Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ta šak to ja
1 >
mínus indicator plus

 

A čo s tým má managment, ak je niekto dement a nedá vedieť, že nepríde?
 
mínus indicator plus

 

Legionar. Však OK. Ale prečo sa napríklad pri decembrovom prijímaní toho LD Matovič vyhováral, že Sulík chcel miernejšie opatrenia a preto také prijali, keď ho v hlasovaní dokážu prehlasovať jeho ľuďmi? Podobne, ak chcel testovať v decembri, mohli mu to odhlasovať jeho ľudia a nie vyhovárať sa na Sulíka?
 
mínus indicator plus

 

K Bláhovi len toľko. Z článku v aktualitách z decembra 2019:" „Je neprípustné, aby pedagóg Akadémie PZ v Bratislave zastával názory, aké svojimi vyjadreniami a statusmi na sociálnych sieťach verejne prezentuje PhDr. Ľuboš Blaha, PhD.,“ upozorňujú. Aj preto vedenie Akadémia PZ oznámilo, že sa v plnom rozsahu dištancuje od všetkých vyjadrení a výrokov poslanca Smeru-SD, ktorý kandiduje ako číslo 11. „Tieto vyjadrenia poškodzujú jej meno, dôveryhodnosť a sú v priamom rozpore s jej poslaním,“ dodáva vedenie akadémie. Podľa vedenia akadémie je Blaha prijatý do služobného pomeru len na dobu určitú. Keď tá uplynie, bude na to miesto vypísané výberové konanie. " Kde tam Blaha nájde OĽaNO? O jeho ukončení pracovného pomeru bolo rozhodnuté za vlády jeho parťákov zo Smeru. Tak nech netrepe hlúposti.
 
mínus indicator plus

 

Aj teraz sľubuje uvoľnenie.... Nepoučiteľný.
 
mínus indicator plus

 

"...treba sa postarať ,aby sa vratili" Akože na úrad práce?
 
mínus indicator plus

 

967. Tak ako sa miešajú aj bez papiera.
 
mínus indicator plus

 

No ale predtým Matovič vravel, že schválili miernejší LD, lebo Sulik bol proti prísnym opatreniam. Zrazu keď je Remišová proti, to problém schváliť nie je. Takže ako je to s tým Sulíkom a jeho kopaním hrobov?
 
mínus indicator plus

 

Zase je tu sľubovanie slobody za testovanie.....
 
mínus indicator plus

 

Najprv "naši ľudia", potom vaši"naši ľudia" a ak niečo ostane, plebsu. Samozrejme, plebs musí splniť množstvo podmienok, aby to nemali jednoduché.
 
mínus indicator plus

 

Toť nedávno v Rakúsku hrozil energetický blackout. V Nemecku plánujú ísť na to rafinovanejšie ako takej situácii zabrániť. Ministerstvo hospodárstva rozmýšľa nad zákonom, ktorý by na 2 hodiny denne zakázal nabíjanie e-aut. To určite Nemcov poteší.... zdroj:Wirtschaftsministerium plant Zwangs-Ladepausen für Elektroautos/die welt/
 
mínus indicator plus

 

Aby sme boli objektívny, teba si pozrieť, koľko ľudí sa prišlo otestovať. Zdá sa to pityo dostatočný počet cca 20%?
 
mínus indicator plus

 

Ale myslím, že autorka komentára nepíše o agende vlády alebo OĽaNO. Ale o agende Matoviča. Teda o niečom, čo by bolo len jeho. Niečo, čo má napr. každý minister len svoje. Akú konkrétnu agendu má Matovič ako premier? Žiadnu. Mal by to tam celé managovať. A v tom teda nie je dobrý. Silne pochybujem, vlastne som si istý, že aj tú svoju firmu neviedol len on sám. Jeho bol asi len nápad. Manažerske schopnosti nemá. To je vidieť aj na tom zhluku jeho poslancov. On by možno aj chcel, nemyslí to niekedy zle, ale nemá na to.
14.01.2021 22:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Čo má NATO s kapitolom?
 
mínus indicator plus

 

Prieskumy nepustia.......
 
mínus indicator plus

 

"Dobrá voľba podáva podnet orgánom činným v trestnom konaní pre vážne podozrenia z naplnenia trestných činov šírenia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby, marenia úlohy verejným činiteľom, všeobecného ohrozenia a usmrtenia," Pán Drucker to chcel určite podať aj po 17. novembri na Fica, Harabina, Kotlebu atd., len nevydalo......
 
mínus indicator plus

 

Ľudia nie sú v kľude. Tých by sa mali začať báť.
 
mínus indicator plus

 

Srandista. Že úľavy. Ak by kvôli nám zastavili výrobu, lebo subdodávatelia majú voľno, tak sa Slovensko nedoplatí. K tomu odstávka v našich automobilkach.
 
mínus indicator plus

 

Smo zvedavý na tu nahrávku z vlády. Ale Sulík sa už ospravedlňuje, takže asi mali Matovič s Naďom pravdu.
 
mínus indicator plus

 

Dnes došli pre 51 tisíc ľudí dávky.
 
mínus indicator plus

 

Ak si predstavím, že by mi to do nosa malo strkať nejaké 16-17 ročné decko strednej zdravotnej školy, tak to teda nie. Mne stačí ak v nemocnici u nich vidím smrť v očiach už len pri meraní tlaku.
 

1 >

Najčítanejšie na SME