Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ta šak to ja
1 >
mínus indicator plus

 

Áno, s Kollárom môžeme byť spokojní. Boli ste ho vari aj vy navštíviť o polnoci?
 
mínus indicator plus

 

Pre boha. Neberte to tak doslova. Je to len pomenovanie správania niektorých ľudí. Nie sedliakov ako takých.
 
mínus indicator plus

 

U nás sa hovorí aj Gadžo z valala... a nie, nie je to urážka dedinčanov. Len správania niektorých ľudí.
 
mínus indicator plus

 

Prečo by sa to malo stať, ak bude očkovanie účinné? Vieš šuflíček, problém nie sú len mŕtvy. Ale napríklad aj tí so zničenými pľúcami, ktorích čaká invalidita.
 
mínus indicator plus

 

"3. Lenze ak globalne oteplenie spred 10.000 rokov bola super vec, o co je toto oteplovanie horsie? Oteplovania a ochladzovania tu boli vzdy, a dokonca niekolkonasobne vacsie. A konala sa nejaka katastrofa?" Ako sa to vezme. Určite sa nekonala a ani nekoná katastrofa pre Zem. Tá zažila aj horšie časy. Čo sa týka ľudí, bolo ich toľko na zemi, že prešli z jedného kúta do druhého. Viac do vnútrozemia napríklad. Dnes je cez 7 miliard a bude ich len viac. Preto to má iný vplyv na život a ekonomiku. Možno príde katastrofa, ale nie pre Zem, ale pre ľudí. Nie je v silách Zeme uživiť taku masu ľudí.
 
mínus indicator plus

 

Súhlas. Z tých troch možností ma najviac pobavil Krajniak.
29.11.2020 17:19 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

6,96%
29.11.2020 13:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Po otvorení sa to určite zhorší. V podstate to pôjde stále vo vlnách. Po nejakých opatreniach sa to zníži, po uvoľnení zvýši.
 
mínus indicator plus

 

Česko cca 2 tisícky registrovaných, Slovensko cca 2 stovky registrovaných biatlonistov.....
 
mínus indicator plus

 

Ak sa to dá tam, prečo nie v Stredozemnom mori? Ak im chcú Francúzi zabrániť ísť do Británie, zostanú na krku len im. Tak to už mi len je výhra pre Francúzov.....
 
mínus indicator plus

 

Frajerky prominentov, zlatokoky, ktoré lietajú z postele do postele. Ako také "ženy" nazveš? Čo tam asi robili o 2 v noci? Čitala mu Macka Uška?
 
mínus indicator plus

 

piesok dokáže narobiť viac škody, než si vieš predstaviť..... Nemôže to fungovať tak, že spravia koninu a stačí sa im ospravedlniť. Musia niesť zodovednosť!!!!! A aké menšie zlo tu stále spomínate niektorí? My sme nevolili menšie zlo. My sme volil ľudí, ktorí sami po voľbách vyhlásili, že budú naj v histórii Slovenska. Že bude rovnosť pred zákonmi atd... A oni sami porušia nariadenia, ktoré sami navrhli plebsu. A Matovič, ktorý posielal Sulíka kopať hroby to ospravedlňuje na FB videom Kollára. Fuj, hnus.... Je vidieť, že charakter niektorých ľudí sa nemení. Stále rovnakí.
 
mínus indicator plus

 

"Dalo by sa to robiť s ľuďmi ktorí dodržiavajú pandemické pravidlá? Iste. Ale to nie sú dôležité veci." Nie sú to dôležité veci? Sranduješ? Veď ich sami schválili. Čo chcú potom od ľudí? Matovičova vláda dala núdzový stav. Zákaz návštev v nemocniciac. Ľudia sa nemôžu ani rozlúčiť so zomierajúcimi príbuznými. A oni prví na tie opatrenia sejú? To kde sme? Zase bude, že skutok sa nestal, skutok nie je trestným činom? To kde sme, aby štetka išla na návštevu o 2 v noci? To kde sme, aby sestry robili slúžky jeho návštevám, ktoré ani nedodržiavali hygienu-rúška? To kde sme, že riaditeľ nemocnice to všetko ospravedlňuje a vyhráža sa sestrám? Vraj on nič, to ošetrujúci lekár nariadil? To kde sme, v Rusku? To akože ak budú zatvárať lotrov, tak ich to ospravedlňuje pre zvyšok práce? Spravili si z ľudí rukojemníkov pre svoje sfinstvá. Matovič posiela Sulíka kopať hroby, ale ten krompáč drží v ruke práve on sám....
 
mínus indicator plus

 

Myslíš akože skutok sa nestal, skutok nie je trestným činom? Kde som to už len počul...
 
mínus indicator plus

 

To si akože vážne myslíš, že riaditeľ o tom nevedel, že príde Matovič? Musel vedieť aj o tom, že mu tam chodia slieky za kohútom. Myslíš, že keď o tom vedeli novinári, tak riaditeľ nie?
 
mínus indicator plus

 

A nie čo je zlé v názve Sme rodina? Veď za nim zodpovedne chodila do nemocnice. Aj v noci.....
 
mínus indicator plus

 

ilianka, ani nie. Čo sa týka Kollára, skôr chce len takú, ktorá sa nebude chcieť s ním viazať. A keďže sa pohybuje v určitých kruhoch, tak z toho sa grupujú tie ženy. Milionárske kurn/v/ičky, ktoré prechádzajú rôznymi posteľami, len aby nemuseli pracovať. A tie deti im poskytujú finančnú istotu. Osobne si myslím, že tie deti sú nápad z Kollárovej hlavy, nie náhody.
 
mínus indicator plus

 

Ale táto vláda pred pol rokom nám nesľubovala menšie zlo. Ale tú najlepšiu, najtransparentnejšiu vládu, s naj PVV v histórii Slovenska. ROVNOSŤ pred zákonmi sľubovala. A keď je vyhlásený Núdzový stav, zákaz návštev v nemocniciach, tak má Kollár s povolením riaditeľa v nemocnici Eskort. Pretože o nič iné o 2 v noci nejde.
 
mínus indicator plus

 

911369. Ale oni si skutočne verili. Veď Fico vyhral aj v tých voľbách 2010 - dokonca mal 34,8% hlasov, len nemal s kým do vlády. A podobný scenár predpokladali aj v predčasných voľbách. A výsledok poznáme.... Ani v tom 2012 by nemal s kým Fico do vlády. Len z hôr zliezla Gorila a Dzurindu poslali ľudia do zabudnutia. To bol pre Dzurindu šok, ktorý dodnes neochoil....
 
mínus indicator plus

 

Na nete je rozhovor s Dzurindom. V predčasných voľbách si Dzurinda veril. Nerátali, že z pralesa vylezie Gorila.... A ešte aj keď vyliezla, podcenili ju a ľudí.
 

1 >

Najčítanejšie na SME