Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Milo_a
1 >
mínus indicator plus

A jeden taký   A jeden taký

je vo Vinosadoch a vlastní ho nejaká firma zo Súmračnej. Nieje to síce už významná firma, ale jej hovorca je rovnako autoritársky a posadnutý mocou, ako Putin.
 
mínus indicator plus

Ale to má preto také veľké,   Ale to má preto také veľké,

aby mohol kedykoľvek vyhlásiť, že taká veľká nieje ani oválna kancelária v bielom dome. Tá má len biednych 76 m2. Takže, kto má najväčšieho malíčka?
 
mínus indicator plus

Hej prejde.   Hej prejde.

Na červenú cez križovatku, alebo behom mimo priechod rušnou ulicou. To ešte tak zodpovedá mentálnej výbave tejto svorky.
 
mínus indicator plus

Máš to pomýlené.   Máš to pomýlené.

A to poriadne. Keby nebolo Fica, o Matovičovi nieje ani chýru ani slychu. Aj keď sa dostal do parlamentu na kandidátke SaS, tak len kvôli tomu, že sa ostro vyhranil proti Ficovi. No ale toto vy nikdy nepochopíte.
 
mínus indicator plus

Neuveriteľné,   Neuveriteľné,

ale dá sa to predpokladať. Tých, čo volia túto bandu nezaujíma, že kradli a že budú aj ďalej kradnúť, keď príde príležitosť. Pre nich je dôležité, že im sľúbia vlaky, obedy zadarmo a trináste dôchodky. A netreba zabudnúť ani na táraniny o silnom sociálnom štáte. No nevoľ to!
 
mínus indicator plus

Iste.   Iste.

Ale niekde treba začať. Lebo každá cesta sa začína prvým krokom. A osobne si myslím, že tú Justíciu už boleli nohy z toho prešľapovania na jednom mieste.
 
mínus indicator plus

Áno...   Áno...

úprimná a spravodlivá. Len ma v tomto prípade mrzí, že u nás nemáme inštitút "zrátania trestov". To by zrejme Maroškovi hrozil aj 4x doživotný. Ale keď netečie...
 
mínus indicator plus

On nemá nato,   On nemá nato,

aby si uvedomil, že sa v tomto správa rovnako ako ním tak nenávidený Fico, On je tak samoľúby, že nezmení svoje správanie, ani ak budú jeho preferencie 5%. No... ešte bude veselo.
 
mínus indicator plus

Ako sa ukazuje,   Ako sa ukazuje,

tak to nieje len dobrá vec, ale aj nevyhnutná. Vzhľadom na na narastajúcu spotrebu.
 
mínus indicator plus

Predpokladám,   Predpokladám,

že ani s "víťazom" prezidentských volieb a ani s najlepším mafiánskym ministrom všetkých čias, sa osobne nestretneme. Ale ak to tam niektorí dostali, tak by si to mali čo najlepšie a najintenzívnejšie vychutnať.
 
mínus indicator plus

Pozooor...   Pozooor...

v ich podaní to nieje klamstvo, ale alternatívna ideologická pravda. Bléééé... :(((
 
mínus indicator plus

Tu nejde o bibliu.   Tu nejde o bibliu.

Ani o učenie ako také. To je len nástroj, propaganda, ktorá má za cieľ moc a všetko, čo je s tou mocou spojené. Takže na čele sú zvyčajne psychopati, ktorí majú potrebu ovládať a podmaňovať. Žiadne vyššie ciele tam niesu.
 
mínus indicator plus

Citujem:   Citujem:

"Úprimne miloval našu krajinu a obdivoval úspechy nášho ľudu počas druhej svetovej vojny," No... evidentne nemal šajn, alebo ani nechcel vedieť o tých "úspechoch" pri budovaní diktatúry proletariátu.
 
mínus indicator plus

12,5 roka?   12,5 roka?

To je nejako veľa. Veď domáce násilie na ženách je u nich kultúrna tradícia a v podstate nieje trestné. No, Rusko bude ešte dlho beznádejná krajina.
 
mínus indicator plus

Ale veď on neklame!   Ale veď on neklame!

On len šíri alternatívnu pravdu. Oproti alternatívnej hudby, ktorá reálne existuje, je alternatívna pravda založená na predpoklade, že by mohla byť aj reálna, keby nebola vymyslená. To je vysvetlenie pre Ľuboša a tých, ktorí potrebujú vysvetlenie pojmu "alternatívny". Ľuboš síce má vzdelanie ale aj problém s chápaním a rozpoznaním skutočnej pravdy.
 
mínus indicator plus

Iste,   Iste,

len Ruskí tajňáši pracujú transparentne. Veď taká krajina, s takým prírodným a ľudským bohatstvom, ktorá má HDP na úrovni Beneluxu a nižšie ako Taliansko a ktorého imperialistická politika páchala len zlo, je predsa v tomto prípade určite bez viny. oni ani nikdy nelikvidovali svojich kritikov po jednom. Vždy minimálne po celých rodinách. Tak prečo by to mali teraz robiť takto. Takže je jasné, že Navľlnyj bol otrávený západom.
 
mínus indicator plus

Píšeš,   Píšeš,

"používať svoj rozum", iste, len keď ten sa nedá kúpiť ani v Lídli, ukradnúť sa tiež nedá, tak kde ho zobrať, keď ho niekto vzdelaním nezískal? A mimochodom, získať titul nepovažujem za vzdelanie. Teda, aspoň u nás.
 
mínus indicator plus

Dane a smrť.   Dane a smrť.

Ale namýšľajú si, že sú to pečené holuby.
 
mínus indicator plus

Omylom je,   Omylom je,

ak sa predpokladá, že "zaujem prezitia co najvacsieho poctu ludi" sa docieli len samotným záujmom. Som si istý, že keby to nerobil tak babrácky sebastredne, tak to docieli skôr a efektívnejšie. Život je totiž oveľa komplexnejší a previazanejší, než aby na jeho záchranu a rozvoj stačil len jeden druh záujmu, presvedčenia a opatrení. Je to celý komplex súborných opatrení, ktoré zapadajú do seba a vzájomne sa podporujú. Život sám sa naplánovať nedá, ale dá sa plánovať, ako riešiť životné krízy. Ale tu sa Matovič spolieha len na svoj plán a svoju predstavu toho plánu. A to fungovať podľa jeho vízie určite nemôže.
 
mínus indicator plus

Ale zrejme   Ale zrejme

ti nenapadlo, že keby bol Igor menej emotívny, menej prchký a osobný, že by aj výsledky s tým vírusom mohli byť lepšie? Lebo tie jeho výzvy, akokoľvek dobre mienené a myslené, by mali väčší rešpekt, ako je tomu teraz. Ak niekto otvorenú diskusiu opovažuje za sabotáž, nie sme ďaleko od momentu, kedy sa začne správať autoritársky. Ak chceš u ľudí dosiahnuť spoluprácu, nemôžeš sa správať ako diktátor, ktorý najlepšie vie, ako sa majú veci robiť. A kto chce diskutovať, je označený ako sabotér. To, že nikto nevie úplne ideálne riešiť vzniknutú situáciu je pravda, ale len Matovič sa správa tak, že neexistuje iné správne riešenie pandémie, ako to jeho. On skrátka nieje politik. On sa len vďaka Ficovi ocitol v politickej funkcii.
 

1 >

Najčítanejšie na SME