Utorok, 12. november, 2019 | Meniny má Svätopluk

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: karabass
1>
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Súhlasím,   Súhlasím,

Polícia SR by nemala byť úderkou Antify. Kto v SR vie, čo je Thor S.? Ani ja som to netušil. Dnes zatvárame ludí za nápisy proti ktorým bojujú antifašisti, zajtra tých, proti ktorým sú zelení, modrí, pehaví.... Nehovoriac o tom, že to bola súkromná akcia v demokratickom štáte, takže tam polícia nemala čo robiť.
 
mínus indicator plus

Milá Alenka,   Milá Alenka,

ako na tvoje femnistické frustrácie reaguje manžel a deti? . (A inú, ako maturitnú fotku z r. 1964 si nemala?)
Reakcia k téme: Otazka zmatenej feministky
12.12.2007 13:07 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Treba dodať,   Treba dodať,

že ten prieskum sa robil medzi prostitutkami, call-girls a devečkami.
 
mínus indicator plus

Zubajdá zradil.   Zubajdá zradil.

A svojou zradou znemožnil zaslanie tisícov neveriacich do lona Abrahámovho. ... . Vyšetrovatelia mu mali dať vyplniť dotazník, a nie ho topiť. Takto musel zasiahnuť sám allah.
 
mínus indicator plus

Niečo ako   Niečo ako

trestný čin všeobecného ohrozenia by sa nedal aplikovať?
11.12.2007 9:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Hailujúci biskup nie je Vojtaššák?   Hailujúci biskup nie je Vojtaššák?

Hlavná vec že ho za hajlocvanie v TV správach oprdkala židovská náboženská obec. Takže účel sa splnil.
 
mínus indicator plus

To divadelné predstavenie   To divadelné predstavenie

o Romeovi a Julii je aj pre deti poučné. Nerom Romeo si zoberie romku Juliu a obaja skončia samovraždou. Milé deti, dobre si to zapamätajte a ja gratulujem organizátorom.
 
mínus indicator plus

Milý orp,   Milý orp,

súhlasím a pripomínam srbskú povahu a nezlomnosť. Keď v lete 1914 armáda RU monarchie zaútočila na Srbsko, tak VAČŠINA NÁRODA SRBSKO OPUSTILA a a cez horské priesmyky sa obyvateľstvo presúvalo na juh. Oni vlasť opustili a usadili sa na Korfu. Počas tragiského odsunu im od hladu a chorôb zahynulo 200 tisíc ludí. Počas cesty na nich útočili albánci, rabovali a vraždili. Keď sa po vojne Srbi z Korfu vracali, za trest spustili cestou albánsku genocídu. Je to národ, ktorý neodpúšťa a neriadi sa zub za zub, ale krvavou pomstou. Albánci si svoj kalich ešte vypijú, chce to zopár rokov.
07.12.2007 13:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Zbabelí bruselskí zmrdi,   Zbabelí bruselskí zmrdi,

svojou predposratosťou ste umožnili juhoslovanské masakre, OSN-prilby boli vyhádzané zo všetkých rizikových oblastí a samostatné KOsovo má byť omluvou za zbabelosť a neschopnosť vašich senilných politických tárajov? Samostatné Kosovo bude pri najbližšej historickej príležitosti prevalcované a domorodci zakopaní alebo vyhnaní do vašich miest. Nerozumiete Balkánu a beháte okolo dynamitu s colou a hamburgerom v rukách a marlborkou v hube. Riešte si svojich podpalačoc v Paríži či rútiace sa multi-kulti.
07.12.2007 9:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kedy?   Kedy?

Keď Irán požiada o preplatenie svojich dolárových rezerv.
06.12.2007 13:11 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Pán Čaplovič,   Pán Čaplovič,

kópie tej správy umiestnite na mestské toalety v BA, aby mala zmysluplné využitie.
 
mínus indicator plus

Milý Tomáš,   Milý Tomáš,

pekne ste to napísali. Ja bohužial nemôžem nič pridať. Samozrejme že máme demokraciu a ústavne zaručenú slobodu názoru, ale.... Na internete sa začali zjavovať informácie a fakty zatajované 60 rokov. Europanom sa začínajú otvárať oči a je len otázkou času, kedy sa začne cenzurovať aj internet. . Aby sme nezabudli.... CIA priznala a média to predvčerom omylom zverejnili, že Írán od r.2003 nevyvíja atómovú zbraň. Napriek tomu usa-prezident pritvrdzuje svoju protiiránsku rétoriku. V podstate neexistuje možnosť, ako by sa Irán mohol účinne brániť. A čo také hrozné urobil Irán? Chce požiadať USA, aby mu 20 % jeho dolárových rezerv vymenila za zlato. Pred hrozbou dominového efektu zrútenia svetových financií je pre niekoho lepšie vyprovokovať vojnový konflikt.
06.12.2007 9:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ja s Kazachstanom súhlasím,   Ja s Kazachstanom súhlasím,

pokial tam bude šéfom Borat. Aspoň do toho depozitu zbytočných diplomatov vnesie trochu srandy.
 
mínus indicator plus

Skutočné nebezpečenstvo   Skutočné nebezpečenstvo

Iránu pre \"svet\" spočíva v jeho pláne dať si preplatiť v USA 20 % svojich dolárových rezerv v zlate. A následný domino efekt hroziaci zrútením svetových financií.
 
mínus indicator plus

Naši žiaci   Naši žiaci

by určite dopadli lepšie, keby boli v testoch aktuálne otázky typu vetný rozbor, alebo delenie nahosemenných rastlín. Skrátka niečo do života....
 
mínus indicator plus

Tiež si myslím   Tiež si myslím

že stačí aby nadiktovala adresu....
 
mínus indicator plus

Nedivím sa,   Nedivím sa,

ale vadí mi mediálna propagácia deformácii. A vyžívajú sa v tom najnižšie vrstvy - tak ako v stredoveku. Brutálna poprava zločinca bola divadlom pre luzu, dnes si to luza vychutnáva v bulvári. Myslím, že média by nemali podliehať najnižším pudom spodiny. Ale, bohužial, luza vládne a diktuje ostatnej spoločnosti svoju morálku.
 
mínus indicator plus

Bratranec býva   Bratranec býva

v dome s popisným číslom 14, a babka sa tento rok dožila 88 rokov. Neviete adresu na toho extremistického experta, aby som ich udal za propagáciu fašizmu?
Reakcia k téme: Polícia zhabala repliky
04.12.2007 10:15 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Žijeme v krajine,   Žijeme v krajine,

kde začína byť hocijaká deformácia hodná ochrany, či obdivu. Pozrite si to v TV, duševne i telesne postihnutí, narkomani, alkoholici preliečení aj trvalí, po druhom decku sterilizovaná 17 ročná romka, homelesáci, skrachované existencie, úchylky najrôznejšieho druhu, ak nie zo Slovenska, tak z iných štátov.. .Celé roky nevidieť správu o slušných, pracovitých a úspešných ľuďoch.... A kto vlastní médiá? Kto v pozadí ťahá za nitky, aby dokazoval, že byť deformantom je cool?
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME