Štvrtok, 14. november, 2019 | Meniny má Irma

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Rado777
1>
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Dodržať dávkovanie.   Dodržať dávkovanie.

Každý druhý deň ráno kreslený medveď až do odvolania. Potom operačný zákrok. Vaše svetové mierotvorné chirurgické kapacity.
Reakcia k téme: Shooty
01.08.2014 7:30 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak tak.   Tak tak.

Hlavne aby pospolitý čitateľ nikdy bezpredmetne nezapochyboval.
 
mínus indicator plus

Redakčná pohroma.   Redakčná pohroma.

Najprv tu z Putina postupne a veľmi prácne vyrobíme vojnové monštrum už od detstva, a teraz nám tu prenikne správa, že pracuje na mieri s pani Angelou Merkelovou. Toľko poctivej redaktorskej práce, toľko karikatúr, toľko moderovania príspevkov, a teraz..., čert aby vzal Independent. Teraz len chýba, aby zverejnili aj počty dezertérov do Ruska.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Shooty
31.07.2014 7:48 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
Reakcia k téme: Shooty
30.07.2014 15:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Podsunutí bojovníci.   Podsunutí bojovníci.

To je taký zaujímavý termín. Len aby sa to potom nejako nepoplietlo s tými bojovníkmi, čo súhlasia s tými akože podsunutými bojovníkmi, a bojujú na rovnakej strane. Niektorí boli podsunutí aj z iných štátov, a bojujú na rôznych stranách. Ale o tých v súlade s kódexom diskutujúceho radšej pomlčíme, a blesk frustrácie z vojenských hrôz nech udrie na súčasný univerzálny hromozvod redakcie typu Putin.
Reakcia k téme: Shooty
30.07.2014 11:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Prozápadná pravda na predpis.   Prozápadná pravda na predpis.

Zdravotný stav západného pacienta vyžaduje aspoň 8 týždňov mediálneho dávkovania: Ráno každý druhý deň kresba proti Putinovi. Na obed dva články o kríze ruskej ekonomiky a o rozkvete západnej ekonomiky. Večer rozhovor s ideologicky prenasledovaným ruským občanom. Západný pacient by mal byť následne psychicky spôsobilý brániť západné hodnoty aj so zbraňou v ruke.
Reakcia k téme: Shooty
30.07.2014 7:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aj Pussy Riot si pýtajú.   Aj Pussy Riot si pýtajú.

Dvě členky punkrockové skupiny Pussy Riot požadují od Ruska odškodnění za své věznění. Podle listu The Guardian chtějí Marija Aljochinová a Naděžda Tolokonnikovová každá 120 000 eur (3,3 miliónu korun) a k tomu 10 000 eur (274 000 korun) za soudní výlohy. Odškodného se dožadují u štrasburského soudu. Ruská justice podle Aljochinové a Tolokonnikovové porušila jejich práva a týrala je. Zatčeny a odsouzeny byly předloni za to, že v hlavním moskevském chrámu Krista Spasitele zpěvem prosily bohorodičku, ať vyžene prezidenta Vladimira Putina. Soud jim uložil trest dvou let vězení. Třetí členka skupiny, Jekatěrina Samucevičová od soudu odešla jen s podmínkou. http://www.novinky.cz/zahranic...
 
mínus indicator plus

Poľovačka na medveďa.   Poľovačka na medveďa.

Naši súčasní kamaráti na večné časy pravdepodobne nejako využijú poľskú alebo inú averziu voči spiacim medveďom na nevyjasnenú a nevyšetrenú udalosť alebo konfrontáciu, a tá bude potom s globálnou podporou médií a snaživých kresličov všetkých krajín dostatočnou pákou na presun vojsk NATO na Ukrajinu, a tým aj na rozhodujúci boj za raj na zemi pod ideou NWO.
Reakcia k téme: Shooty
28.07.2014 7:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Mierové zbrane.   Mierové zbrane.

Rád by som vedel, či autor bude mávať na privítanie tankom NATO smerujúcim na Ukrajinu potom, keď to USA presadí po ďalších nevyjasnených kontroverzných udalostiach s potrebnou mediálnou propagandou, a čo bude s najvyššou pravdepodobnosťou predchádzať následnej provokácii Ruska.
28.07.2014 7:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Snaživo píšte ďalej.   Snaživo píšte ďalej.

Iniciatívnych bude NWO veľmi potrebovať aj u nás.
 
mínus indicator plus

Len dve možnosti.   Len dve možnosti.

A viac možností by im Vaše euroamero blahorodie nedoprialo? Napríklad takú, aby žili so zvolenými zástupcami bez nátlaku na podpis nejakých zmlúv v štýle buď my alebo Váš koniec. Inak prídu podporované demonštrácie, nepokoje, chaos, lietadlá na zemi, vojna, dodávky zbraní, a ...., nové kontrakty na obnovu zničenej krajiny.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Mierotvorná munícia jastrabov na ceste.   Mierotvorná munícia jastrabov na ceste.

KYJEV - Spojené štáty by mohli čoskoro udeliť Ukrajine štatút nečlenského spojenca NATO, čím sa Kyjevu otvorí cesta pre dodávky zbraní. Povedal to vo štvrtok bývalý šéf ukrajinskej rozviedky Mykola Malomuž, informovala dnes agentúra ITAR-TASS. Malomuž, ktorý bol v minulosti poradcom zosadeného prezidenta Viktora Janukovyča, na stretnutí v Kyjeve - za okrúhlym stolom Východ plus Západ - povedal, že americká Snemovňa reprezentantov a Senát by mohli prijať príslušné rozhodnutie v priebehu nasledujúcich dní. Štatút nečlenského spojenca NATO podľa neho otvorí Kyjevu cestu k americkej finančnej pomoci na nákup a prenájom vojenskej techniky a obranných systémov. Kyjev bude mať právo na dodávky vojenskej techniky a zbraní počas vojny, dodal Malomuž. Americká administratíva v minulosti tvrdila, že poskytne Ukrajine neletálnu (nesmrtiacu) pomoc - lieky, prilby, systémy na čistenie vody, elektrické generátory či ručné pumpy. Zatiaľ poslala Ukrajine napríklad 300.000 potravinových prídelov. http://www.topky.sk/cl/1000745...
 
mínus indicator plus

Barack a Petro.   Barack a Petro.

В телеф онном разго воре с Обамо й Порош енко призн ался, что Боинг сбили украи нские ПВО, "а добив ал Су-25"... http://www.liveinternet.ru/use...
 
mínus indicator plus

Boja sa majdanizmu.   Boja sa majdanizmu.

Ani sa im nečudujem. Inde to volajú arabská jar, iracká sloboda, a tak podobne.
 
mínus indicator plus

Domáci trpaslíci a obri za plotom.   Domáci trpaslíci a obri za plotom.

Aspoň že k našim domácim trpaslíkom otvoríte diskusiu, keď už k tým skutočným cudzím obrom spoza plota nemáte odvahu.
Reakcia k téme: Shooty
24.07.2014 10:18 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Gratulácie pre admirála Fergusona.   Gratulácie pre admirála Fergusona.

Ostatné je porušením Kódexu diskutujúceho. Ďakujeme za pochopenie. Redakcia.
 
mínus indicator plus

Pravda podľa módy.   Pravda podľa módy.

Karel Dolejší: Americká strana zatím kromě politických obvinění nepublikovala nic. To se prý má konečně brzy změnit. Přípravu materiálů má ovšem "pod palcem" ředitel DNI James Clapper, který už prokazatelně lhal Kongresu ve věci Snowdenem odhalených odposlechů a nese také zodpovědnost za "úpravu" důkazního materiálu o chemickém útoku v syrské Ghútě podle politického zadání. To, co ke kauze MH17 předloží Američané tedy bude třeba zkoumat stejně kriticky, jako produkty ruské válečné propagandy.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME