Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 0xFF
1>
mínus indicator plus

 

Prečo mi vymazali príspevok, kde som dal link na pravdivé videá, ktoré natáča Otakar Vlk?
 
mínus indicator plus

Nie kapitán ale KAPITÁNKA, nie sudca ale   Nie kapitán ale KAPITÁNKA, nie sudca ale

BTW - nebol to kapitán ale kapitánka, - nebol to sudca ale sudkyňa... Slniečkári, ktorí pomáhajú ekonomickým migrantom sú v 90% ženy. Cit im zatemňuje rozum.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

mimoriadne trefné :) K++
 
mínus indicator plus

 

Riaditelke padáka. Organizátorky znížené známky zo správania. Zodpovedné učiteľky, vychovávateľky prísne napomenutie alebo padáka. Potom sa čudujte, že kotleba boduje. Tolerancia tohto mu dá plus 5%. Ešte bude premiérom.
 
mínus indicator plus

 

Ak sú toto hodnotné informácie, potom som pápež.
 
mínus indicator plus

pravdu maš   pravdu maš

trefne si to napísal, bohužiaľ je to tak ...
 
mínus indicator plus

Perfektne výstižné   Perfektne výstižné

Platy učiteľov sú hlavným problémom kvality školstva. Dobrí študenti sa už nehlásia na učiteľstvo a to je hlavná príčina úpadku školstva.
 
mínus indicator plus

Suhlas   Suhlas

Absolutne súhlasím. Učiace sa Slocensko - kopa nerealizovateľných ľúbivých fráz o individuálnom prístupe a fun learningu. Vyskúšajte SmartBooks - inteligentný online učiteľ založený na inteligentnom drile toho čo žiak nevie. Ziak sa napr. nauci od 100 do 200 slovíčok za hodinu...
 
mínus indicator plus

 

Segregácia šikovných a nešikovných je nevyhnutnosť
 
mínus indicator plus

Kňažko   Kňažko

Kňažkov návrh na rekonštrukciu vlády považujem za top. Ešte som sa v živote toľko nezasmial. Kňažko je stále borec.
 
mínus indicator plus

anonym   anonym

Milí blahoslavení chudobní duchom - keďže chcem zostať v anonymite, vychvaľovať sa tu mojimi firmami nebudem ale vybudoval som toho viac a žijem si na primeranej úrovni - prečítajte si ten Trumpov paškvil, porovnajte ho s Richardom Bransonom alebo Jackom Welchom a potom súďte môj názor na jeho knihu i jeho samotného
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

aj školstvo sa prebúdza   aj školstvo sa prebúdza

Síce s oneskorením ale predsa veľa škôl nasadilo progresívny inteligentný vzdelávací systém www.smartbooks.sk , ktorý je inteligentný systém v zmysle INDUSTRY 4.0 Vďaka výraznému zvýšeniu efektivity sa tieto školy výkonnostne vzďaľujú, tým, ktoré stále učia starým spôsobom.
 
mínus indicator plus

Kryptobublina je jediny legitimny nazov   Kryptobublina je jediny legitimny nazov

Písať o kryptobubline ako o mene je zavádzanie slušných ľudí. Povzbudzuje ich to k nakupu. Ved obcan si pomysli, ze kazda mena ma hodnotu. Perlou je tiez text: "Priaznivci kryptomien upozorňujú, že krátkodobé výkyvy cien sa dajú očakávať a nenarušujú silu a hodnotu technológie blockchain, o ktorú sa opierajú" Hodnota vyuzitia blockchain v pripade cryptobubliny je nulova. To ze ma prvocislo svoju historiu predajov ma presne nulovu hodnotu. Radili sme predavajte pri 12000 a radime predavat aj teraz. Dokonca aj ked cena klesne na 1€ predajte, je to len vyfukujuca bublina.
 
mínus indicator plus

 

Nechces prehodnotit svoje stanovisko? :-) Je to kryptobublina a nie kryptomena. Novinari ktori pouzivaju nazov "mena" velmi skodia ludom. Lebo bubline davaju doveryhodnost.
 
mínus indicator plus

Sen smeraka?   Sen smeraka?

Kdh hlasy nesmu prepadnut. Vasecka doteraz nic zaujimave nepovedal. Vízie celkovo chybaju vsetkym. Zatial je to len o Slusni vs. Skazení.
 
mínus indicator plus

 

To ste trafil do čierneho, najtvrdšie limity má Dôvera, preto kto kydá na VŠZP je naozaj trol Dôvery. Na nete sa ľahko nájdu vyšetrenia, ktoré odkladajú pacientov z Dôvery o cele mesiace, lebo za nich neplatia tak ako VSZP. Dôvera tieto čakacie doby na svojom webe vysvetľuje ako nasledok nizkych kapacit nemocnic. Demagogia.
 
mínus indicator plus

 

Myslím si, že slovenský SmartBooks pre žiakov je práve o tomto. Riešenie úloh namiesto drtenia sa teórie. Navyše so zameraním sa na slabé miesta, vysvetlením riešenia, správneho postupu a opätovným preskúšaním.
 
mínus indicator plus

potvrdil si moje slová   potvrdil si moje slová

Presne ako som písal, obhajujú ho len tí, ktorí doň špekulatívne "investovali". (Vďaka, že si sa priznal.) Moja rada: Predaj čo máš a uži si hlúposť ľudí, ktorí sa ulakomili na prvočíselká, lebo ak sa väčšinoví držitelia rozhodnú, že im stačí a zavrú krám, spustia hromadnejší výpredaj, zostanú ti len spomienky na tvoje peniaze.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME