Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1762589
1 >
mínus indicator plus

 

Tvoje reči sú rovnako zbytočné a otravne samoľúbe, ako tie Matovičove. Mne je šuma fuk, kde si doteraz žil. Nič múdrejšie, ako Matovič si nevymyslel ani nikdy nevymyslíš, len kecáš o obmedzovaní slobôd. Možno keby si pobudol na jar v Lombardii, vedel by si rýchlejšie zvyknúť na slovenské pomery. O toletných papieroch len toľko, že aj PCR test je po pár dňoch presne tým, čo aj Ag test. A donútiť všetkých ľudí, aby dodržiavali preventívne opatrenia je to isté, ako snažiť sa tlačiť vodu do kopca.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

A niektorí stúpajú v kariérnom rebríčku v ritných dierkach, že?
 
mínus indicator plus

 

Na osvieženie pamäti Clintonová vtedy získala o 3 milióny hlasov viac než Trump. Takže je to on, kto bol nelegitímnym prezidentom, nie Obama, nie Biden, ako by to trumpety chceli maľovať. Vo všeobecnosti sú demokrati zdržanliví ľudia, ktorí vedia rešpektovať súpera a jeho víťazstvo. Medzi republikánskymi politikmi a voličmi je vždy kopa vyšinutých fanatikov, ktorí sa nevedia zmieriť s prehrou a v prípade prehry, ako teraz, sa snažia podkopať dôveru ľudí v samotné inštitúcie demokratického štátu. A spomína sa teraz aj rok 2000 a okolnosti, za akých Bush sa stal prezidentom. Čo by robil Trumpeta byť na Gorovom mieste? Vyhlásil by občiansku vojnu? Asi niečo na ten spôsob. A na rozdiel od trumpety a jeho malých trumpiet, Bush už aj gratuloval Bidenovi. Takže aj medzi republikánmi sa nájde občasný zdravý rozum. Že -vraj -podnikateľ -Trumpeta len zhadzuje imidž Ameriky vo svete svojim cirkusantstvom a šibnutosťou.
 
mínus indicator plus

 

Kremeľský maskot Putin sa pri chôdzi kýve ako pripitý lolo zľava doprava a naspäť, aby zakryl Alzheimera. A ešte je za fešáka. Trump nikdy neskončil základnú školu. Tomu neveríš ani ty. Bush mladší mal IQ a rozhľad jednoduchého dedinčana. A svet to musel nanešťastie znášať.
 
mínus indicator plus

 

Je to smutné, keď si Rusi nemôžu vyberať amerického prezidenta. Doma to majú zakázané, tak aspoň niekde by im to mohli dovoliť. Trump rozumie ekonomike iba v tom, ako oklamať svojich občanov a ešte sa pri tom tváriť, že za nich potí krv. Inak má vyjadrovanie na úrovni Danka.
 
mínus indicator plus

 

Nie je vôbec pravda, že by republikáni hlasovali proti Trumpovi, čize za Bidena. Trump získal toľko hlasov, koľko mohol. Čo rozhodlo, boli voliči demokratov, motivovaní viac ako pred štyrmi rokmi sa aktívne zúčastniť hlasovania. A ja im ďakujem a gratulujem. Good riddance. Out with the monster.
Reakcia k téme: Biden zastavil Trumpa
07.11.2020 18:52 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Keby si nebol poloslepý, občas by si si všimol aj tie vraždy černochov páchané belochmi, či už policajtmi alebo civilmi, ako keby bola v Amerike otvorená polovnícka sezóna na černochov po celý rok. Nikde som nepočul, že by sa robil aj odstrel belochov černochmi. Ale to je podľa teba asi tá najlepšia forma demokracie. Keď si čierny, nemáš právo na život. Hurá konzervatívci, hurá republikáni.
Reakcia k téme: Biden zastavil Trumpa
07.11.2020 18:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trump si splnil sen a postavil plot. Má konkurovať činskemu múru ako turistická atrakcia pre trumpety. Máš pravdu, že Trump nemení názory. Tie drísty, čo hlása o zlých Číňaňoch dnes hlásal aj v 80. rokoch o Japoncoch. Je to v zázname late night show Lettermana na Youtube. Niektorí ľudia sa mentálne aj vyvíjajú, iní nie. Trump nie je fake news, on je psychopat rovnako ako tí republikáni, čo chodia na demonštrácie so samopalmi. Kubánci, čo volia republikánov, to sú moriaci, čo hlasujú za Vianoce a ani netušia,ako škodia sami sebe.
Reakcia k téme: Biden zastavil Trumpa
07.11.2020 18:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Státie v daždi v dlhom rade - aká to empatia, aká to poézia. Že ty si fandom jamkatého aka sociálna demokracia 2?
07.11.2020 17:35 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Na dedine je ťa škoda. Predaj kozy a choď do mesta. Tam ti povedia, ako sa dostať do STV.
07.11.2020 17:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trump sa učil ščítavať hlasy od Madura, takže áno Vnezuela je pre Trumpety vzorom. Hasta la victoria, compaňero.
06.11.2020 19:27 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Trump oslabil postavenie NATA. Ponižoval Merkelovú aj Queen Elizabeth. To jeho idiotské rozhodovanie o čomkoľvek, vrátane živ,. prostredia alebo medzinarodných vzťahov vyhovuje akurát Putinovi a jeho klanu. Za Trumpa si robí, čo chce. Za Obamu mal stiahnuté polky. V živote neplatil dane. Za to by mal ísť do basy ako Al Capone. Lock him up. Lock him up. Ako sa finačne zlepšil život Američanov? Nijako. Svojou debilitou rovnajúcou sa Lukašenkovi pozabíjal Američanov počas pandémie. Sám sa nechá kurírovať ako svätené pokrytecké prasa. Často hľadáš rátio v kremeľskej lživej propagande o dobrom Trumpovi? Alebo ti len imponuje ratio daňového podvodníka?
06.11.2020 19:22 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A počítať vie do koľko? Prestaňte počítať. Prestaňte počítať. Ja som retard.
 
mínus indicator plus

 

Chceš povedať, že Trumpeta urobil niečo dobré? Čo je dobré na tom, že černochov odstrelujú na ulici? Čo je dobré na tom, že trumpety a republikáni už síce nemôžu vyšachovať černochov z volieb trikmi a podvodmi (tie dlhé rady nebelochov, čo sa nikdy nedostali do volebnej miestnosti) tak ako v minulosti, ale zároveň sa opäť podvodne snaží TRumpeta spochybňovať hlasovanie poštou? Nikto žiadny podvod nedokázal, lebo to ani nejde podvádzať. Tento blázon sa snaží černochom uprieť právo na hlasovanie. To je na úrovni treťotriedneho diktátora z banánovej republiky. A aj ja som rád, že nežijem v Amerike.
 
mínus indicator plus

 

Američania stihli otrokárstvo, občiansku vojnu, rasovú segregáciu a nakoniec aj volný odstrel černochov v 21. storočí na ulici. Keď bude Trumpeta pokračovať v podnecovaní svojich opičiek k ignorovaniu zákonov, dôjde buď k ďaľšej občianskej vojne alebo k prvej americkej diktatúre. Normálni ľudia nemôžu mlčať a prehliadať mániu po moci aj za cenu podvodov u tohto maskota. Trumpeta je hanbou pre Repunlikánsku stranu a aj pre Ameriku. Už dávno mali naňho hodiť sieť.
 
mínus indicator plus

 

A ty vieš aké IQ má Trumpeta? Jeho slovník nemôže obsiahnuť ani základnú školu. Je to čistý idiot.
 
mínus indicator plus

 

Tragédia? Pre klamárov a podvodníkov.
 
mínus indicator plus

 

Slovinská paródia na premiera, nejaký Janša, gratuloval Trumpovi už pred 8 hodinami. ***** bez konkurencie v Európe. Som hrdý, že nie som Slovinec.
 
mínus indicator plus

 

Milý puťofil, som ti vďačný, že nám sprostredkovávaš pseudoargumenty putinovskej propagandy. Putinci majú v gatiach z demokratov. Kydať špinu na Ukrajinu patrí medzi základný small talk putinkovca. Máš u mňa za to bobríka. A mafianske metódy si naštuduj v kremelskom prostredí KGB. Tam sú najväčší odborníci v tejto sfére.
04.11.2020 14:24 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME