Sobota, 21. september, 2019 | Meniny má Matúš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: krakavec
1>
mínus indicator plus

Jasnovidec   Jasnovidec

Schutz, vygooglil cez sklenú guľu neodškriepiteľný fakt, že Porošenko má poctivo zarobené a zdanené bubáčiky v Panamských schránkových bieliacich, očistných firmách. - ALE... Putin- hnusný Rus, veď USA má vraj dôkazy-no a tam sa neklame, ten tam síce nefiguruje (ale údajne jeden jeho známy, v klavíri prenáša Putinove (NEPOCTIVÉ) bubáky- no fúúúúúúúúj!!!-hnusák jeden!!,, do Panamy.
 
mínus indicator plus

Videl som fotofrafie   Videl som fotofrafie

na ktorých Slovenský prezident (Boží syn a služobník) Tiso,pripína na "čestnú hruď nemeckého vojnového hrdinu" fašistu, hrdloreza, ktorý so svojim komandom, besniac na Ukrajine a Slovensku (pre podozrenie podpory partizánov) vypálil celé dediny, lazy a usadlosti včetne nevinných občanov-naženúc ich hromadne do stodôl a za živa upálil. Je mi z toho na grc!
Reakcia k téme: Listy od ľudákov
07.04.2016 16:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

K+   K+

Potešilo dušu, pekne napísané, dokonca nie iba o chudnutí.
07.04.2016 14:23 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Aha, rozumiem...   Aha, rozumiem...

o Porošenkovi iba pozitívne písať- -polepším sa!!
 
mínus indicator plus

Neblázni,   Neblázni,

ja som si dovolil obtrieť sa o "cteného U S chránenca POROŠENKA, no a "vygumovali ma"!!! - Už je aj ten na zozname nedotknuteľných ako: Rómovia, Židia, Triangelový KISKA, A "najdemokratickejší Obamov štát.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Až  

takého amerikáno-v anál-vleza ako si Ty asi aj v tomto Kiskovsko-Bútora/čútora Bratislava centre, dosť ťažko nájsť. - Čo už s Tebou, aj takí prostáčikova sa nájdu v tomto štáte.
31.03.2016 10:14 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Nechaj tohoto   Nechaj tohoto

Košického, kaviarenského pisálka, nech poteší rozzúrené, sklamané a nenávisťou sršiace modráčikovské bludné ovce, sklamané, (cvakli im zubiská naprázdno-a tak sa vytešovali!!!!), že ani zbla s toho, na čom sa tu mesiace odbavovali, drukovali si navzájom ako ich vytúžený GENIÁLNY pravicový vodca Igorko MATOVIČ, nastúpi na trón predsedu vlády a ako jediný "NEKRADNÚCI" urobí poriadok s Ficom- -skôr, než ho tento dostane do basy...za "NEKRADNUTIE"..
 
mínus indicator plus

Nie, myslel som,   Nie, myslel som,

ako tento proamerický pošahanec, vychváliac do neba týchto dvoch zločincov, vraždiacich obyvateľov vlastnej krajiny dobre, že nevyhlásil za spasiteľov demokracie a spravodlivosti!! - Sú to vo svete, momentálne, najväčší zločinci vo funkcii prezidentov.
30.03.2016 11:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

No to je strašné,   No to je strašné,

čo si ten Zeman dovoľuje!! - Prečo si neberie príklad od nášho super prezidenta. - Tento náš sa "IBA" bratríčkuje s vojnovými zločincami ako je POROŠENKO a ERDOLAN. Ten náš je prinajmenšom ešte väčší tupec ako ZEMAN. - Čo takto-vyčistiť si vlastný chliev??
30.03.2016 10:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ak Bilak   Ak Bilak

zradil štát a trčal zo sedacej časti ZSSR, tak Kiska zapadol do análu USA úplne. - Som presvedčený, že ho raz budú súdiť za vlastizradu.
 
mínus indicator plus

Lenže Tebe zlyháva pameť,   Lenže Tebe zlyháva pameť,

on presadzoval v parlamente legalizáciu používania "trávy". - Spravodlivý Igorko mu preto vysypal ma hlavu injekčné striekačky.. - Mal si v tom čase nepojazdnú telku?
 
mínus indicator plus

Neviem prečo ste ma   Neviem prečo ste ma

zmazali, veď Poliačik sa sám priznal že experimentoval s drogami.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ja to vnímam takto:   Ja to vnímam takto:

Vieš, myslím si, že väčšine pravicových voličov sa v podstate MATOVIČ hnusí. - Finta je v tom, že tento jedinec , s poslaneckou imunitou, svojim odporne neštandardným-dalo by sa napísať chrapúnskym vystupovaním si dovoľuje povedať na plnú hubu, a práve na FICA, to čo im lahodí, ohrieva ich ego, pri čom si ale prevážna väčšina z nich uvedomuje, že ak by oni takto vystúpili na verejnosti, tak by sa ale, po návrate domov, pozrúc do zrkadla-zrejme pogrcali hanbou. Je to proste ich HOVORCA pre styk s verejnosťou, hovorca, ktorého by pri svojom stole, doma asi v živote nezniesli..
 
mínus indicator plus

Je obdivuhodné,   Je obdivuhodné,

že s takýmito bezcharakternými, predátormi strán, ako je Prochádzka -na bezcharakternosť ktorého Matovič poukazoval svojou nahrávkou, a Bugár-o ktorom "stratég, politik, ktorý do posledných nuansí ovláda taktiku aj stratégiu predvolebného boja-Matovič už dopredu ohlasoval, že BUGÁR zradí, -je obdivuhodné, ako zúfalo SULÍK aj MATOVIČ s otvorenou náručou čakali, že ich oboch pritlačia na svoju štátnickú hruď a spolu , ako jediná štvorica-ktorá NEKRADNE (samozrejme , že MATOVIČ ešte aj v tejto štvorici, úplne, že na kradnutie ani nepomyslí )-a ako jedna historicky najčistejšia štvorica NEKRADOŠOV povedú tento štát do skvelých zajtrajškov milovanú vlasť.
 
mínus indicator plus

Kedy si uvedomíš,   Kedy si uvedomíš,

že Matovič je ten kvôliva ktorému nevznikla pravicová vláda!! Stále Ti nedošlo, že tento muž s diagnózou besnoty, svojim nepochopiteľne nekontrolovateľným napádaním aj Bugára a Prochádzku , ešte aj tesne pred výsledkami volieb zmaril možnú komunikáciu a "doondial" výsledok?? - (Ak si ale na jeho výplatnej páske a preto si oslepol a ohluchol, dávaj pozor pri rozhovore s ním, isto-iste Ťa nahráva!!)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Najviac   Najviac

po volebných výsledkoch a tvorbe novej vlády zjedovatel MATOVIČ. - Iste má strach ako to skončí s jeho daňovými podvodmi a s tým ako "pásol bieleho koňa"!!!!! Prská jedovaté sliny kol/dokola, ako keby pobesnel..
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME