Sobota, 4. apríl, 2020 | Meniny má Izidor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: rosma
1 >
mínus indicator plus

 

To áno, Karl bol a je skutočne excelentný. Pravý šľachtic. Ale mal 2 hrozné neresti, ktoré ho diskvalifikovali v Čechách. Jeho vysoký vek a hlavne to, že je to Rakúšan a jeho žena nevie po česky. To sa v kotlinke neodpúšťa. Radšej buran-komunista a eštébák-oligarcha, ako predstaviteľ toho najlepšieho, čo kedy Čechy zažili v minulosti.
 
mínus indicator plus

 

Za to, že máte prezidenta opileckého burana my na Slovensku naozaj nemôžeme. To si musíte vydiskutovať so svojimi súkmeňovcami na českých plátkoch, ktoré vám spravuje agent Bureš s 30% podporou ľudí. Tu môžeme rozoberať birkoma Fica, kapitáňa Daňka , hlavného štátneho inseminátora Dollára a ostatných slovenských demolátov našej politiky. Plne si to zaslúžia.
 
mínus indicator plus

 

Pithart bol dobrý. Jediný sa snažil pochopiť, o čo Slovákom v spoločnom štáte ide a chcel vybudovať skutočnú federáciu zdola. takú, akou je Nemecko, alebo Veľká Británia. Žiaľ bol v Čechách s Petrom Uhlom a inými vo výraznej menšine. A či bol Zeman dobrý ekonóm nemôžem posúdiť. K bývalým komunistom som zo zásady kritický a Zemana si z roku 1991 pamätám, ako Slovákom vo federálnom parlamente snažiacim sa o nové vzťahy a uvoľnenie centralizmu odkázal nasledovné: Slováci navŕtali našu loď a namiesto toho, aby dieru zaplátali, rozhodli sa ju premenovať. Vtedy som pochopil, že z federácie nebude nič a centralizmus a postavenie Slovenska ako dodávateľsko- odberateľskému českému prívesku končí .....
 
mínus indicator plus

 

Skalní ficoidi neuveria nikdy. Je to jav nazývaný "potláčanie reality". Priznali by si tým, že sú úplní hlupáci a po Mečiarovi znova naleteli Ficovi na jeho sociálny štát. A pomohli tým vybudovať štát mafiánsky. Žiaľ aj posledné voľby ukázali, že keď sa ponúkne namiesto socialistického populistu populista konzervatívny, dokáže vyhrať voľby. Ľudia sú nepoučiteľní. Borisa volia ženy, ktoré by v kútiku svojej intimity chceli byť 12. Borisovou milenkou s vlastným bytom a autom a nemuseli by chodiť do práce ako také hlúpe pukane. Chodili by iba do Polusu. Ľudia, kedy budete voliť mozgom a nie srdcom, alebo ftákom ???
 
mínus indicator plus

 

Igorko je síce tlčhuba a populista, ale v jednom má pravdu. Ficova vláda postupne vyžrala špajzu a ľuďom rozdala po 1 kompóte. A ľudia radostne jasajú ..... Len či Igorko dokáže aj prijímať tvrdé stabilizačné opatrenia za súčasného hlasného revu fickovej boľševickej kavalérie v parlamente. To je otázne.
 
mínus indicator plus

 

Netreba sa báť. Zodpovedná Ficova vláda v dobe konjunktúry a veľkých neplánovaných príjmov nerozdávala predsa peniaze daňových poplatníkov na "prežratie" v podobe rôznych balíčkov a vecí "zadarmo", ale hospodárila zodpovedne a mierne prebytkovým rozpočtom si vytvorila dostatočný vankúš na podporu ekonomiky v čase recesie. A výrazne skresala zadĺženie republiky na bezpečnú úroveň ďaleko od 50% hranice zadĺženia v pomere k HDP. Alebo nie?
 
mínus indicator plus

Fico má tajný plán   Fico má tajný plán

Treba si zavolať Hranola. Ten povedal, že 430 mil. € na 13. dôchodky vie nájsť v rozpočte s prstom v nose. Tak nech si ho tam vopchá a poradí !
 
mínus indicator plus

Ospravedlní sa hlavný herec strany Smer   Ospravedlní sa hlavný herec strany Smer

Tak čo Pelle? Máš aj nejaké gule a ospravedlníš sa za klamlivé výroky, ktoré poškodili dobré meno Sulíka, alebo ťa má Hranol stále na špagátiku ako hlavného herca strany Smer-mafia s.r.o. ??? Na Pravde prekatiát a smerácki trolli na základe tých nezmyslov skoro vyskočili z predkožiek v počte vyše 1.000 príspevkov.
 
