Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: rantasila
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Potom si niekto   Potom si niekto

kúpi modré slúchadla a zoženie Vzor 58, a začne konať, a prvý ho začnú odsudzovať tí ktorých mal odbachnúť najskôr. Tí, ktorý berú peniaze a ktorých je psia povinnosť konať a oni s úsmevom se.. na svojich živiteľov.
 
mínus indicator plus

Ukážte mi jednu   Ukážte mi jednu

firmu, jedného podnikateľa ktorý prejde bez problémov cez kontrolu hygieny, úradu práce, požiarnikov, daňovníkov, živnostenského úradu, inšpektorátu práce, životného prostredia, stavebného úradu, a desiatok ďalších ? Pritom ak by neexistovalo 90% týchto darmožráčov tak ekonomika pofrčí ako na dráte. V tejto fáze sa však obávam že cesta k zdravému rozumu je už nemožná, takže hor sa do pekla !
 
mínus indicator plus

A nám tu ostáva   A nám tu ostáva

iba Martinka z Turca.
Reakcia k téme: Zomrel herec Elo Romančík
09.10.2012 21:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Som prozretelnosti nekonečne vďačný   Som prozretelnosti nekonečne vďačný

že som mohol vyrastať a žiť v dobe, keď filmy dokázali človeku niečo povedať, a dokázali ho i formovať . Neuveriteľná herecká generácia Zachar, Dibarbora, Gregor, Huba, Bielik, Króner, Mistrík, Kvietik, Rajniak, Adamčík, Bagar, Machata, Chudík, Mikulík, Pántik, Horvátovci, Dočolomanský, Haverl,Valach, Vašek, Zvarík,Meličková, Turzonovová, Krížiková, Jamnická, Sarvaš, Kukura, Palúch, Bindas, Filčík a mnoho ďalších ktorým sa ospravedlňujem že som ich nespomenul. Zbohom pán Herec Romančík.
Reakcia k téme: Zomrel herec Elo Romančík
09.10.2012 21:51 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Občania Slovenska, potrebujete   Občania Slovenska, potrebujete

ešte rukolapnejší dôkaz pomätenosti, tuposti a nekompetentnosti našich politikov ? Pochopili ste už konečne že nám vládnu ľudia absolútne odtrhnutý od každodenného života, so stratou súdnosti a nepoužiteľný pre túto krajinu a jej problémy ? Načo chodíte do volebných miestností a odovzdávate mandáty na vedenie krajiny ľuďom ktorým by som ja nezveril ani dobytok na pasenie. Pochopte konečne že tento štát musia viesť ľudia ktorý sa už uplatnili v civilnom živote, ktorý dokázali od 1989 roku niečo vybudovať vlastnými rukami a vlastnou hlavou, je ich ako šafránu ale sú ! Ako môžete voliť do štátnych funkcií klamárov, zlodejov, korupčníkov a podvodníkov? Veď o tom čítate a počúvate každý deň. Neviem si predstaviť myšlienkové pochody voliča ktorý odovzdá svoj hlas takýmto tláchačom čo drístajú 20 rokov dookola sľuby ktoré nie sú schopný svojím mentálnym vybavením nikdy splniť. Ako si môžete z tohto stále dookola prevaľujúceho hnoja vybrať niečo čo dokážete stráviť, niečo pekné, múdre a usilovné, čestné a skromné , zároveň ochotné spraviť niečo pre tento štát aby už začal fungovať aspoň na 50%. Ako môžete umožniť zasranovi ktorý nemá na poriadku ani vlastnú rodinu, ktorý v živote okrem tárania nedokázal nič aby rozhodoval o vašom živote ?
 
mínus indicator plus

Figeľ tam nebol !   Figeľ tam nebol !

KDH si vyprosí takéto ohováranie, Figeľ nebol dokonca ani na prideľovaní titulov ktoré mu nanútili nezodpovedný občania ! Naši daňovníci si plnia svoje povinnosti na 120% chytajú kriminálnikov na trhoviskách, kde nezodpovedné babky a dedkovia pri výrobe drevených varešiek a syrových korbáčikov okrádajú náš Štát o 25 eur aj 45 centov. To že medzi tým udrb. naši mafiáni ktorý daňovákov nominovali miliardy je iba detail, ktorý len dotvára mozaiku nemohúcnosti tohto národa. Čo ešte funguje okrem zla v tomto našom bananistane ? Neviem si predstaviť, ako môže niekto normálny komunikovať s našimi papalášmi, počúvať ich choré fantazmagórie, keď vidím a počujem tie bezzubé, naivné, nič neriešiace a tupé otázky našich novinárov a potom počujem tie pribrzdené odpovede je mi na grcanie.
 
mínus indicator plus

Klasika - Hnoj!   Klasika - Hnoj!

Toto sa nedá porovnať s ničím odpornejším, predčí to pedofíliu, zoofíliu, je to pre slušne vychovaného človeka nestrávitelné, čo sú schopný vyprodukovať tie h..ve..d. v justícii sa nedá porovnať ani s koncentrákmi. Kto zah..uší pracovníka justície je pre mňa hrdina.
04.10.2012 20:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

V Nemecku je otvorený deň   V Nemecku je otvorený deň

mešít, Turecko sa odvoláva na členstvo v Nato, Turecko bez ostychu vraždí Kurdov na cudzom území Iraku a "spravodlivý" prikyvujú ako osly. Hanbím sa za našich Oslov. Na toto sa už nedá pozerať. Naši kresťanský predkovia sa musia otáčať v hroboch ako ventilátory, načo bojovali proti Osmanom pri Viedni ? Slováci na nohy!
04.10.2012 20:33 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Chcete spravodlivosť ?   Chcete spravodlivosť ?

Choďte do Trenčína na súd. Normálny človek sa s toho musí dogrcať. Už to pomaly ľuďom docvakáva kto bol Harman, alebo ten zúfalý policajt čo spravil najrozumnejšiu vec aká sa dá spraviť v záujme spravodlivosti. Len škoda že to trvá tak dlho.
 
mínus indicator plus

Tak rakovinou to nešlo,   Tak rakovinou to nešlo,

asi sa vrátime k starým osvedčeným praktikám ako v Čile a lebo Peru,Kostarike , guľka je len predsa spoľahlivejšia. Internet nám kazí naše kšeftíky, no i stým si poradíme jednoducho ho budeme kontrolovať a cenzurovať a je to. Odvoláme sa trebáááárs... na ochranu autorských práv a hotovo.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

To sa nenájde   To sa nenájde

jeden rozumný právnik, ktorý toho de...a policajného dostane za jeho výroky do basy?
 
mínus indicator plus

Kto verí že d.e.b.i.l.i.   Kto verí že d.e.b.i.l.i.

ktorý túto krízu krvopotne vybudovali a spustili , ju teraz vyliečia bez našich krvavých mozoľov ? Používanie zdravého sedliackého rozumu Brusel zakázal, tak ako to poriešiť ?
17.09.2012 15:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Stalo sa.   Stalo sa.

Možno zmäknú.
 
mínus indicator plus

Slobodná Sírska armáda,   Slobodná Sírska armáda,

ako je prosím organizovaná, kto je na čele a kto velí " osloboditeľom", akým spôsobom a kľúčom sú vyzbrojovaní , kto nesie zodpovednosť za disciplínu a dodržiavanie vojnových konvencií? Ak nedostávam odpoveď tak rebeli sú podľa mňa lupiči a vrahovia.
 
mínus indicator plus

Čo keby dostala   Čo keby dostala

polícia pokutu zato že mi vykradli auto? Za to aby som mal auto zabezpečené proti zlodejom si platíme policajný aparát ktorý na svete nemá obdobu. Čo tak schváliť zákony ktoré by naozaj boli preventívne, napríklad basa za poškodenie alebo ukradnutie cudzej veci až do plnohodnotnej úhrady. Ale to v tomto sadomasochystickom bananistane ovce nepochopia, to že pravidlá majú vytvárať poctivý a slušný ľudia skončilo v 19. storočí. Obmedzovanie osobnej slobody pokračuje a ovce len prikyvujú a ohýbajú chrbty.
 
mínus indicator plus

Ľudia, nepite v krčmách,   Ľudia, nepite v krčmách,

chodzte do lazaretu a povedzte že sa vám zhoršil zrak po dvoch štamperlíkoch, okamžite vám dajú kvalitný alkohol ako protiliek.
 
mínus indicator plus

Ty budeš žiť večne?   Ty budeš žiť večne?

Rozmýšľam čo poškodilo tvoj mozog keď nepiješ ?
 

1 >

Najčítanejšie na SME