Štvrtok, 23. január, 2020 | Meniny má Miloš

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kelovy
1 >
mínus indicator plus

 

Harabin je predsa pravoslávny.
 
mínus indicator plus

 

Peržania sú etnikum, kresťania a moslimovia sú príslušníci náboženstva.
 
mínus indicator plus

 

Nechápem, prečo Pavol Šajgalík uvádza, že kiahne sa objavujú s novou intenzitou, keď boli celosvetovo eradikované v roku 1979. Alebo má na mysli ovčie kiahne ? Ale tie sú predsa bežnou detskou chorobou a neviem o tom, že by sa voči nim povinne očkovalo.
 
mínus indicator plus

 

Toto robia kotlebovci napr. na diskusnom fóre Nového času veľmi často - štylizujú sa do pozície "zazobaných sorosovcov" a úmyselne sa vyvyšujú nad ťažko pracujúcimi kotlebovcami, ktorých urážajú, aby pre nich získali sympatie. S veľkou pravdepodobnosťou je ten Emil tiež kotlebovec.
 
mínus indicator plus

 

A v tej škole si bol na rodičovskom združení ?
 
mínus indicator plus

 

Výnimočná žena, v ktorej sa spájali bezprostrednosť a vznešenosť.
 
mínus indicator plus

 

Tie vtáčiky špaky nejedia, ale stavajú si z nich hniezda. Ich toxický obsah spoľahlivo hubí všetky parazity.
 
mínus indicator plus

 

Tu nejde o priemerných obyvateľov Belehradu, ale o robotníkov, ktorí majú zákonite nižšiu inteligenciu, ktorú po nich zdedia aj ich deti. A kombinácia nižšieho intelektu, šovinizmu a balkánskeho temperamentu je smrtiaca.
 
mínus indicator plus

 

Časť z nich sa asimiluje a bude voliť kotlebovcov, alebo ako sa vtedy budú volať slovenskí neonacisti. Ostatní založia Srbskú národnú stranu, ktorá bude požadovať národnostné práva pre srbskú menšinu... V každom prípade budú hlasovať proti EU, NATO a orientovať sa na Moskvu.
 
mínus indicator plus

 

Lenže tá lacná pracovná sila sa u nás usadí, bude mať bábätká a keď tie vyrastú, využijú svoje volebné právo a potom nám Pán Boh pomáhaj.
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé, práve som zistil, že táto pani je o sedem rokov mladšia než ja. Som jej hádal minimálne 50.
 
mínus indicator plus

 

Určite nie, zrejme boli obe diskvalifikované až neskôr. Veď opakovaný vtip prestáva byť vtipom.
 
mínus indicator plus

 

Ďakujem Veronike za úspešnú kariéru, ale som v rozpakoch z takejto rozlúčky. Podstatou profesionálneho športu by malo byť vždy súťažiť naplno. Oficiálna súťažná jazda by preto nemala byť využitá na exhibíciu, tá môže prísť na rad neskôr. Takéto úmyselné prehry v športe sú vodou na mlyn pre stávkarskú mafiu, nemali by byť povolené.
 
mínus indicator plus

 

To nebol zmysel pre humor, podobný komentár napísal aj k rovnako sa lúčiacej Michaele Kirchgasserovej. Naozaj tie preteky nevidel a zobrazovali sa mu len výsledky.
 
mínus indicator plus

 

Ja som hrdý na toho, kto dokázal presvedčiť aspoň jedeného voliča Roberta Fica, že sa mýli. Takýto čin by mal omnoho väčší zmysel než všetky dnešné protesty dohromady.
 
mínus indicator plus

 

Vylučujem, že by Fico alebo niekto z jeho suity odstúpili kvôli protestom, to budú radšej opakovať, že ide o najatých žoldnierov Sorosa. Opakujem, treba sa zamerať na voličov Roberta Fica, on samotný je len ich dôsledok. Takéto protesty ich len utvrdia v tom, že ich idol je ohrozený davom Sorosovcov a preto ani jeden z nich nevynechá budúce voľby.
 
mínus indicator plus

 

Hlboko nesúhlasím s pôsobením súčasnej vlády, ale v protestoch zmysel nevidím. Máme predsa demokraciu, politických predstaviteľov si volíme vo voľbách, nie na námestiach. Nech si účastníci demonštrácií položia otázku, či náhodou nemajú v širšej rodina voliča SMERU. Podľa mňa drvivá väčšina z nich nejakého má. Koľko z nich sa takémuto menej sčítanému príbuznému pokúsilo trpezlivo vysvetliť, že Fico je nenapraviteľný skorumpovaný zlodej s prepojením na mafiu... Myslím, že väčšina len mávla rukou, že to nemá cenu. A ja tvrdím, že to mu určite väčší zmysel než demonštrovať... Lebo Fico je len dôsledok slobodných volieb.
 
mínus indicator plus

 

Nejde len o diskusie na internete, ja často cestujem MHD a nedobrovoľne počúvam reči mladých robotníkov, cestujúcich do práce (napr. v autobuse 92, ktorý smeruje do Volkswagenu). Ich každé druhé slovo je pejoratívny výraz pre pohlavný orgán alebo akt. Ak hovoria o politike, vždy je ich jednoznačným favoritom Kotleba. A ak aj nehovoria priamo o politike, ale napr. o Rómoch, presadzujú voči nim postupy (fyzická likvidácia zastrelením, upálením), ktoré by žiaden iný politický subjekt nerealizoval, len kotlebovci (hoci otvorene sa ku konečnému riešeniu rómskej otázky hlásili len vo svojom pôvodnom politickom subjekte, ktorý bol súdne zakázaný, no zhodneme sa, že ich úmysly ostali rovnaké). Faktom je, že Slovensko sa stalo montážnou halou sveta, nikde inde sa nevyrába toľko automobilov v prepočte na obyvateľa ako u nás. Robotníci v automobilkách sú preto slušne platení, čo ich motivuje, aby neodchádzali do zahraničia - na rozdiel od inteligencie, ktorá Slovensko húfne opúšťa, pretože v tomto skorumpovanom systéme nedokážu ani zďaleka zarobiť toľko, koľko by si zaslúžili. Ba dokonca máme toľko automobiliek, že lákame robotníkov zo zahraničia, z menej rozvinutých krajín ako Srbsko a Rumunsko. Veľká časť z nich sa tu usadí, a ich deti už budú asimilované, niektoré možno dokonca nacionalisticky orientované, napadlo mi v tejto súvislosti rumunské priezvisko českého národovca, resp. vyholeného rodoľuba, ktorý podpálil rómsky príbytok a doživotne zmrzačil malé dievčatko Natálku.
 
mínus indicator plus

 

Nie, tí mladí robotníci používajú kontá s fotografiami, zaregistrované niekoľko rokov. Ich starí rodičia volili Mečiara, rodičia Fica a oni budú voliť Kotlebu. Veď koho iného by mohli voliť ? Všetkým nám je jasné, že keby sa v Banskobystrickom kraji nespojili všetci proti Kotlebovi, presvedčivo by zvíťazil. To najhoršie, čo môžeme urobiť, je rehotať sa z nižšieho intelektu jeho voličov. Lebo ten nie je na smiech. Ten vzbudzuje hrôzu.
 
mínus indicator plus

 

Má reálnu šancu. Stačí si pozrieť diskusné fóra, kde prispievajú mladí robotníci, takmer všetci budú voliť Kotlebu. A keď k nim pripočítame bývalých voličov Fica, ktorých znechutili súčasné odhalenia o jeho napojení na mafiu, Kotleba má reálnu šancu stať sa premiérom. Lebo ho bude voliť polovica národa. Národa, ktorý na demokraciu nedorástol.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME