Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Ľudovít Herman
1 >
mínus indicator plus

pekny članok   pekny članok

klik
Reakcia k téme: Penis vám už nezávidím
02.03.2007 3:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Aj takto sa dá odísť
02.03.2007 3:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mária Malinova   Mária Malinova

Mimoriadne zaujimavé otazky na zamyslenie, .....len nechápem prečo ťa ty katolicky mravokarci z blog.sme.sk stiahli z Vyberu. Asi si niekomu z tych ubožiakov stúpila na vred na nohe, skusim tipnut možno tomu čudákovi bellovi alebo tvrdemu pseudointelektuálovi Dydovi. Jeho poviedka o násť ročnej dievčine v autobuse je nezabudnuteľná...!
Reakcia k téme: Čo je prirodzené?
28.02.2007 3:39 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

teokrat   teokrat

ja nemožem hovoriť za Sme, ale určite sa nezmylim ak poviem že tu majú priestor všetci, aj provokateri, aj JS ba dokonca i Jozef Lužinský a nikto nema právo takto "selektivne" tu vystupovať ako ty. Teokrat k tejto teme uplne naposledy: Pripusti aspon na chvíločku jednu možnosť že sa mýliš a zamysli sa v tejto súvislosti nad celou vecou. Tým som na tuto temu skončil
Reakcia k téme: Môj osobný názor
28.02.2007 3:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

teokrat   teokrat

hovoriť pravdu vsak neznamena hovoriť nieco co si myslim, že by mohla byt pravda, ....a to je ten kamen urazu. Asi si zabudol že som mu do Betelu nieco posielal a pod. Nie velmi sa mylis a verim že budes naležite uzsmernený v tom aby si bol pokornejsi. Co sa tyka že Jehovov svedok si nezaloží tu blog, tak to neviem kde si vzal. Vezmi si literaturu spolocnosti a doporuč mi nejaký clanok tykajuci sa tvojho tvrdenia. Teokrat bojim sa že si fanatik, lebo toto je fanatizmus čo ty tu naznacujes. A co take hladisko že takýmto sposobom ubližujes Lužinskemu, mam na mysli citovo, emočne. mal by si sa čo najskor dat doporiadku, aby si už viac ľudom neubližoval. Si uvedom človece že si dovodom k potknutiu mnohým, ....o tom mlynskom kameni to poznas, nie?
Reakcia k téme: Môj osobný názor
27.02.2007 6:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

uprimne ma zaujima tvoja   uprimne ma zaujima tvoja

schíza: http://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania.php?kraj=&priezvisko=%C4%8Cerve%C5%88&meno=Jozef _nerozumiem niektorým veciam, ako može niekto kazat moralku a pri tom v minulosti udavat a spiclovat mnohokrát nevinných ľudí. To musiš mať mimoriadne silny žalúdok Červeň http://www.upn.gov.sk/regpro/vysledky-vyhladavania.php?kraj=&priezvisko=%C4%8Cerve%C5%88&meno=Jozef
26.02.2007 8:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

nesudim ani v najmensom NONI   nesudim ani v najmensom NONI

ale ak niekto nedokaze najst svoje miesto v nejakom kolektive a odide pretože tam nemaju pre jeho nazory miesto a uplatnenie, jedna z moznosti takehoto "modelu" je pycha toho, kto to pocituje. Noni tento psychologický princip je pomerne zdokumentovaný. Maj sa pekne, a o sudení ani nedrkni, ....ved v com by som ta sudil? V tom v čom ja sám denne zlyhavam? ............Maj sa pekne
 
mínus indicator plus

teokrat ty hlupak púrečo to robiš???   teokrat ty hlupak púrečo to robiš???

ale už konecne odpovedz, lebo naozaj mi unika učel tvojeho spochybnovania Lužinskeho prislušnosti! A odpovedz laskavo, prečo to robiš????????
Reakcia k téme: Môj osobný názor
26.02.2007 8:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

NONI   NONI

napriek tomu že si depresivny mas problemy s pychou, mne vobec nikdy nevadilo že mi niekto vstupoval do sukromia, ak to bolo v mojom zaujme, a to je podstatne. I ja by som s každym vyrazil dvere ak by sa do mna montoval a nemal pri tom na mysli moje dobro! Samozrejme že existuju aj bratia, ktorí to prehanaju, ale to nie je dovod k odideniu, ale k laskavemu usmerneniu brata "Chod a poukaz na jeho chybu,,,,atd." Naopak takí su napominany aby sa nestarali do cudzich veci. takže dovod tvojho odidenia, ....Boh vie že Ta mam rad, .... nechápem. Depresisti, sme to my, bratček moj milovaný, ktorý mame problemi zo sebaovladaním a skresleným pohladom na svet, práve preto by sme mali viacej doverovat bratom a niekedy presvedčovať samých seba že nám iní chcú dobre. ja som o tom presvedceny, verím bratček moj milovaný že mám božieho ducha. Mám ťa rád!!!
25.02.2007 13:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

velmi pekne Maria, paci sa mi
25.02.2007 2:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

...   ...

dakujem
Reakcia k téme: Rakovina
24.02.2007 7:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Miro Tropko   Miro Tropko

1/ ešte že nie si Boh, Ježíš v Biblii hovorí: „Mám iné ovce, které nie su z tohoto ovčince; aj tie musím prieviest, a budu počúvať môj hlas, a stanú sa jedným stádom jednoho pastiera.“ — Jan 10:16. Pozri si to Miro. ježíš hovorí aj o iných ovciach než o ovciach ktoré su z onoho 1444000-oveho ovcinca a kladie do pozornosti nutnost postarat sa aj o tie ine ovce. Takýchto pasaží, kde sa vraví o dvoch ovcincoch je v Biblii vela. Tie ine ovce sa už teraz sustredujú, ....poznavacim znamenim pre ine ovce je poslušnost a oddanost Bohu. Prežiju na očistenú zem. a budu tvoriť ine ovce pozemskej rodiny krestanských nasledovnikov Krista. Tie prvotne ovce 144 000 budu v nebesiach vladnut s Kristom a organizovat zivot pre pozemske naplnenie biblicych slubov po Armagedone. Je to rozsiahla tema, chce to vsak aby si sa skor osobne kontaktoval s JS 4/ Na tu 4 som ti odpovedal. Apostol pavol mal prosblemy ked ho protipravne ako Rimskeho občana zajali a uväznili, čo bolo protipravne, pretože ríman nemohol byt takto perzekuovany. Ak vies tak Pavol v biblii popisuje že sa odvolal k cisárovi a vyuzil tak možnost hajit sa pred svetskou mocou. Pavol nás vyzýva aby sme respektovali svetske usporiadanie moci a podriadovali sa mu. preto mnohi JS sa dovolavaju svojich práv i svetskými sposobmi
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 15:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Viktor   Viktor

azda na zaver Tebe, lebo niektore veci treba povedat aj ked su nerpijemna, možno preto aby si sa Ty vystrihal podobnych "veci" Ja poznam mimo znamych dysfunkcii ešte jednu a tou je dysfunkcia pravdy. Može byt uvedomela a neuvedomela. U teba ju vidim ako uvedomelu. V zaujme pravdy prekrútis aj ... Otazka "ľudsky" alebo "ludsky" nebola otazkou v obvyklom zmysle slova, pretože ak sa pozres dozadu tak si si na nu vzapäti sam odpovedal. počuvaj ty "živiaci sa verbalnym a nonverbalnym sposobom" tomu sa hovorí "rečnicka otazka" a na taku sa jednoducho neodpoveda. Tvoja doterajsia agumentacia bola slizka a nepravdiva. Nepisem to tu preto aby som ti ubližoval, ale preto aby si iný uvedomili že odporcovia Božieho slova su klamari a lož používaju ako svoju beznú "pracovnú" metódu.
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 15:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Valdo   Valdo

tento vtip je stary, ....poznam aj lepsie o jehovových svedkoch ale uznaj že by sa to asi nehodilo
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Miro Tropko   Miro Tropko

ja som nehovoril o chalpcovi s onoho pribehu, vo všeobecnosti som ti osvetlil biblicky nazor na oazku "posvätenia rodičmi". To som dobre nepochpil. Ty si sa prosto pítal na "povetenie rodičmi a ja som na to odpovedal, nevstahuj to prosim k malemu adrianovi. Skusim k nevyslovenej otazke. Prečo musel maly Andrej umriet? Biblicky pisatel kral Salamun napisal v knihe Kazatel že nás všetkych postihuju "nahody" a nepredvodane okolnosti. V smrti deti nehladajme boží zamer. Biblia nepotvrdzuje hnusne zdovodnenia katolickych knazov: že dieťa si zavolal "hore" Boh, pretože ho potreboval. Ja byt na mieste takehoto pozostaleho naplul by som takemu knazovi do oci. Pretože vskutku nepoznal nikdy Boha, ked taketo nieco može povedat. Deti vinne či nevinne ake len chces prosti umieraju denne, pre choroby, nedokonalost a podobne. V tomto hnusnom svete to musime prijat i ked je nám s toho velmi tazko. pripad 14 rocneho Andreja je navyse cenny este v tom že ten kráčal rýdzo za svojim Bohom, je pre mna tento chlapec velkým vzorom a inšpiraciou. Mám ho velmi rád a tesim sa že sa s nim (ak Boh da) na tejto zemi stretnem, pretože Boh slubil že ak budeme posluchat, nechá nas prežiť na Novú zem a Adrian bude vzkriesený. Moc sa na neho tesim!
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Miro Tropko   Miro Tropko

ano ježíš bol proti farizeom, ale nadovšetko si vážil Zákon otca. prosim ak dovoliš (nerobim to často) skus si vo svojej Biblii nalistovať skutky apoštolske 15 kapitolu 20 a 29 verš a ja Ti položím jednu otazku: Prečo iné cirkvi nerešpektuju tento Zákon! Toto by ma velmi zaujimalo!
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Blogerka Tomkova   Blogerka Tomkova

prepac mi prosim, dostavam sa k podstate ....rád som klikol, pekny clanok
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

maj sa pekne   maj sa pekne

ale tvrdit že som i neodpovedal na nejake otazky je dalsie klamstvo! odpovedal som ti na vsetko co si chcel, možno viac než som mal!
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:29 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Viktor   Viktor

za to tvoja poznamka je naramne k veci!
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:21 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Milý Jarry   Milý Jarry

....aj ja som to počul, .....cenne bude ak sa s jehovovými svedkami stretnes a porozprávas, mnohi maju nazor že su to slušní a milí ľudia, prečo si myslis apriori, že ti hened zacnu vymývať mozog, .....priznam sa že mi este nikto nevysvetlil čo je to vymyvanie mozgu - ako sa to vykonava
Reakcia k téme: Moji svedkovia Jehovovi
23.02.2007 14:19 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME