Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: baobab
1 >
mínus indicator plus

Len 3 výrazy na túto situáciu   Len 3 výrazy na túto situáciu

PAPALÁŠSTVO, KORUPCIA, KLIENTELIZMUS.
 
mínus indicator plus

Nebojte sa..   Nebojte sa..

pofúkajú Vám noštek a ak vydržíte a nebudete plakať dostanete cukrík...
 
mínus indicator plus

No tak dajte riešenie...   No tak dajte riešenie...

Odborníci , študujúci do detailu túto problematiku ju nevedia vyriešiť , ale Vy viete čo funguje a čo nefunguje.
 
mínus indicator plus

ako sedlák   ako sedlák

iba toľko k Vášmu príspevku. Furt len pindať. Neexistuje , žiaden dôvod prečo by sa ľudia nemali nedať testovať. Aspoň to naznačí ako na tom sme. Je to dobrý nápad. Tí čo pindajú ľen potrebujú byť zauimavý , alebo o tom pr. .. d vedia. Je to skôr občiansk povinnosť. Všetcci čo s tým nesúhlasia rozprávajú iba o právach. Neskutočne ignorantská, arogantná a sebastredná sa javí slovenská spoločnosť. V provom rade ja , potom ja dlho nič a potom peniaze. Vôbec nemyslia na ľudí v prej línii. Prichádza mi na um aj iné pomenovanie týchto ľudí. Slušne. Je jednoduchá (umiernene napísané). Ja už sa nečudujem prečo je to na Slovensku tak ako to tu je.
 
mínus indicator plus

Švajčiarsko je plné neskutočne   Švajčiarsko je plné neskutočne

arogantných ľudí. (Netvrdím , že všetci ). Nech len odhlasujú, a kľudne schvália. Veľmi rýchlo sa prebudia.
 
mínus indicator plus

Ja som to vedel ešte pred Merckxom   Ja som to vedel ešte pred Merckxom

už v tretej etape , že sa to stane, ale cítil som to už pri otváraní TDF pred prvou etapou.
 
mínus indicator plus

Ešte dajte prosím Slovanisti   Ešte dajte prosím Slovanisti

tú o tom aký má Slovan silný a kvalitný tím. Ani omylom nemá kvalitný tím. Druhotriedny hráči. Žiaden kvalitný útočník. A tréner taktika bola čo? Nechať si dať gol v 120 minúte. To sa ani veriť nechce , že po zápasoch ako Sutjeskou či skúsenostiach v europskej lige si tento mančaft nechá strelit takéto goly. Nedržia loptu pri rohových čiarach na polovičke súpera a iné zdržovačky. Ved toto je TRAPNE!!! Cirkus Slovan.
 
mínus indicator plus

Jej nový film   Jej nový film

Šarlatán si rád pozriem. Avšak , to ako natočila Jánošíka. To sa mi vôbec nepáčilo. Úplne tomu chýbali , regionálne prvky, nárečie, zvyky proste to bolo zlé. Bolo by fajn ak by to niekto prerobil, resp "remakol".
 
mínus indicator plus

a manchester united či city   a manchester united či city

ich má koľko? Tých domácich angličanov.
 
mínus indicator plus

Presne tak.   Presne tak.

Toto mna zarazilo. Kde je nejaký manažment? Kde je PR. Ved museli vedieť , že to , že tam majú nakazeného hráča dojde do médií a oni sa idú špacírovať? To je na diagnozu. Ešte viac si pohnevali úrady a zhoršili to. Zaroven kde je zodpoednosť. Toto je na tom celom usmevné. Akože čo, zistili že majú nakazeného a povedali si, ok pome na pivo nechajme ho nech oddychuje? Smiešne.
 
mínus indicator plus

Veru.   Veru.

Asi mnohí sa pozastavia nad vekom , aj ja som sa. Som rád , že robil v živote to čo ho baví a môže sa mu iba závidieť a hlavne sa inšpirovať jeho vytvrvalosťou a chuťou. Nepoznáme jeho zdravotný stav takže špekulácie sú zbytočné. Uprimnú sústrasť rodine a priateľom. Som si istý , že ste si užil každý jeden kilometer. Teraz už budú nohy ľahšie.
 
mínus indicator plus

haha   haha

to presne aj mne udrelo do očí. A takisto nedáva rozhovory, ale dá ešte jeden kde bližšie vysvetlí samostatné inú tému. =D. Komik
 
mínus indicator plus

Takže ďaľší ktorí...   Takže ďaľší ktorí...

vlastne nič, náhdou išiel okolo a náhodou sa stretol s každým mafiánom, podvodníkom , hochštaplerom, alen náhodou s nimi občas aj niečo robil. =D To akože fakt. Ale záverom nám to myslím objasnil. Ja už sa snažím iba zabezpečiť aj svoju rodinu aj všetkých. Ako to Vám neprezradím , lebo to nie je košer.... ale .... to si domyslime. Škoda , že sú ešte neni priame dôkazy na tohoto pána. Hlúpy určite nie je aj ten rozhovor veľmi umne orientoval. Ale , tie styky to proste nevysvetlíš. Hlavne ma pobavila časť s Piťovcami. Ja s nimi nič vlastne nemám, len som s nimi stretol 4x , z toho 2 x náhodou v Auparku =D. Keď s niekým nič nemáš , tak ani nevieš koľkokrát ho stretneš. On vie presne a ešte aj tie náhodné strentutia. Iba náhodou sa stretol s Jankovskou, náhodou s Kočnerom, náhodou s Bodorom haha. Fakt komik. Tuším na slovensku budeme musieť zbystriť pohľad na ľudí s špecifickými menami ako Zoroslav, Kajetán , alebo opička....
 
mínus indicator plus

haha   haha

nie , nejaký autokorekt ma unavil =D.
 
mínus indicator plus

Sudcu vyzliecť okamžite   Sudcu vyzliecť okamžite

z talára. Neschopáci. Ako môžu dovoliť, aby sa flákal kade tade ku..a . Hned domácu stráženú väzbu s lekárskou opaterou a ak nemôže na súd tak v jeho neprítomnosti. Kocúrkovo tento štát a toto súdnictvo.
 
mínus indicator plus

Poprosím teda SME, nech zruší rubriku   Poprosím teda SME, nech zruší rubriku

Šport, aby sa ľudia čo požadujú plnohodnotnej služby za svoje peniaze vedeli korektne rozhodnúť , koho zaplatiť. A mimochodom , sme sa chváli originálnym a kvalitným obsahom. Takže ešte aj zavádzajú.
 
mínus indicator plus

Okej   Okej

To si môžem rovno predplatiť idnes. Ty máš riadne nízku latku. Takému ako ty , treba predávať namiesto benzínu na pumpe stanky a keď sa budeš sťažovať , treba tá odbiť , ze šak aj tie sú žlté a smrdia a budes spokojný.
 
mínus indicator plus

Michael Owen   Michael Owen

Bol ako zjavenie a svieži vzduchu anglického futbalu na majstrovstvách sveta vo Francúzsku 98. Dal krásny gól protie Argentine s Batistutom. Únavy to boli doposiaľ asi najlepšie majstrovstvá sveta.
 

1 >

Najčítanejšie na SME