Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: cicikov
1 >
mínus indicator plus

Čičikov je z vášho   Čičikov je z vášho

príspevku nadšený. Napísali ste to bez okolkov, krásne a úprimne. Určite na vás spočinie nie jedno mužské oko. A určite tiež oprávnene.
Reakcia k téme: Potvorské šediny
11.12.2019 11:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čičikov mal tetu,   Čičikov mal tetu,

ktorú si vždy pamätal so šedivými vlasmi. Nikdy sa nefarbila, nikdy nepoužívala šminky. Bola však jednou z milióna, ktorá bola obdarená krásnou, jemnou pleťou farby broskyne. Ona bola naozaj výnimočne obdarená, do dlhého veku žiadne vrásky. Ako Čičikov dospieval, pochopil, že jej krása je zrkadlom jej duše, čistej, úprimnej, nádhernej. Bola to žena, pri ktorej sa aj tí najväčší vagabundi stávali uhladenými džentlmenmi. Mala to jednoducho v sebe. Pri nej si nikto nedovolil povedať neslušné slovo, jednoducho sa hanbil. A to nikdy nikoho nekárala, nepoučovala. Vyžarovalo z nej niečo, čo Čičikov nevie opísať, ale dodnes to cíti. Pri poslednej rozlúčke s touto vzácnou ženou si Čičikov uvedomil tú stratu a prázdno, ktoré po nej ostalo. Bola ženou, s akou sa už Čičikov nikdy nestretol. A čo sa týka farbenia, šminkovania, vždy je nádherný pohľad na upravenú ženu, či už tá úprava spočíva v zafarbených vlasoch, či šminkách. Väčšina žien predsa vie, čo treba ukryť, hehe. Okrem Matie Lednickej, ktorá je asi tou "ženou", ktorú autorka v článku spomenula.
Reakcia k téme: Potvorské šediny
11.12.2019 9:20 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čičikov si nepošmakol,   Čičikov si nepošmakol,

jeho modrookej manželky sestra pokakala celú nedeľu. Ale prísľub je na tento týždeň, takže príde deň, keď bude aj Čičikov trúsiť na koberec v obyvačke, za čo dostane oprávnené výčitky od jeho modrookej manželky.
Reakcia k téme: Oškvarkové pagáče
09.12.2019 12:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čičikovova modrooká manželka   Čičikovova modrooká manželka

nezapracuje škvarky do cesta, ale pri jeho prekladaní ich dáva do jednotlivých vrstiev. A tak je to správne, tak to má Čičikov rád. Ale určite by si pochutil aj na tých vašich, vyzerajú chutne a také určite aj sú. V chladničke sú škvarky, tak asi poobede budú pagáče aj u Čičikovovcov. Ešte presvedčiť modrookú manželku.
Reakcia k téme: Oškvarkové pagáče
08.12.2019 8:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čičikov zaregistroval   Čičikov zaregistroval

na šiestej podobienke ako Macron sexuálne obťažuje slovenskú prezidentku. A mítú mlčia.
 
mínus indicator plus

Čičikov by chcel len   Čičikov by chcel len

pripomenúť, že v časoch hojnosti bol ministrom financií znalec grafov pamrd Kažimír, ktorý nedokázal zabezpečiť stabilitu rozpočtu a keď začalo prihárať, nominoval sa tento "odborník" do NBS ako jej guvernér a dnes brble niečo o nezodpovednosti. Pred nástupom chudáka Kamenického ho pamrd uisťoval, že rozpočet bude vyrovnaný, po odchode mu však oznámil, že schodok bude vo výške 0,7% HDP. Nuž takýchto odborníkov sme tu posledné roky mali.
 
mínus indicator plus

Čičikov naozaj nechápe,   Čičikov naozaj nechápe,

zabijú trojročné dieťa, čo je obrovská tragédia a vy nado mnou sa odbavujete a ukazujete, ktorý z vás je väčšie ***** Neskutočná spoločnosť, neskutoční ľudia. Tými ľudmi to Čičikov myslel obrazne.
 
mínus indicator plus

Čičikov si myslí,   Čičikov si myslí,

že Azbestos je vždy lepšie ako Krvavé Šenky so svojimi dvomi obyvateľmi.
 
mínus indicator plus

Čičikova zaujala susedka   Čičikova zaujala susedka

ublíženého:"Sused je podľa nej pohodový človek. Keď sa vo vchode stretli, vždy pozdraví. Nikdy nebolo počuť z jeho bytu krik, ani buchot." Vyzerá to tak, že pán prokurátor je pravdepodobne terorista. Aspoň tých tak väčšinou opisujú ich susedia po spáchaní nejakého zla.
 
mínus indicator plus

Čičikov pozná jeden   Čičikov pozná jeden

smutný prípad, keď sa jeho známy pichol do srdca nožom. Na mieste skonal. Takže naozaj existuje aj takýto spôsob samovraždy.
 
mínus indicator plus

Čičikov je zhrozený aj z toho,   Čičikov je zhrozený aj z toho,

koľko ľudí pri nájdení toho cesta a dostaní sa z tej hrôzy von stratilo akýkoľvek zmysel pre humor, iróniu, satiru. Čičikov doporučuje InterB69-ťovi menej sledovať "zábavné" relácie komerčných televízií, pretože InterB69 z nich osprostieva.
 
mínus indicator plus

Čičikov je zhrozený,   Čičikov je zhrozený,

kde preboha ostala rodová rovnosť, rovnaká šanca pre všetkých? Ako mohla pani vymenovať päť žien a len jediného muža? Fuj, fuj, fuj pani prezidentka.
 
mínus indicator plus

Čičikov nemusí byť   Čičikov nemusí byť

vešticou z Bujakova aby vedel, že toto je posledný klinec do Bélikovej politickej rakvy. Bez Šance by podľa Čičikova mal šancu pregrcať sa do parlamentu oveľa väčšiu. Ale ako sa hovorí, kto chce kam, pomôžme mu tam. A jemu tam "pomôžu" voliči v posledný februárový deň roku pána 2020.
 
mínus indicator plus

Čičikov nepredpokladal,   Čičikov nepredpokladal,

že pochopíte to, čo napísal. Jediné, čo ste pochopili, bol článok autora blogu, pani Roy. Tak ešte raz. Každé veľké voľby sú súťažou politických strán o voliča. Volá sa to kampaň. Niekedy je plná špiny, obviňovania a osočovania. Lenže je tu jeden malý háčik. To čo robí dnešná opozícia a nové strany nie je boj o voliča, je to boj o prerozdelenie istej skupiny voličov, ktorá by tak či tak opozíciu a nových politikov volila. Čičikov nechápe to neustále vyhraňovanie sa proti stranám vládnej koalície. Je až smiešny boj Sulíka, že nepodpíše ešte smiešnejšiu dohodu o neútočení, ak v nej nebude doložka nikdy so smerom. Každé jednanie je produktívne, každé môže priniesť určitý výsledok. Týmto vyhraňovaním sa vlastne protificovská opozícia vzdala boja o voličov Smeru, SNS, Hídu, či ĽSNS. A ak nie je táto opozícia schopná, či ochotná osloviť aj týchto voličov, Čičikov nemusí byť vešticou z Bujakova aby pochopil, že páni majú len veľmi slabú nádej vymeniť súčasnú vládu. A ak aj voľby nedopadnú tak ako by sme si predstavovali, mali by sme ich rešpektovať. Lebo ak nedokážem osloviť voliča, podľa niektorých hlupáka, idiota, vola, či ovcu, nemôžem sa potom čudovať, že výsledky volieb budú také, aké budú. Alebo to bude opäť kolektívna vina voličov, nie tých, ktorí ich mali presvedčiť.
 
mínus indicator plus

Čičikov je prekvapený   Čičikov je prekvapený

vášmu potlesku prispievateľovi Vladimirs1. Čičikov by sa pozastavil len nad jednou jeho vetou. Citácia:"nie demokraticke volby, aj ked tie su tiez nutnou podmienkou. v tych volbach volia aj voli a nemozes im brat volebne pravo." Čičikov si nedovolí rozoberať inteligenčnú úroveň prispievateľa, len by rád podotkol, že práve on a jemu podobní nemalou mierou prispievajú k výsledkom volieb. Pretože presvedčiť niekoho, že nemá voliť zlo tým, že mu bude nadávať do hlupákov, idiotov, volov a oviec určite týchto ľudí nepresvedčí, práve naopak, nebudú sa chcieť zaradiť do jedného šíku s týmito presvedčenými demokratmi, ktorých myslenie je, podľa nich, to jediné správne. Čo má rozhodnúť, ak nie demokratické voľby? Ulica, kaviareň, denník SME, či nebodaj vy s akýmsi vladimírsom? Miesto toho, aby ste argumentmi dokázali zmeniť názor iných, útočíte a bohorovne si nárokujete právo byť neomylnými. To isté urobil aj pani Roy, ktorý hodil do jedného vreca všetkých, dobrých, aj zlých a tvrdohlavo obhajuje svoj, podľa Čičikova nie najšťastnejšie vyjadrený názor. A vy, spolu s vladimírsom ju ešte obhajujete. Ináč, Miki to vysvetlil asi najlepšie. A nazvať oponenta truhlíkom tiež svedčí o mentálnej výbave vladimírsa, ktorému tak hlasno tlieskate.
 
mínus indicator plus

Čičikov sa ku kolektívnej vine   Čičikov sa ku kolektívnej vine

vyjadrovať nebude. Chcel by ale reagovať na "cestu smrti", ktorú autorka v príspevku niekoľkokrát použila. Cesty smrti neexistujú. Sú len imbecilovia, ktorí si myslia, že sú bohorovní a žiadne prírodné zákony na nich neplatia. Tú nehodu nespôsobila žiadna "cesta" smrti, tú nehodu spôsobil konkrétny človek. A ak má autorka pocit, že je za jeho konanie zodpovedná, nech podá na seba trestné oznámenie, alebo nech odškodní nevinné obete.
 
mínus indicator plus

Čičikov už o tom počul,   Čičikov už o tom počul,

a tiež počul, že na každom takomto úseku je radar 24 hodín denne. A tiež počul, že na iných miestach sa na západe od nás nemeria, len na vyznačených.
 
mínus indicator plus

Čičikov nikdy nechápal   Čičikov nikdy nechápal

takých ľudí ako vy. Napíšete, že netreba špekulovať a o riadok vyššie samá špekulácia.
 
mínus indicator plus

Čičikov s vami súhlasí,   Čičikov s vami súhlasí,

prednedávno sa o tom istom bavil so svojou modrookou manželkou, keď počuli z rádia to známe, "na rýchosť si dajte pozor aj..." Namiesto toho, aby arogantných pomohli odchytiť, pomáhajú im vyhnúť sa zodpovednosti. Čičikov často jazdí cez Donovaly, cesta je tam aká je, ale keď dôjde k nehode, je to vždy spôsobené aroganciou vodičov. Výnimkou sú jedine strety so zverou. Takže písať o akejsi ceste smrti je choré. Je to cesta arogantných a sprostých ***** Čičikov vyjadruje pozostalým úprimnú sústrasť.
 
mínus indicator plus

Čičikov nevychádza z údivu,   Čičikov nevychádza z údivu,

"Napriek tomu, že pani Helena s manželom tieto sumy zaplatili, doposiaľ im nebolo umožnené nakladať s dedičstvom a ani neboli vrátené finančné prostriedky." A čo pre kristove rany čakali? Makové slíže?
 

1 >

Najčítanejšie na SME