel ich života alebo skôr hybernácie. Američania sú skôr vykŕmene prasnice, slúžiace ako volebné automaty.
16.12.2016 21:25 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

SME prostitútky.   SME prostitútky.

Tak takúto propagandu môže zožrať iba priemerný Američan, ktorého IQ dosahuje úroveň IQ cúvajúcej dážďovky. "Žiadna propaganda. Dievčatko, ktoré tweetuje z Aleppa, je skutočné" http://svet.sme.sk/c/20411320/... Nabíjanie telefónov? Analýza ukázala, že rodina využíva solárne panely, ktoré mali na streche domu aj pred vojnou. Spochybňované pripojenie na internet zase vyvrátil screenshot obrazovky telefónu, ktorá zobrazuje všetky dostupné wifi siete. Tak super! Rusi zbombardovali nemocnice, školy, vyzabíjali všetko naokolo, ale solárne články, ktoré používa tweetujúca rodina "ostali nažive". Tak fajn, lenže potom tam ostali "nažive" aj ostatné solárne panely, z ktorých sú napájané routery, z ktorých má rodina akože prístup na internet a tie sú dokonca pripojené k nejakej fungujúcej nezbombardovanej infraštruktúre, ktorá samozrejme nie je ako komunikačný nástroj primárny vojenský cieľ. No a samozrejme pri všetkom tom vymývaní mozgov treba diskusiu uzavrieť, pretože niekoľko rozumných argumentov okamžite vyvráti tú platenú propagandu, ktorú neváhajú tie SMEtiarské prostitútky uverejniť.
 
mínus indicator plus

 

Štadión za štátne, Váhostavom okradnutí živnostníci a celý podvod posvätený štátom pod vedení R.F., nevyplatená minulá sezóna, nevyplatení hráči v tejto sezóne, dlh za prenájom štadióna, lobujúci R.F. za súkromný klub u Putina. To sa nenájde nikto kto by toho sku****** matkoudavača, okrádajúceho všetkých pod ochrannou rukou R.F. od*****?
 
mínus indicator plus

 

Okoličáni, Holub, Borža a spol. v Košiciach skončili! Teraz tu úraduje sofistikovanejšie podsvetie, Raši, Paška a spol.
 
mínus indicator plus

 

Vyrobené z voľne pohodených vajec.
 
mínus indicator plus

 

Keby to zatancovala napríklad Michelle Obama, tak to by bolo vzdanie holdu 6 miliónom obetí, nakoľko to zatancovala Ruska, tak je to opovrhnutie! Tak že v podstate aj film život je krásny, je opovrhnutia hodný, neúctivý k tým obetiam!
 
mínus indicator plus

 

Straším, štrašíš, strašíme!!! Nám židobankárom to nehrá do karát, tak teraz musíme cez nami vlastnené médiá a kadejeké pochybné ratingovky urobiť všetko preto, aby sme zvrátili vývoj toho čo nám neplánovane urobilo škrt cez rozpočet!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Oprav nadpisu, klikol som na hociaký NESPOPLATNENÝ" článok.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Mne vydávali nový OP v KE-okolie asi pred troma týždňami a keď som sa pani pri okienku pýtal na čítačku, že prečo som ju nedostal, tak na mňa "kukala jak žaba z prachu", že čo to od nej vlastne chcem. Keď som jej povedal, že manželke ju k novému OP vydali bezplatne, tak len odvrkla, že sa mám ísť sťažovať policajnému prezidentovi alebo rovno ministrovi vnútra. Hold služba štátu občanovi za dane a nemalý poplatok za vydanie nového OP. Kali je náš! Kali je najsamlepší!
 
mínus indicator plus

 

Vieš, poznať tóny a frekvencie je asi to isté ako s tou farbou. Pomenovať farbu, ktorej frekvenčné spektrum môže byť v istom rozsahu je rozdiel ako vedieť pomenovať každé frekvenčné spektrum. To by si ani ľudský mozog nemohol pamätať x miliónov názvov farieb. Však len displej dobrého telefónu je schopný zobraziť 16,7 milióna farieb, no skús vymyslieť toľko názvov farieb.
 
mínus indicator plus

 

Chobotina! Otáčky motora nemajú nič spoločné s frekvenciou zvuku, pretože sa prenášajú cez kadejaké tlmiace silenbloky, ktoré aj tak rozvibrujú ostatné časti rušňa, kolesá majú inú frekvenciu otáčok, plus x prevodov v prevodovke..., takže výsledný zvuk vlaku je súbor x rôznych frekvencií. To by musel kápo sedieť vo zvukotesnej komore, kde by sa mu púšťala presná frekvencia a pochybujem, že by bol taký kápo, že by ju presne rozoznal. Jednoducho x darmožráčov potrebovalo dotácie na nejaký výskum a o jeho relevantnosti sa dá veľmi pochybovať, pretože nemôže psychológ do svojho výskumu zahrnúť veci z fyziky alebo matematiky, ktorým vôbec nerozumie.
 
mínus indicator plus

 

Trochu z cest výskum nie? Ako môže človek s tak nedokonalým orgánom ako je oko "zmerať" presnú vlnovú dĺžku svetla v celom jeho spektre? To je to isté ako keby sme mu dali presne určiť aký tón v akej frekvencii počul. To že si niekto istú časť spektra nazve "parížska modrá" alebo "dzurindovská modrá", či "banánovo modrá" je len určenie istého rozsahu spektra a aj tak s presným definovaním nemá nič spoločné a už vôbec nie s ľudskou pamäťou. Vedci sa asi nechali inšpirovať "eurotragikmi", ktorý majú s výskumom nezmyselných vecí dlhodobé skúsenosti, napríklad z výskumom "vplyvu klimatických zmien na rovnosť žien". Tí síce za vykázanie aj nezmyselnej činnosti berú peniaze, ale vedcom sa čudujem!
 
mínus indicator plus

 

kto nestíha a na to nemá, fauluje!
 
mínus indicator plus

 

http://sport.sme.sk/c/20359957... No nejak dlhu mu to nevydržalo, presne 23dní. Demencia sa jednoducho nezaprie, pobavilo ma to hlavne pri Mesárošovom vylúčení, keď rúbal jak zmyslov zbavený a ešte potom spolu s tým belohlavom ziapali po rozhodcoch.
 
mínus indicator plus

 

Finančným gaunerom a bankstrom, ktorý vlastnia väčšinu médií urobil Trump riadny škrt cez rozpočet, tak teraz štekajú jak takí malí ratlíci.
 

1 >

Najčítanejšie na SME