Sobota, 6. jún, 2020 | Meniny má NorbertKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: baobab
1 >
mínus indicator plus

Ano voliči majú radi samcov   Ano voliči majú radi samcov

ako Fico, ktorý svoju stranu pochová. To je ono. O strednom slovensku a časti východného asi pomlčím. Tam presne sú bigotní ľudia na slovensku a to sú tí voliči Kotlebu a Smeru. Ktorí sa boja 5G sietí , migrantov a LGBTI. A nevidia , že pod kampaňov dezinformátorov ľudí ako Blaha a Fico ich okrádajú o ťažké prachy. TO je problém Slovenska. Presvedčiť, (ťažké skoro nemožné) , alebo prežiť generáciu, ktorá nás stále tlačí do bigotnosti a konformity myslenia a neschopnosti adaptovania na nové javy v spoločnosti. Ak k... nejaký politik slubi , že dialnica bude v ich regione v nejakom roku a hovorím o Ficovi a nestane sa tak ešte o dekádu nekôr , tak mi nehovorte , že ak sú príčetní takíto ľudia tak ho budú voliť naďalej. Bohužiaľ ľudia shcopní vyhodnocovať sú viac na západe a juhu, pretože vidia čo je štandardné a dostupné v krajinách ktoré sú vyššie ako my, ako rakúsko či česko.
 
mínus indicator plus

A teraz si nachhvíľu   A teraz si nachhvíľu

ale iba fakt nachvíľu , predstavme. Že prezidentom by bol Fico. To by bolo sršenie síry , ohňa , konšpirácií , sektárstva a neviem čoho. Živo si viem predstaviť to nedôstojné divadlo , ktoré by predviedol, pretože je prosty úchylný, a jeho úchylkou je moc a manipulácia v jej prospech. Nikomu v tejto krajine , neprospeje a by nikdy neprospelo ak by bol Fico prezident. A preto Vážení spoluobčania , ktorý ste sa podielali a vykonali voľbu p. prezidentky Čapútovej. Ďakujem. Ďakujem za vnesenie trochu objektívnej reality do tohoto silno toxického sveta plného poloprávd zdravý rozum. Je to aj Vaša zásluha.
 
mínus indicator plus

presne.   presne.

Bratislavský šašo...
 
mínus indicator plus

Pre boha to nemyslíš vážne.   Pre boha to nemyslíš vážne.

A koľko klubov by hralo tú Waleskú súťaž? Swansea a Cardiff a to by hrali spolu stále tito dvaja. Radšej si nalej....
 
mínus indicator plus

Netrep   Netrep

Na Trnavu chodili a chodia roky pekné návštevy. Až na posledy to bolo menej. Ale celkovo táto trapnosť ísť sa niekde prosiť, aby nás vzali . Ze Kmotríkovi nie je hanba. Ako sa dá robiť futbal ukázal Maestro a tím spartaka z víťaznej sezony. Ale to by na SVK nemohli byť tréneri , manažéri a napokon aj hráči amatéri. V španielskej lige je len 6 dobrých mančaftov ale ostatné majú veľmi slušnú kvalitu pretože si budujú kluby na základe dorastov s dobrými akadémiami a varia "z vlastného". U nás chcú byť všetci hned víťazi UEFY , obrovské investície hned a zajtra titul europy. Proste babráci. To je celé. Trnava sa dostala k titulu a zároven odohrala vynikajúci ročník Uefy a z akým mančaftom?. Hned nato však dostála tomu čo som napísal pred tým , ked to všetko Poor rozpredal. To bola čistá facka pre fanúšikov. Ako niekto potom môže mať radosť z futbalu.
 
mínus indicator plus

Dobre teda   Dobre teda

prosím daj link na ten odkaz, ktorý bol uvedení na základe ktorého tí ľudia prišli. Tam nie je nič o tom , že appka funguje. A pod textom ktorý mimochodom hovori, že by "mohla" fungovať bol text , ktorí ľudom odporučil pred tým ako prídu na hranice appku skontrolovat či funguje , lebo ak nebude fungovať tak čelia možnosti isť do štátnej. Ako to , že odignorovali takéto niečo , tak za to fak nemôže nikto. Ja by som si počkal až na to ked sa zaregistrujem a až potom by som vyrazil na hranice . Ci vravím zle?
23.05.2020 20:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No asi sme sa celkom nepochopili...   No asi sme sa celkom nepochopili...

Ak si volil kritizovať môžeš samozrejme ak sa ti to nepáči. No kritika je stále kritikou iba vtedy , ak je opostatnená a korektná a opierajúca sa o racionálne postrehy pozorovania zlyhaní. V tomto prípade nechápem kritiku občanov ktorí si neprečítali poriadne oznam , nepochopili ho a dožadujú sa niečoho čo nebolo spustené. Za svoju situáciu si môžu iba sami. Na druhej strane ja kritizujem vládu za to , že uvažuje iba o spustení na platformách apple a google. Kľudne mohli spustit appku na slovensko.sk bez bezpečnostného certifikátu na vlastné riziko občana.
23.05.2020 20:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

ty si pomotaný   ty si pomotaný

a nevyzeráš ani múdro...
23.05.2020 18:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No povieme si v oktobri pri   No povieme si v oktobri pri

druhej vlne, keďže vírus sa správa ako chrípka , tak stavím botky , že príde. A napríklad Rakúšáci , ako civilizovaná krajina s domácou nekontrolovanou karanténou , nemá šajnu kto je a ko nie je nakazení. Tak keď sú si takí istý a nekontrolujú a nemajú odkontorlovaný vstup , tak možno budú v tom októbri veľmi prekvapení. Určit nebudú potom potrebovať ani naše (a z iných štátov) zdravotné sestry a zdravotných pracovníkov, pretože sú civilizovaný krajina. Tak ako B. Johnon , o ktorého sa starali keď bol s covidom na lôžku portugalec a estonka z tých zlých príživníckych krajin nenávidenej EU. Proste tomu dajte čas.Češi čakali 3 týždne. A hlavne treba vedieť čítať s porozumením. Keď je niekde napísané "mohla by fungovať" tak to neznamená , že funguje. Za ich pos.... situáciu nemôže nikto iný ako oni sami.
23.05.2020 18:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Klasika, nevieme čítať...   Klasika, nevieme čítať...

Bože toľko kriku pre nič. Istá skupina ľudí nevie čítať s porozumením a teraz, aby nevyzerali ako somári , tak blokujú a vyhrážajú sa. Ako povedala pani koľníkovie. NIč nové, šecko po starém , sprostých plno a múdrych len zopár...
23.05.2020 18:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

neoprávnená kritika..   neoprávnená kritika..

kritizovať niekoho za niečo, ku čomu neviete dať alternatívju je smiešne. V hlavne v pracovnom prostredí mi tento prístup veľmi vadí. Ak nevieš prispieť môžeš komentovať , ale kritizovať , riešenie bez alternatívneho riešenia? Také veľkohubé. To je ako keby divák chcel trénovať špičkového boxéra. Tiež môže kritizovať výkon a obkecávať čo mal spraviť lepšie , aby vyhral zápas, ale na jeho miesto už by nešiel pretože , by skončil do pár sekúnd. To je smiešne.
23.05.2020 17:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vieš nie každý , môže   Vieš nie každý , môže

Čuduješ sa ako malý krpec. Skôr by si sa mal pýtať, prečo firma, ktorá mu ich ponúkala ich neponúkla vedcom, lekárom či iným... Ale to by si sa zacyklil. A presne , hneď na to o takých ako akože JA píšeš. Ako? Veď ma nepoznáš. Ja som ťa nazval ignorntom , kvôli tomu čo si napísal pretože to tak proste znie ako som povedal. Ako naivný príspevok. Ak ak to tak nebolo tak sa asi zle vyjadruješ písomnou formou a nie , že ja tomu nerozumiem. Ak chceš, aby ľudstvo platilo lekárom a vedcom .... bla bla bla. A Bum !!! Ono platí lekárom a vedcom ak si si nevšimol. Malému chlapcovi zo slovenska zo vzácnou chorobou sa museli všetci zložiť okolo 2 milionov dolárov ak si si nevšimol v ostatnom čase. Hádaj prečo. Pretože veda je drahá a z krátkodobého hľadiska nevýnosná. Môže zarobiť , ale aj nemusí. A to, že nemusí je tak 70 : 30 a to som ešte optimista. Ale M. Jordan. Vo svojej ére. Bol proste zláta sliepka ktorá zaplatí a zaplatí 100x viac ako si si vedel predstaviť. A ten článok, je o M. Jordanovi v prvom rade a ostatných kľúčových osobách zlatej éry BULLS. Je totiž o dokumente, ktorý sledujem. Takže ty sa vyjadruješ k niečomu, o čom vôbec nič nevieš.
 
mínus indicator plus

Si ignorant   Si ignorant

Ale to už vieš. Jordan je vysoko zásadový a fér človek. Rodený tímový hráč. Múdry chlap. Takto ho "odpísať" môže iba ignorant, ktorý si ani nezistí informácie a rovno hejtuje.
 
mínus indicator plus

Perfektne napísane Martina...   Perfektne napísane Martina...

iba súhlas. To šialenstvo okolo zvrátených hodnôt a vymyslených nepriateľoch ako 5G , ktoré šíria ešte aj spločensky absolútne neužitočný jedincy a-la Blaha. Nazvem ich skôr tak ako to je. Sú to paraziti. Ale dosť o nich. Treba začať používať rácio.
10.05.2020 14:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pre lepšiu predstavu je lepší údaj v   Pre lepšiu predstavu je lepší údaj v

porovnaní s inou chorobou , povedzme chrípkou ktorú popisuješ SMRTNOST , nie UMRTNOST. Miera "úmrtnosti" , alebo "smrtnosti" , to sú dva rodzielne pojmy, ktoré označujú inú situáciiu. Úmrtnosť je pomer počtu zomretých na určitú chorobu k počtu všetkých (ohrozených) obyvateľov, avšak smrtnosť sa týka len osôb, u ktorých sa výskyt príslušnej choroby potvrdil. Takže by ma skôr zaujímal stav SMRTNOSTI Covid 19 voči iným či chrípke.
 
mínus indicator plus

v živote nie je nič   v živote nie je nič

zaručené...Dám ti nápovedu. Zameň písmenko a posunieš sa v živote ďalej.
 
mínus indicator plus

čo sa partnera týka súhlasím   čo sa partnera týka súhlasím

ale nie čo sa týka sexu. Čím sprostejší a krajší tým do postele lepší. A toto často ženy pochopia až v posteli , pretože až tam si splnia svoje "fyzické" potreby. Ženská povrchnosť (nemyslím si , že sú povrchné je to prirodzené ) pri výbere podľa krásy je určujúca. Svinstvo však je ak to ťahajú s fešákom v posteli a s "partnerom" na život zároveň. Keď v takom prípade žena nesúhlasí s tým aby si aj "partner" našiel bokovku, treba ju vyšľahnúť na ulicu ako smradľavú mačku.
 
mínus indicator plus

Nesúhlasím...   Nesúhlasím...

Na škole som sa riadil pravidlom, kto netr..ká škaredé, pekné si ani nezaslúži. A vždy mi to zlepšilo náladu... Slovom filozofa. Aj škaredý deň , môže byť pekný. ;).
 

1 >

Najčítanejšie na SME