Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: x.y.z.
1 >
mínus indicator plus

 

Čiže chceš mať rovnakú spôsobilosť ak neprispôsobiví Cigáni, lebo kolektívna imunita je TI ukradnutá
 
mínus indicator plus

 

Ako volať ľudí, ktorí aj po prepuknutí epidémia, budú volať po "slobode v očkovaní" pýta sa dnes v komentári Sme Ondrej Podstupka a nazýva ich bioteroristami... A ako potom nazvať Ďurjanu z Inesu, ktorý vyštudoval biotechnologiu výroby vakcín a rozhovoroch volá po slobode v očkovaní a múdro sa tvári,že je užitočná. A ako potom možno veriť ekonomickým analýzam a múdrostiam jeho INESU?
 
mínus indicator plus

Víťazná zostava sa nemení   Víťazná zostava sa nemení

Kozák by nemal meniť víťaznú zostavu, lebo sa mu to vypomstí. Stačí, ak Škrteľ s Ďuricom nastúpia, ak to nepôjde tip-top v druhom polčase. Navyše, teraz to nejde ani v Škrteľvom tureckom klube.
 
mínus indicator plus

Dvojaký kilometer   Dvojaký kilometer

Ako by vyzeralo dnes Sme, keby taký alebo podobný list napísal Andrej Kiska???m A keby napísal, že ho píše nie ako prezident ale ako fanúšik? Nuž asi tak ako keď sme sa stále pýta, či Fico pil kolu u Haščáka, le neprekáža, keď Radičová hostila Haščáka za asistencie Dzurindu vo vlastnom dome a dohodovala tam s ním kšefty, údajne iba pre svojho vtedajšieho milenca, čomu Sme bez problémov aj uverilo a stíchlo...Alebo ako Sme ignoruje Kiskovo nevymenovanie ústavných sudcov a porušovanie Ústavy i vlastných sľubov ako bude rešpektovať Benátsku komisiu a útočí na Danka, prečo nenechá voliť ďalších sudcov...
28.06.2017 9:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Trápne odovzdávanie   Trápne odovzdávanie

Na rozdiel od galavečera pri odovzdávaní Čekého leva, bol bratislavský večer Slnka v sieti predovšetkým trápny. Zaujímavé, že čas si naň našli hostia, ktorí sedeli v sále, ale takmer nikto z ocenených! Každý mal iné kšefty alebo jednoducho Slnko v sieti ignoroval. Nejaká dievčinka si chodila pre ceny, ktoré jej nepatrili a ďakovala za neprítomných umelcov, ktorým sa do Bratislavy nechcelo. Nabudúce nech to posielajú poštou a slečna Hlávková nech vyčísli koľko zbytočných peňazí za vynaložilo na takýto večer.
 
mínus indicator plus

 

Je to pekné zhrnutie, čo všetko bolo porušené. Iba chýba, kto to vlastne porušoval, blogér menuje iba Ďurkovského (KDH), ostatných nie, lebo to asi neboli Smeráci, ktorí bratislavským štvrtiam nevládli...Ak boli, tak ich mohol menovať.
Reakcia k téme: Malý - Veľký Bonaparte
28.06.2016 2:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To by bol Beblavý ministrom školstva a jeho kšefty so Sláviou kapitál by sa hodnotili ako jeho plus a múdre zhodnocovanie peňazí jeho rodiny,j rodina poslanca Beblavého, mala podľa vtedy medializovaných informácií dosahovať 1,8 miliardy Sk, teda v prepočte takmer 60 mil. eur. Transakcia skupiny Slavia Capital s rodinou poslanca Beblavého sa uskutočnila v roku 2008.
 
mínus indicator plus

Predsa moratrórium najviac porušiklo Sme   Predsa moratrórium najviac porušiklo Sme

Ale predsa to isté, čo bloger píše o denníku N a jeho porušovaní moratória ešte viac platí o samotnom Sme. To nenapísal, alebo mu to vyškrtli z textu?
 
