Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Fishko
1 >
mínus indicator plus

Veríme   Veríme

Babky by ti to aj žrali, ale my, triezvo uvažujúci, vieme čo si zač. Toto nie je náhodná foto ani omylom, že aha Robko, dajme foto. To je dôkaz, že máš krvavé paprče. Arogantné smerácke prasa.
 
mínus indicator plus

 

Včera na Eurosporte ten pád ukázali a analyzovali, skutočne v ňom bol Peter. Jeden jazdec spomaľoval (pravá strana cesty) a druhý mu zľava išiel do dráhy, zrazili sa, Peter z toho "ušiel", ale tí druhí nie a to spôsobilo pád.
 
mínus indicator plus

 

Určite nie, ona mu ju podopiera zozadu, len to nie je dobre vidieť cez tú "hrivu" :-)
 
mínus indicator plus

 

Presne, u nás pri dome tiež "prerobila" invalidné parkovacie miesto a poskytla človeku, ktorý niekde predsa potrebuje zaparkovať svoje tretie auto... a keď sme sa na to u nej dopytovali, ani obraz a ani zvuk... nevedeli si na úrade spomenúť.
 
mínus indicator plus

 

Presne tak, žiaľ je nová móda v očkovaní, rodičia vedia viac, ako lekári a preto nechápem prečo vlastne aj k pediatrom chodia ;o) A to nie je iba očkovanie, to je aj v iných špecializáciách napr. mamografia. Prečo mám pocit, že ženy stále do niečoho musia rýpať... a to som sama žena ;-) Pekný deň.
 
mínus indicator plus

 

Tak toto som videla na vlastné oči v NTC a ostala som v nemom úžase, že mali dva mečbaly, Srbky na lopatkách a aj tak ostali oči pre plač.
 
mínus indicator plus

 

Toto skutočne nechápem, keď vidím spolujazdca takto sedieť, že sa nebojí, v sekunde sa z pohody môže stať dráma a zbytočne nešťastie na svete vďaka vetraniu nôh, alebo niečoho iného... ako šofér by som to nedovolila, ale našťastie nemám nikoho kto by sa takto rád vozil.
 
mínus indicator plus

 

V Dúbravke ? Sa načaká :o)
 
mínus indicator plus

 

Zbabelý chrapúň, že sa tento môže ráno bez problémov pozrieť na seba do zrkadla a nepovracať sa zo seba...
 
mínus indicator plus

 

9 z 10, na ženu nie zlé :o)))
 
mínus indicator plus

 

Tak toto vám obom vyšlo :o))))
16.05.2014 7:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ten arogantný pohľad tohoto akože fešiho je prejavom nadradenosti, nadutosti a vyčítať jasné z neho, že on tu nie je pre ľudí, všetkých, ale iba pre pár vyvolených. Ako tento človek so svojím prístupom môže vôbec zastávať nejaký post a riadiť ľudí, keď na to nemá kompetencie a vlastnosti. Mohli by sa ozvať aj tí, čo ho poznajú resp. "pod ním" pracujú, ako sa k nim chová a verím tomu, že veľmi zle. Arogancia moci v priamom prenose a verím, že raz sa tomuto červenému všetko vráti aj s úrokmi.
 
mínus indicator plus

 

Pri tých posledných živých debatách bola jasne viditeľné, že Hrušovský už iba aportuje Ficovi. Vedel, že jeho sen sa nenaplní, tak si poisťoval budúcu pozíciu nadbiehaním červenému, ale ten sa na neho zvysoka ... Použil a zahodil, ďalšia politická mŕtvola.
 
mínus indicator plus

 

Presne. Schopní ľudia vyštvaní, alebo šikanovaní, dosadení červení tupci, ktorí nenechajú kameň na kameni resp. nechajú prázdnu kasu.
 
mínus indicator plus

 

Ak bude v druhom kole, voliť budem isto jeho. Ale v prvom kole má môj hlas už iný kandidát.
 
mínus indicator plus

 

Fico dal jasne najavo, z koho má najväčší strach a začal vypúšťať jóbovky z vytlačeného letáku, ktorý zjavne pripravili v jeho týme. A klasické vetičky a naučené frázy, ja odmietam... pritom ľudia reálne zažívajú ficove istoty v praxi a hlavne aj jeho dosadených ľudí na vlastnej koži... fico po tebe príde potopa. Hrušovský tanečky okolo A. Kisku, je nečitateľný, za to tento je, kam vietor, tam plášť. Z jeho úst leteli balóniky nádeje niekam do nebies a zjavne fakt nevie čo je to reálny život, keď sa obul istým spôsobom do ľudí, ktorí vďaka Dobrému Anjelovi majú možnosť zabezpečiť dôstojný život blízkemu človeku. A tam, ty padlá Hruška, prispievajú aj inteligentní ľudí a z tých si rovnako ponížil s ich nezištnou pomocou. Lebo toto má zabezpečiť šťať, ale ten treba najprv podojiť tak, že ostane na xy generácií a až potom niečo padne ovciam. R. Procházka ma skutočne milo prekvapil, zmenil spôsob komunikácie a aj keď sa prezidentom asi nestane, dotiahne to ďaleko.
 
mínus indicator plus

 

Fico sedí ako nafučaný žabiak na prameni, a už začína klamať davy jednoduchých ľudí ... Hrušovský klasika, v medziach zákona :o)
 
mínus indicator plus

 

Ako klasik vraví, hlúposť je nekonečná. Jeho skutočne môžu obdivovať iba jednoduchí ľudia (rozumovo) a stále nechápu, že si z nich robí ...
 
mínus indicator plus

 

To ešte len bude spínanie rúk, keď KDH uvidí tie reálne výsledky, ktoré sú triezvo uvažujúcemu človeku jasné už dnes... a oni stále veria (majú to v popise), že uspávač hadov z ich radov to všetkým ukáže :o)))
 
mínus indicator plus

 

Hrušovský = politická mŕtvola... slabý ako čaj, ktorý už ani tie babičky osloviť nevie. Mal možnosť ukázať v minulosti svoju politickú kožu, ale radšej veľa hovoril aj keď nič nepovedal.
 

1 >

Najčítanejšie na SME