Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: naj7
1 >
mínus indicator plus

 

Premena na Audi je už vo finálnej fáze.
 
mínus indicator plus

 

Ale v Česku sú oveľa vyššie úroky ako u nás a tiež tam nehnuteľnosti stále rastú na hodnote.
 
mínus indicator plus

 

Tipujem, že do mesiaca tisíce ľudí pomrú od hladu, pretože nebudú vedieť, že aj za peniaze sa dá obedovať.
 
mínus indicator plus

 

Ale potom by to malo byť nie k rozpočtu, ale k celému príjmu verejného sektora, čo je asi 35 MLD eur na Slovensku, pretože štát má právomoc dlh použiť na ľubovoľné účely týkajúce sa verejného sektora a zároveň štát má právomoc meniť pomery rozpočtu verejného sektora a štátneho rozpočtu.
 
mínus indicator plus

 

Jediný rozdiel je v tom, že tie požičané peniaze v článku sa aj reálne použili. Inak by nemalo žiaden zmysel si tie dlhy umelo vymýšľať.
 
mínus indicator plus

 

Priemerná hrubá mzda v Číne podľa tradingeconomics je 12000 dolárov ročne, čo je takmer 900€ mesačne.
 
mínus indicator plus

 

Ved predsa najvacsou investiciou v mliekarenstve bola ta v 2016 tesne pred volbami. Alebo slo len o podvod od vladnucej strany? Midia Agro V obci Čab pri Nitre avizovala závod na výrobu dojčenskej výživy pre čínsky trh. Napriamo v ňom sľubovali zamestnať 325 ľudí, nepriamo ďalších 1300 pracovných miest v mliekarenskej prvovýrobe. Hodnota sľúbenej investície je 98 mil. eur, schválili jej 18,5-miliónovú dotáciu.
 
mínus indicator plus

 

Nebude, pretože je to buď super tajné alebo vymyslené.
Reakcia k téme: Obdrzlí Američania
11.07.2019 22:36 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Možno by bolo dobré napísať, čo tie 4 hviezdičky v hodnotení UEFA znamenajú. Aké zápasy s atam podľa toho budú môcť hrať a aké nie. Sú to 4 z 5, z 10 alebo zo 100?
 
mínus indicator plus

 

A to kto tak robí? Jaguár? 100 km okolo Nitry je vo výrobe plat 1300-1500€?
 
mínus indicator plus

 

A s 20€ chceš robiť čo? Tu nie sme v rovníkovej Afrike, aby ti to vystačilo na celoročné výdavky. Keď s tým pôjdeš do plusu nič ti to nepomôže, keď do straty, nijako ťa to neohrozí.
 
mínus indicator plus

 

Dostať sa na burzu je ťažké alebo drahé? To máš odkiaľ? Interactive brokers minimálny vklad 2000 dolárov. Nákup 100 kusov akcií 1 dolár, predaj 100 kusov akcií 1 dolár. Je možné obchodovať s väčšinou obchodovatelnych nástrojov na svete. Tak neviem, či to ešte môže byť lacnejšie a dostupnejšie. Ozaj aké sú poplatky pri bitcoine?
 
mínus indicator plus

 

Prečo trocháriť a nepridať za to číslo ešte aspoň 10 núl a skrátiť horizont na 2 roky? Ako píšem vyššie, z kryptomien sa každý stane miliardár, bude si môcť nakúpiť nehnuteľností koľko chce a na svete úplne zanikne chudoba.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, hodnota bitcoinu pôjde do nekonečna, a tak všetci ľudia budú môcť zarobiť miliardy a nakúpiť si toľko domov a áut, koľko budú chcieť. Konečne sa našiel spôsob ako celé ľudstvo môže byť bohaté.
 
mínus indicator plus

 

Zaujimave, ze referencie z Azie sa overuju viacnasobne, ale nikomu nevadi zapojit do toho znova Vahostav, ktory ma velmi zle referencie prave zo Slovenska.
 
mínus indicator plus

 

Ako môžme my pridať hodnotu a oni z nej zobrať DPH? To by si mal asi viac rozpísať.
 
mínus indicator plus

 

A čo konkrétne by opozícia mala robiť, keď nemá dostatok hlasov pri hlasovaní? Skôr by si mal požiadať o aktivitu svojich poslancov zo Smeru.
 
mínus indicator plus

 

Prečo mám dávať sprepitné? Veď ten čašník si len robí svoju prácu a za to mu má platiť majiteľ. Ak si robí svoju prácu veľmi dobre a nadštandardne, tak zase to má dokázať odlíšiť jeho zamestnávateľ, tak ako to odlišujú zamestnávatelia aj v iných zamestnaniach.
 
mínus indicator plus

 

Vôbec neviem čo autor chcel povedať. Aké má návrhy? V celom texte som nevidel jediný rozumný argument. Som zhrozený, že takýto niekto má odvahu a drzosť pracovať v politike. Ešte mu dám šancu na jeden blog a ak sa nezlepší, tak bude na mojom ignore liste.
 
mínus indicator plus

 

Slovensko má to isté, čo si vymenoval, často je v tom aj vláda a nikto neodstupuje. Tiež zvláštna krajina.
 

1 >

Najčítanejšie na SME