mínus indicator plus

Smerácko-Kočnerovská opička   Smerácko-Kočnerovská opička

A to jej Fico pri nútenom odchode z postu štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti ešte poďakoval za doterajšiu výborne odvedenú prácu. To nevymyslíš. A ten tajtrlík a herec strany Smer Pelle alias Peter Sellers bude iba dookola opakovať, že padni komu padni. To je ako zlodej, čo kričí - chyťte zlodeja!
 
mínus indicator plus

 

A čo je so starou kauzou únosu Kováča? Prečo to sudcovia neriešia, keď už 4 roky neplatia Mečiarove amnestie? Prečo ešte Mečiar, Lexa, Krajči a ostatní darebáci nesedia v base???? A čo Majský? 16 rokov permanentne pred pojednávaním ochorie a nikto nič nerieši? Aféra Kočner prekryla iné staršie svinstvá, ktoré visia nad Slovenskom.
 
mínus indicator plus

 

A čo má Sulík akože robiť? Neísť do vlády s konzervatívnymi populistami? Alebo povedať, že takto teda nie a opustiť koalíciu? Veď by hneď dostal nálepku "ten, čo zas povalil vládu". Ako minister financií môže akurát tak zabrániť hlúpym nápadom Borisa Dollára a Igorka Tlčhubu. Ale len silou svojich 6%. Ako povedal niekto predo mnou - namiesto mafiánskeho boľševického populistu sme si zvolili apriori 2 konzervatívnych populistov. Kiska to pochopil ihneď a pomaly vycúvava z tej kalamity. Urobil, čo mohol a vďaka mu za to. To, že sú ľudia stádo s nekritickým myslením už nie je jeho chyba. Aj tak Kiskovi veľká vďaka.
 
mínus indicator plus

 

Asi túžili byť podvedome inseminované a dostať automaticky rentu, byt a auto.
 
mínus indicator plus

 

Kto my? Prekariát a väčšinová "trubicová spoločnosť" si vybrala hlavne dvoch populistov. Igorka a Boriska. Ako povedal Kapitáň - ľudia otupievajuó. Nečítajú programy, volia ako stádo oviec toho, kto im viac sľúbi. A sú ekonomicky úplne negramotní! "Symptómom prejedenej spoločnosti je pohodlnosť, strata vôle, zmyslu a smerovania. Nemecký filozof Vilhelm Flusser je pri jej popise nekompromisný:" Masová spoločnosť je spoločnosťou trubíc, a to ďaleko primitívnejších než u lišajníka, ktorému celá vnútorná dutina slúži ako zažívací aparát. V masovej spoločnosti fungujú iba prehĺtacie a vylučovacie aparáty, iba INPUT a OUTPUT. Naša žiadostivosť sa utáborila okolo úst a zadku." Pokiaľ sa stane taký "trubicový model" základom spoločnosti ako sa to do značnej miery prihodilo nám po roku 1989, logicky to ovplyvňuje všetky jej vrstvy. Od politiky, kultúry až po šport."
 
mínus indicator plus

 

Don Fizzo ako permanentný a doživotný precceda Smeru - mafie s.r.o. je tá najlepšia správa. Mečiarov žiak kopíruje učiteľa na ceste do zabudnutia a dúfam aj do Leopoldova.
 
mínus indicator plus

 

Načo je takejto nákupnej mestskej krabičke 4x4 ? Kto si to kúpi?
 
mínus indicator plus

 

Čo je malé, to je pekné. A keby nie, aspoň toho nie je veľa.
 
mínus indicator plus

 

Sulík ponúkal Kiššovej návrat, tá si ale čestne po vlastnom fiasku vybrala odchod z politiky. Urobila naozaj hlúpu chybu, keď sadla na lep Galkovi a spol.
01.03.2020 14:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

To by bolo dobré.
01.03.2020 14:41 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tiež mám pocit, že je z tých štyroch najuveriteľnejší. Asi nabral skúsenosti. A má k dobru, že si k lepšiemu výsledku nepomohol bezbrehým populizmom ako Igor a Boris. Najviac sa obávam Borisa. nemá ľudí, nemá reálny program a vlastne ani nechce byť moc vo vláde a vziať zodpovednosť. Kladie ultimatívne podmienky, akoby mal 44% a nemal koaličných partnerov. Aj povedal, že nebude vo vláde, kde sa nesplnia všetky jeho ***** Asi hľadá zámienku byť za "dobrého uja" iba v parlamente.
 
mínus indicator plus

 

Presný popis frustrovaného a bojazlivého kotlebovca. Ale aj smeráka. Tá skupina ľudí sa často nazýva aj prekariát.
 

1 >

Najčítanejšie na SME