Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ex 2006
1 >
mínus indicator plus

Poznámka roka   Poznámka roka

Výborná poznámka, antisystémové a alternatívnoparanoidné média stoja v šíku za Ficom, však kto je prejavom väčšej arogancie, suverenity a systémovosti ako Fico. Vyzerá to tak priatelia, že extrémuzmus skončil, stal sa z neho prekliaty mainstream.
Reakcia k téme: Prestaňte klamať o Ficovi
15.03.2018 19:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Je to náš človek   Je to náš človek

Aj keby v tom mal prsty soros no a čo. Ficko a jeho banda má svojich ľudí, Široký , Bašternák a stovky skorumpovaných mocných a 100-ce ďaľších prizerúcich sa. My ostatní, ktorí chceme lepšie slovensko možno máme Sorosa a možno nie a k tomu pár novinárov a aktivistov. Neviem kde politický gangstri v tomto štáte zobrali istotu, že slušný a poctivý ľudia nemajú svoju železnú päsť, odkiaľ berú mafiáni a skorumpovaní politici istotu, že slniečkáti sedia doma bezbranní a bojazliví, nech si myslí kto chce čo chce Fica a Kaliňáka vykopli z funkcií slušní ľudia a jedno či motlitbou alebo za pomoci čertadiabla.
Reakcia k téme: Dve otázky pánovi Kiskovi
15.03.2018 19:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Odmena   Odmena

Nechápem, čo všetci kecajú, že dostane 64 mil. je predsa jasné. že o tie peniaze sa bude musieť deliť, s kým to vie len on.
 
mínus indicator plus

Je jedno kto je vlastník   Je jedno kto je vlastník

Sa to malo dávno sprivatizovaľ, porovnajte si dnešné súkromné kliniky a štátne nemocnice, v USA sú najlepšie nemocnice súkromné.
 
mínus indicator plus

leonardo   leonardo

Leonardo veľa vecí začal, ale málo dokončil, nebol až taký génius, nedokázal tie projekty zrealizovať a tie veci vyrobiť, to je dosť podstatné. Pozri si projekt Atlantropa, to je megalománia v priamom prenose na n-tú.
 
mínus indicator plus

ruský syr   ruský syr

Firma ruský parmezán nevie vyrobiť parmezán. K tomu asi netreba nič dodať.
 
mínus indicator plus

Lajčáka vetovali a teba nie   Lajčáka vetovali a teba nie

Teba nikto nevetoval, lebo si nula, Lajčák bude lietať po svete, bývať a stravovať sa v extra hoteloch a ty budeš a zostaneš nula a možno si nikdy ani nepoložíš otázku, skutočne som taký múdry, alebo by som na sebe mal viac zamakať, možno by som mohol skončiť druhý, ty si však len človek milión, bez perspektívy a možností. V podstate si skončil, ale Lajčák bude fičať ďalej. Taký je svet kámo, niektorý sa snažia a sú hore a milióny iných si myslia, že sú múdri a sú dole......
 
mínus indicator plus

Lepšie časy.   Lepšie časy.

A čo keď, pán Šutz, prídu lepšie časy, slováci budú makať, svet sa nezrúti a zločin nebude dokonaný. Pochopte, Slovensko je odsúdené na prosperitu, sme v strede všetkého, robíme preto akurát tak dosť a nie sme taký nebezpečný hráč aby nám niekto chcel dať k.o. A navyše mnohým okolo nás sa darí a pôjdu ďalej, z čoho budeme profitovať. Ale aby tá možná prosperita dosiahla svojich možností, je potrebné nájsť inú rétoriku, spôsoby a metódy komunikácie, ktoré budú akcelerovať dynamiku a nie brzdiť a deprimovať. Nezachovajte paniku a z úsmevom sa všetko podarí.
Reakcia k téme: Jediné, čo vedia
14.10.2016 2:00 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

???????????   ???????????

Kto kradol a čo Vám ukradli, Pán Pospíšil? Ste farmár ktorý hospodáril pred znarodnením na pôde? Alebo Vám pôdu ukradol niekto dnes?
Reakcia k téme: Právny systém (ešte raz)
10.10.2016 0:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To je čo za dôkaz?   To je čo za dôkaz?

To akože dôkazom kozmodriftu je logický dôkaz, logická úvaha, bez výpočtov, bez experimentov. To ma podrž.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Ty fakt rozumies sportu a futbalu   Ty fakt rozumies sportu a futbalu

Si ferovy, neboli sme v semi, neboli sme vo finale, nedali sme portugalsku patku a nevyhrali sme titul, ten kozak je fakt neschopny, nasich par hracov superi s krajinami, kde maju o 1000 percent lepsiu zakladnu, ale kopaj do nich a postav sa na hrot utoku a hraj brutalne ofenzivne, das gol, das aj hatrick a titul je doma.
 
mínus indicator plus

Super slovensko   Super slovensko

Je to super, že to okolo futbalu začína vrieť, diskutuje sa, kozák, stoch a kucka provokujú, nedostaneme od angličanov trojku, ale prehráme v poslednej sekunde o gól, otázka pre všetkých geniohujerov, kedy bol na tom náš futbal lepšie, hurá vpred, len so správnym hnevom, odhodlaním a nekonečnými prekáračkami sa dostaneme ďalej, futbal nepotrebuje pokoj a chladné hlavy, ale bojovnosť a spory a bitky, nie ako tí hokejisti, že chlapci sa musia sústrediť...- nakopať do zadku, rozhádať sa a potom správne ***** nastúpiť na zápas a konečne poraziť anglicko a nemecko.
 
mínus indicator plus

Nezaujatý   Nezaujatý

Treba byť nezaujatý a férovy, medzi putinom a obamom, objektívne treba povedať že: PES SKAPAL. A čo bude ďalej, klanový systém a masa lúzy určite zvládne tých pár naivných disidentov a krajina sa spoľahlivo udrží v treťom svete, do štvrtého snáď nevstúpi. Mladí muži môžu ďalej preťahovať kozy, ale taliban tam nepustia.
 
mínus indicator plus

Hluposti   Hluposti

Pred tebou dedo a tebe podobnými nikto utekať nebude.
 
mínus indicator plus

Nórsko náš vzor na večné časy   Nórsko náš vzor na večné časy

Takú hujovinu sme dávno nečítali, že nóri uvažujú o ekológii, chápeš ***** koľko majú nóri z ropy, počul si o firme Statoil, tá má totiž ročný obrat 100 miliárd euráčov, počul si dobre pako a koľko má Slovenská republika, naše celé HDP je také isté, plus mínus, a to je tam aj Norsk Hydro s 50 milardami, spolu tvoria tieto dve firmy cca 30 % nórskeho HDP, nóri v podstate, okrem ropy a ropných zariadení, vyrábajú hooo...vno, ďakujme bohu, že máme tie autá, keď nórom skrachuje ropa tak budu idioti žrať smradľavé a skazené a vysušené ryby, ako to v minulosti robili, ale naše autá si možno niekto stále kúpi.
19.05.2016 1:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Kto je zodpovedný   Kto je zodpovedný

Nie je náhodou Riško zodpovedný za to akých spolupracovníkov si vybral? Asi bol krátkozraký a myslel si, že do liberálnej strany patria ultrapravicoví a protiimigrantskí členovia. Má to chudák celé pomýlené a jeho priblblí voliči mu platia 8000 éčok za show v europarlamente, keď to tak chcete, budetet to mať.
 
mínus indicator plus

Nemá to chybu, skutočne.   Nemá to chybu, skutočne.

Skutočne perfektne napísané a skoncipované, všetky sily zo všetkých svetových strán smerujú do stredu, stabilita je fyzikálno spoločenským zákonom. Bodaj by to tak bolo. Udalosti posledných rokov nás však naučili, že akokoľvek detailne spracovaná teória stability naráža na jeden zásadný problém a to, že sme tento koncept vypracovali my a nie ľudia tam... Všetko sa zdalo zastabilizované a priehľadné tajnými a vojenskými službami pozichrované, až pokiaľ si časť moslimského sveta neobjavila svoju "arabskú jar". Zdalo sa byť nad slnko jasnejšie, že Moskva je vlastne Kyjev a naopak a že na Donbase a na Kryme žijú etnickí Rusi a že všetci o tom vedia a nemajú s tým problém a potom zrazu znenazdajky začali vojny a anexie. Naše vznešené úvahy skončia na jedinom výstrele, alebo bude Ukrajina členom NATO a EÚ skôr ako si to kto predstavoval, alebo to zavŕši vojna a chaos, alebo to bude trvať 25 rokov, kým nevedecký pokus prinesie prvé výsledky
Reakcia k téme: Ukrajina
22.04.2016 1:07 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME