Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: clivia
1 >
mínus indicator plus

 

Takže je jasné odkiaľ vietor fúka...
 
mínus indicator plus

 

Švajčiarsko nie je ani pod Putlerovým krídlom ani pod neomarxistickými byrokratmi z Bruselu. A myslíš že ím dačo chýba? Mimochodom, keď porovnám výšku dlhu EU a Ruska tak som presvedčený že dlhodobá perspektíva je lepšia v Rusku. A to ešte nezačalo klimatické šialenstvo natvrdo. Pretože keď prídu do praxe tie scestné naraidenia a normy a zanikne tu celé jedno odvetvie (aut. priemysel) tak sa EU zosype ako domček z karát. "...Chýbajú ti ruskí vojaci v našich uliciach?..." Neviem ako u vás ale u nás boli v 68mom Maďari.
 
mínus indicator plus

 

Vážený šéf OSN, ja by som doporučoval ísť cestou vedeckého dôkazu pretože nikto zatiaľ nedokázal že by ľudská činnosť mala nejaký účinok na globálnu klímu.
 
mínus indicator plus

 

Ešte by mi niekto mohol vysvetliť čo je to byť "klimaticky neutrálny"? (Dúfam že do roku 2050 žiadna EU už existovať nebude inak to bude číra katastrofa anielen klimatická...).
 
mínus indicator plus

 

Vážený pisateľ, viete vy vôbec čo je fašizmus a aké sú jeho hlavné prejavy? Očividne neviete pretože by ste nenapísali takúto znášku hovadín. Kotlebu nemusím , hlavne nemusím jeho apologézu Tisa a Slov. štátu. Ale fašizmus je definovaný ako korporatívny štát-vláda korporácií, prienik veľkokapitálu do štátnej moci a naopak. Na dnešnú EU definícia ako vyšitá. A aby bolo jasné, v Nemecku fašizmus nikdy nebol, v Nemecku bol národný socializmus, s fašizmom ích začal spájať až Stalin aby si ten jeho socializmus nepomýlili s Hitlerovým-bolo to veľmi podobné...
27.11.2019 16:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To by sme museli mať skutočný voľný trh a skutočnú konkurenciu a nie fašizoidný monopolistický korporativizmus.
 
mínus indicator plus

 

Aj pred 5M rokmi vypúšťal priemysel do ovzdušia CO2 zo spaľovania fosílnych palív? A čože také sa talo pred 5M rokmi keď bola hladina CO2 rovnaká ako dnes? A viete vôbec o tom že ešte dávnejšie boli hladiny CO2 násobne vyššie ako dnes a život prosperoval? To že sa klíma mení, je jasné, to že na to má vplyv CO2 vypustený spaľovaním fosílnych palív je nedokázaná a netestovateľná hypotéza. Klíma sa mení v cykloch a nevyzerá to že by CO2 bol nejakým hlavným hýbateľom tejto zmeny.
 
mínus indicator plus

 

Je to katastrofa ale na SK niet koho voliť...presne sa opakuje situácia z prezidetnských volieb-jeden väčší populista ako druhý, s rovnakým volebným programom "nikto vám nedá čo vám my nasľubujeme".
 
mínus indicator plus

 

"...zemiakove brigady boli az na strednej skole..." Boli aj na ZDŠ ja si to ešte pamútám. Nejak začiatkom 80tych rpokov nám desne umyli hlavy v OSN za detskú prácu tak potom chodili iba stredoškoláci, vysokoškoláci a vojaci. Tiež ďalší dôkaz efektívnosti socialistického hospodárstva.
 
mínus indicator plus

 

Čiastočne pravda. Dnes máš aspo§ možnosť odsťahovať sa napr. do nejakého daňového raja a nik po tebe nestrieľa na hraniciach.
16.11.2019 8:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zalezení boli iba užitoční idioti, nejaké stredné a nízke kádre, verchuška revolúciu organizovala a vyjednávala s disidentami.
16.11.2019 7:59 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Celá "nežná revolúcia" bola preto že ju komunisti "dovolili" pretože inteligentní komunisti už začiatkom 80tych rokov videli že "tudy cesta nevede", režim bol v štádiu kolapsu ekonomického, technologického i vojenského, viem čo píšem ešte som stihol voienčinu v ČSĽA na západnom okruhu. Socializmus skrachoval kvôli nevýkonnosti ekonomiky a neschopnosti konkurovať kalitalizmu v oblasti životnej úrovne. Ja i mnohí sme vtedy na námestiach boli šťastní a plní nádeje, nevedeli sme do čoho presne ideme. To že boľševickú totalitu nahradila korporativistická sme zistili až nedávno...
16.11.2019 7:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tiež si myslím že v čase kedy tlačiareň na eurá zaviedla záporné úroky je treba si napožičiavať čo najviac. Prinajhoršom to nebude komu vracať...
 
mínus indicator plus

 

Vyčkaj času, záporné úroky ako predzvesť kolapsu finančného systému s tým urobia poriadok. Len treba vyčkať ešte pár rokov. Žiaden strom nerastie do neba.
 
mínus indicator plus

 

A čože také nasledovania hodné je u tých naších susedov, multikulti kríza, no go zóny, tlačenie nekrytých peňazí a nekonečné zadlžovanie, klimatické šialenstvo na základe nikým nedokázaných a nedokázateľných pseudoteórií, blížiaci sa kolaps ekonomiky? Nože daj čo také máme nasledovať...
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ to budú vyučovať vedci tak budú deti učiť že vplyv ľudských emisií CO2 na klímu je iba netestovateľná hypotéza, že žijeme v jednej z najchladnejších periódach v dejinách Zeme a že v minulosti boli hladiny oxidu uhličitého v atmosfére, a tieťž ích naučia že zmeny klímy sú periodickým a úplne prirodzeným dejom a človek na to nemôže absolútne nijako pôsobiť pretože sa jedná o také energie a hmoty oproti ktorým je to čím človek disponuje, iba nepatrná smietka.
 
mínus indicator plus

 

Prestaňte už láskavo vymývať pozgy s "krajnou pravicou", nacizmus a rasizmus sú ĽAVICOVÉ hnutia! Z princípu na akom je založená pravica bolo by pravicové riešenie imigračnej krízy nasledovné: 1. Kompletne otvoriť hranice pre business, voľný pohyb tovaru, služieb i osôb 2. Zrušenie sociálnych dávok, prídeš do krajiny, od prvého dňa s amusíš starať sám o seba Dnešný dovoz nemakačenkov z celej Afriky (pretože Sýrčanov je tam možno 5%) a ích štedré kŕmenie sociálnymi dávkami je typicky ľavicový sociálne inžiniersky experiment na ľudstve, presne ako boli nacizmus a komunizmus.
 
mínus indicator plus

 

Najekologickejšie by bolo po vlastných...(Ale táto osôbka by skôr potrebovala prevoz na psychiatriu).
 
mínus indicator plus

 

A bude teplejšie: https://en.wikipedia.org/wiki/... A je to úplne prirodzený proces ktorý človek nemôže absolútne nijako ovplyvniť. Žijeme v jednej z najchladnejších periód v dejinách Zeme a jednými z najnižších koncentrácií atmosférického CO2. Milankovičove cykly nepustia. Žiaden strach, život prosperoval aj keĎ tu boli priem. teploty 26 st. C namiesto dnešných 15 a póly kompletne bez ľadu.
22.10.2019 17:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Prokurátor by sa mal zaoberať v 1. rade generálnou prokuratúrou.
 

1 >

Najčítanejšie na SME