Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ometlo
1 >
mínus indicator plus

Reakcia na diskuziu   Reakcia na diskuziu

„Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí.“ /Karel Čapek/
 
mínus indicator plus

Veru už ľudia zabudli   Veru už ľudia zabudli

R. 1977 všetko jazdilo cez námestie, aj busy stáli u kina. Stavalo sa "Matušková" a keď sa v 1980 tam začali sťahovať ľudia, od Baniska za začal stavať obchvat starého mesta. Pod nemocnicou križovatka, prepojenie na Bysterec pričom padli potraviny "Oleriny".
 
mínus indicator plus

Sabinov alebo povraz   Sabinov alebo povraz

humanista z pražskej kasárne nestrielal, ten rovno humanne bombardoval
 
mínus indicator plus

Tak povedať pravdu je na hriech   Tak povedať pravdu je na hriech

A zasa sa nám podsunuje Držte hubu a krok! Na pripomenutie že ttoto tu už bolo si prečitajte text Nohavicu http://www.nohavica.cz/cz/tvor...
09.09.2019 14:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ešte za totality napísal Nohavica   Ešte za totality napísal Nohavica

Texty Už dvacet sedm roků chodím po světě a ten svět furt a furt se stejně točí já budu klidně smát se budu veselý jenom mi vydloubněte oči Neviděl bych vypasené páprdy tisíce let a stále titíž když něco prohnilého v státě zasmrdí říkají ty snad něco cítíš Říkají mi dobráci v Rudém právu není tak zle jen chlapče zvedni hlavu Dejte mi do ruky mávátko a řekněte jak volat sláva já už si najdu ten správný směr a budu mávat mávat mávat Můj soused odvedle je farář v kostele moc príma kluk jenže často hledí k nebi já jaksi v nebi nemám žádné přátele a Bůh ten pro mě nikdy nebyl Čtu jenom básně těch kteří už zemřeli a ten svět furt a furt se stejně točí já budu klidně smát se budu veselý jenom mi vydloubněte oči Říkají mi dobráci za koryty není tak zle ovšem musíte pochopiti Já zpívám dejte mi do ruky mávátko a řekněte jak volat sláva já už si najdu ten správný směr a budu mávat mávat mávat Okresní inspektor má vilu dům a byt takové nic a jak si krásně žije já musel sedm roků bez koupelny žít proto ať žije anarchie Když tátu vyhodili máma brečela že nedokázal převléct vlastní kabát a to mám někde na dně duše docela třeste se trůny knížat a hrabat Říkají mi dobráci u koryta není tak zle ovšem doba je složitá Dejte mi do ruky mávátko a řekněte jak volat sláva já už si najdu ten správný směr a budu mávat mávat mávat mávat mávat mávat mávat Zdroj: Musixmatch
 
mínus indicator plus

A tak je to vo všetkom   A tak je to vo všetkom

Horná Orava - Polskí zberači hríbov hrozia bitkou, doma nesmú do lesa lebo sú súkromné, motokros má trate asi v každej dedine, ale to si postavili domáci. Snežné skutre si požičiate aj v Oravskej Lesnej, štvorkolku taktiež. Vraj turistický ruch trebujeme.
 
mínus indicator plus

Komu záleží na EU   Komu záleží na EU

ten by mal poslať týchto zelených bláznov do zabudnutia.
 
mínus indicator plus

Supéééér   Supéééér

Konečne je koho voliť.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Presne tak!!!   Presne tak!!!

Kuje pikle a tak ako to Paška pred novinármi objasnil, je to podobné ako drísty pri globálej dohode. Lajčák je proamerický karierny a nie slovenský minister. Cap záhradníkom sa tiež tomu hovorilo.
 
mínus indicator plus

 

Iracionálna - nerozumná
 
mínus indicator plus

Tudom tánom   Tudom tánom

Tak sa netráp, veď nevedieť je niekedy aj príjemné :) Já zasa nechcem a nebudem vítať američanov, anglinu, dojč ...
 
mínus indicator plus

Žilinské ryby sú super   Žilinské ryby sú super

Aj rybací šalát má v sebe čo iní nemajú. Skvelé ryby voľakedy boli z Bohumína. Žiaľ, vraj už zanikli. Ku každému gulášu strýko doniesol ích "pečenáče" vo veľkej okrúhlej konzerve. Ráno nič lepšie v kuchyni sa nehľadalo. Na orave predavali "ryby vo víne" ale to bolo ako Košická treska.
 
mínus indicator plus

Pásové a ích problém   Pásové a ích problém

Možno sa niektorým zdá, že pásové sú naj naj. Ale aj ratraky na zjazdovkách len vyzerajú ako naj naj. Obsluhy vedia, že otáčať sa na svahu je ošemetné, do boku idú rýchlo a rády. Pásové UNC sa napríklad na snehu nevie dostať nazad do garáže. Tzv detečko sa v Oravskej Lesnej kedysi zviezlo až do potoka. Tanky T55 aj iné mali pásy, ktoré sa rýchlo naplnili aj marasom v léte a verte že vytlcť pred odstavením do parku bolo pre osádku utrpenie.
 
mínus indicator plus

Crániť treba niečo vzácne   Crániť treba niečo vzácne

Malá otázka: Sú slovenskí novinári prínosom pre človeka, slovensko, evropu????
 
mínus indicator plus

Multi multi   Multi multi

A teraz ako úradný jazyk vraj prijali ARABŠTINU!!!
 
mínus indicator plus

Sloboda po prejavu nie je   Sloboda po prejavu nie je

Sloboda po prejave nie je zakldne ľudske právo. A ak bu vyliezli na severnej morave, budu bručeť. To len slováci maju v práve cirkus, lebo ešte sa motajú zvyky z uhorska. O politikoch škoda hovoriť. Rozhodnutie GP je jednoducho výrok blaváka,čo nič o baníctve nevie. OKD na morave ide naplno, ale tam bu zelených z tej veže jednoducho volným pádo poslali domov.
 

1 >

Najčítanejšie na SME