Nedeľa, 12. júl, 2020 | Meniny má NinaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Štefan Dubaj07
1 >
mínus indicator plus

He, he,   He, he,

nazval som klamárku a podvodníčku pravým menom a musel som preto opustiť pole. :-) No schválne, ktože ma to nahlásil? :-) Má gule...? .-)
 
mínus indicator plus

Načo   Načo

tam teda vstupovala? Prečo hlasuje za zákony predkladané Smerom? Prečo je súčasťou koaličných poslancov a hlasuje proti opozičným? Prečo je v jednej partii s Bublavým, Čížom, Jarjabkom, Blahom, Dankom, Jančulom, atď.? Prečo podporila túto vládu? Prečo je na strane Fica??
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Presne tak.   Presne tak.

Toto je prototyp voliča Kotlebu. Úplný odpad spoločnosti. Šesť rokov. Rok už má za sebou. Neuveriteľné. Priznal sa, nič si nepamätá, neušiel, bol smutný, veď chcel len vykonať dobro, boxer mal len ako talizman a aj tak bol ten malý Filipínec chorý. Tak sa dohodneme na šestke. A všetci sú spokojní. Nemám slov.
 
mínus indicator plus

To   To

neobstojí. Prečo ten bablb vyhral v prvých voľbách proti Mečiarovi, je jasné. Ale to, že v druhých vyhral nad Radičovou, je ďalšia smutná vizitka tohto národa. Hanba.
 
mínus indicator plus

Peter   Peter

Sagan urobil pre Slovensko viac, ako všetci politici a poslanci za Smer, SNS a Kotlebu dokopy za celú svoju históriu. Ale to najlepšie, čo urobil bol jeho odchod do Monaka a platenie daní tam. Všetko, čo by odviedol na daniach na Slovensku, by skončilo vo vreckách zlodejov zo Smeru a SNS. Dúfam, že keď je na Slovensku, nakúpi si ešte pred hranicami, kde aj natankuje a aj darčeky rodine tam kúpi. A dúfam, že aj to pivo, čo si dá, keď je tu, je české, aby čo najmenej išlo slovenským zlodejom.
Reakcia k téme: Darebáci v aréne TA3
13.05.2019 18:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Vlastenectvo   Vlastenectvo

ako posledné útočisko darebákov. Svätá pravda. A títo dvaja sú darebáci ako vyšití. Ešte Fica k nim a sú komplet. Bugára a Šebeja a spol., k nim neradím, to sú dnožumpyprerážači v inej disciplíne. Tým dvom na TA3 dal v slobodných voľbách niekto hlas. Neuveriteľné!
Reakcia k téme: Darebáci v aréne TA3
13.05.2019 18:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Fíha.   Fíha.

EU a USA tvoria ideálnu dvojičku. Hm, tak to by si počas volebnej kampane nedovolil povedať nahlas. Zjavne sa z tej hanby, čo si doma narobil, už otriasol, poospravedlňoval sa každému, komu bolo treba, vysvetlil, prečo zo seba robil úplného vola a teraz môže konečne robiť to, v čom je dobrý.
 
mínus indicator plus

Úplne   Úplne

zbytočne reaguješ. On sem prišiel len vyliať kýbel špiny a už je niekde inde. Zrejme na domácom ihrisku, čas, topky, pluska a podobná žumpa. Ja osobne už dávno s voličmi Kotlebu nekomunikujem a už vôbec nie, že diskutujem. Nemá to význam. A voliči Smeru a ich hnedej divízie zo SNS sú na tom podobne.
 
mínus indicator plus

Dlho   Dlho

som mal k nemu neutrálny postoj, reku, aspoň sú hlasy pre Fica, Danka a Kotlebu v bezpečí. Ale myslím, že mu poštách troch rokoch v politike začalo slušne hrabať a naozaj je nebezpečný.
 
mínus indicator plus

K+!   K+!

Presne o to ide. Taký Šebej okolo seba celý život a celú politickú kariéru vytváral auru slušnosti, čestnosti, férovosti, poctivosti, zásadovosti, Chlapskosti! A potom pri prvej príležitosti ide so Smerom, s nimi hlasuje, ich obhajuje. Hnus!! A Bugár, Janckulík, Fedor, Kresák, Žitňanská, atď., detto. Fuj!
 
mínus indicator plus

Dúfam,   Dúfam,

že na budúci rok o takomto čase, už neostane po Bugárovi ani smrad. Najväčší klamár a podvodník v politike od roku 1948. Hnus. Hneď za dnožumpyprerážačom Šebejom, samozrejme.
 
mínus indicator plus

Krátke,   Krátke,

ale presné. Ešte by som doplnil, že je to gadžo, ktorého naučili nosiť drahý oblek na mieru a drahé topánky, z ktorých mu však trčí slama a to je vrodená a nevyliečiteľná choroba. A nepomôžu mu ani drahé luxusné hodinky, o ktorých inak nevie absolútne nič, len mu povedali, aby si ich kúpil, lebo sa to patrí. Vuvuzela červená putinovská.
 
mínus indicator plus

K+!   K+!

Presne tak. Absolútny súhlas. Písomný prejav väčšej polovice národa je katastrofálny. A ešte väčšia katastrofa je, že oni to považujú za normálne a sú v pohode. Že taká je doba internetová. Ja po dvoch vetách spoznám voliča Kotlebu. Ale aj Fica. :-)
 
mínus indicator plus

Veď   Veď

to je jednoduché. Jediný dôvod, prečo sú českí podnikatelia nervózni je ten, že už nemôžu ***** na daniach. Teda aspoň nie v pôvodnom rozsahu. To je všetko. Pretože českí hospodskí doslova milovali svoje paragóny. Vtipné bolo, že keď som sa pýtal mojich českých priateľov v čom je problém, takze určite nie v platení daní ( (:-))) ), ale v povinnosti zakúpiť pokladňu! :-) Česi najviac milujú štyri veci. Aby bylo všechno letný, levný, hodně levný a proboha živýho ať je to doopravdu hodně, ale hodně hodně levný!!
 
mínus indicator plus

Absolútny   Absolútny

súhlas! Prakticky pri každom zápase hrozí ťažký úraz. 150 gramový tvrdý puk, letiaci rýchlosťou 100 km za hodinu dostať do tváre, môže pokojne znamenať istú smrť.
 
mínus indicator plus

Aj keby   Aj keby

Vegas posadil na trestnú celý tím a tam ich priviazal reťazou, nemôžu za 4 minúty dostať 4 góly. Toto by v pohode ubránilo Partizánske.
 
mínus indicator plus

Dilino z   Dilino z

Revúcej a jeho spoludilinovia z hnedej divízie Smeru, sa len potrebujú zviesť na hokejovej vlen nadšenia, ktorá vždy trvá mesiac, každú jar. Sa čudujem, že sa niektorí zo slávnych hráčov k tomu nevyjadrili a neposlali túto národnú háveď Danko, Jančula, Hrnko, Farkašovský, Tittel a pod., do čerta. Predpokladám, že ori akomkoľvek úspechu hokejistov sa SNS hneď zdvihne a bude vyťahovať dresy. Fuj, hnus.
 
mínus indicator plus

Takýto   Takýto

výkon som nevidel od našich hokejistov proti kvalitnému súperovi roky. Klobúk dole. Len tak ďalej.
 
mínus indicator plus

Lenže   Lenže

ja doporučujem utekať mladým ľuďom zo Slovenska z úúúplne iných dôvodov.
 

1 >

Najčítanejšie na SME