mínus indicator plus

ad zossenek   ad zossenek

To je neuveriteľná zlátanina a pokus ako obhájiť neobhájiteľné. Touto zlátaninou, predstavte si to, by rovnako mohol obdivovateľ Ďurkovského argumentovať za zbúranie hotela Kyjev, bývalého Prioru, rozhlasovej obrátenej Pyramídy ale aj novej Národnej banky Slovenska...však by jej prisúdil iba takú hodnotu ako by sa mu chcelo...
11.01.2016 2:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Chybný zákon? Veď sa bezostyšne porušuje, lekárov, ktorí porušujú zákon by mali stíhať, a nie sa vysmievať zákonu! Nie všetci zákon porušujú a tým sa dostanú do konkurenčnej nevýhody voči vám, nenažrancom! Zákon terasz odhalil aké bezpracné zisky mali niektorí páni doktori, vyberali za nič, lebo ak uprednostňovali za poplatok jedného pacienta pred druhým, nevznikali im tým nijaké náklady, robili to na úkor niektorých pacientov.
14.12.2015 12:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Omyl autora blogu   Omyl autora blogu

prilákanie nejakej ďalšej veľkej automobilky. Nie som proti, no považujem to za nepravdepodobné. Slovensko bolo úspešné v lákaní investícií do tradičných priemyselných odvetví, ale v tomto ohľade už dosiahlo svoje maximum. /// Nie vo všetkom, ale v tomto sa autor blogu mýli, prax mu to dokázala, preto by mal sa ospravedlniť, alebo svoj vývod korigovať,
 
mínus indicator plus

ˇUtok na najchudobnejších   ˇUtok na najchudobnejších

Nesrovnal spoplatnil dopravu pre najväčších chudákov, vozíčkarov, ZŤP a ešte by chcel jeho prívrženec na tom zarobiť vydávaním kariet s absurdným zdôvodnením, že nám Česi a Rakúšania nebudú kradnúť naše výhody! Koľko ich je? A koľko zarobíte na tých kartách? ktoré firmy?
 
mínus indicator plus

Veď nemusia využíva&ť gastrolístky   Veď nemusia využíva&ť gastrolístky

Ak má zamestnávateľ toľko starostí s gastrolístkami a robia mu oštaru, tak nech ich nekupuje, ale zriadi si závodnú jedáleň alebo nech dováža stravu zamestnancom na pracovisko. Gastrolístky vznikli preto, aby zamestnávateľom, ktorí na závodné stravovanie nemajú podmienky uľahčili plnenie povinnosti zabezpečovať zamestnancom stravu.
 
mínus indicator plus

 

Vážená pani poslankyňa, ako vám mohli zostať stravné lístky, keď ste ich dostali na to, aby ste ich použili každý deň na obed? Aj mne na internáte prepadli zakúpené lístky na stravu, ale nežiadal som,a by sa preto menili zákony. Vy ste si urobili z gastrolístkov duálnu menu. Ale na to vám ich zamestnávateľ neposkytol. Ani na stravu pre celú rodinu.
27.05.2015 13:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zamestnávateľ, ktorý dáva prácu iným má ja povinnosť zabezpečiť svojmu zamestnancovi stravu. Tak nech to robí aj bez stravných lístkov. Ale to ste sa navrhnúť neodvážili.
27.05.2015 13:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Chyby nielen historické i gramatické!   Chyby nielen historické i gramatické!

Nemohli mu to napísať a skontrolovať tak, aby v texte neboli iba historické ale aj hrubé gramatické chyby?
 
mínus indicator plus

 

Niektorí majú, iní nemajú, teda mohli by mať
13.02.2015 13:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ale nikto nebráni lekárom, aby naďalej objednávali na presný čas. Iba si to nemôžu účtovať.
12.02.2015 23:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

VšaK MôžU DáVAť čASENKY   VšaK MôžU DáVAť čASENKY

Toto opatrenie predsa nebráni tomu, aby lekári dávali časenky hoci aj na týždeň vopred, iba ich nemôžu účtovať.Lebo doteraz to bolo často opačne. Pre žiadneho pacienta nemali čas, kým sa neobjednal za peniaze, potom zrazu už čas bol.
12.02.2015 23:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tak čo asi ovplyvnila, keď slovenské prístravy dostala penťácka firma a n ie Pavlisova????
02.02.2015 9:10 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME