Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1543751
1 >
mínus indicator plus

Kollár   Kollár

by mal poslať Seligu a Remisovu do teplych krajin. Ale más pravdu - sponzori nepustia a ocividne tam je nejaký deal. Preto si aj Matovic do nich dovoluje kopať, lebo vie, že nemôzu uhnu. U Zaludoch je veľa šikovných ludi - chce to poriadny stranícky puč - a začať budovať novú, serióznu stranu. Majú potenciál. Ale bez Seligu, Kisky a Remisovej.
 
mínus indicator plus

Ma mieste   Ma mieste

KIskovcov, zajtra hlasujem za odvolanie toho poštuka z TT a potom hneď prechádzam do opozície.
 
mínus indicator plus

Len počkajme   Len počkajme

na čísla - až sa naplno rozbehne letecká preprava s UK. Nechápem, preco bola UK uznaná ako bezpečná krajina. Na východe, na Spiši majú už teraz z bobky - z návratu osadníkov z Anglicka, ktorí sa húfne chystajú cestovať domov. Po návrate z UK mala byť povinná karanténa a testy.
 
mínus indicator plus

KE   KE

a PO nemôže porovnávať. Košie sú unikát na celom Slovensku. Všade to vyzerá v centrách viac - menej podobne. Pusto. Okrem BA. Košice - je iný svet. Asi je tam ten "južanský" vplyv, vyššia kúpna sila, Prešov je vždy o tom istom - chýbajú investori, možnosti kde by si ľudia mohli zarobiť, aby potom mohli míňať. Plus - Košice majú viac - menej centrum v poriadku. Prešov - katastrofa.
 
mínus indicator plus

Nemám   Nemám

rád takýchto negativistov. Prázdne a pusté mesto? No a? Veď z toho spravíme paintball open air ihrisko. Kde inde je možnosť si zastrieľať priamo v historickom centre mesta? Jarková, Slovenská, Baštová... parádne podmienky off road 4x4 štvorkolky, jeepy, a pod. Ideálne by mohol Prešov zaujať aj profesionálo z filmového priemyslu - ak by potrebovali kulisky k reáliám z 2.sv. vojny - nejaké mesto po bombardovaní. Prešov potenciál má, len to treba využiť. A ako povedali v článku... prekonať tú skepsu.
 
mínus indicator plus

Blahoželám,   Blahoželám,

a prajem príjemný, orúškovaný, zbytok života. Ja sa idem dať radše očkovať proti chrípke, a a verím, že čoskoro aj proti covidu. Ináč sledujúc tak okoie, už má ruška každý .. hlboko v p...
 
mínus indicator plus

A kto   A kto

by to mal robiť, ak 99% sú absolventi?
16.07.2020 15:58 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Podvod   Podvod

je celé Matovičova existencia. Od diplomovky, cez podnikanie, až účinkovanie v politike. Ale.. veď zarobil, a o to v kapitalizme ide. Nie?
16.07.2020 15:57 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tak, ale   Tak, ale

zvyšovať návštevnosť stránky je potrebné. Nie? Niekde som čítal, že okolo 580 ľudí aktívne nakazených. A keď napíštu že je nakazených 500 ľudí... kto by na to klikal.
 
mínus indicator plus

Ale   Ale

veď toto malo byť zavedené hneď od začiatku, teda od uvoľnenia hraníc. Plus reklama, upozorenia, letáky a pod. Ľudia sú nezodpovedné ovce. Lebo napr. takí osadníci, utekajúci z UK Matovičov facebook nečítajú. Mali štyri mesiace na to, aby pripravili podrobnú stratégiu a nespravili nič.
 
mínus indicator plus

No   No

ja som voľby nevyhral a neskasíroval 30 mio € za to, že to tu dám do poriadku.
 
mínus indicator plus

Igor,   Igor,

zavri to tu, pokým je čas !!! Ináč, ten ***** z TT - za 4 mesiace nebol schopný zmanažovať normálny tím odborníkov, ktorí by spracovali kvalitný systém, čo sa týka "prežitia" tejto epidémie. Od výstrahy pre nezodpovedných občanov, po rýchle testovanie a pod. Všad vládne klasický bordel, chaos a panika. Žiade rozdiel Pele - Fico, alebo Matovič.
 
mínus indicator plus

Zvolili   Zvolili

ste si mafiánov, prostitúky, nábožnenských pomätencov, podvodníkov aby rozhodovali o vašich životoch - tak prečo sa čudujete?
 
mínus indicator plus

Mlátili sa medzi sebou -   Mlátili sa medzi sebou -

uhm, prirodzený výver v prírode stále funguje. V takých prípadoch by polícia ani nemala zasahovať. Len si počkať na toho kto prežije a potom to riešiť :)
 
mínus indicator plus

Už  

vidím tých "dobrovoľníkov". Lebo Rusko to je krajina so stáročnou tradíciou sebaobetavých dobrovoľníkov, co len - tak z pasie, išli napr. na Sibír.
 
mínus indicator plus

Matoviča   Matoviča

nikdy regióny nezaujímali. Iba ako zdroj príjmov pre ten jeho inzertný plátok - aby následne mohol robiť odrby na daniach.
 
mínus indicator plus

Podvodník   Podvodník

Matovič, dostane na činnosť svojej strany, teda 4 člennej sro OĽANO 30 mio €. Z našich daní. No a potom tu má takýchto "členov". Nuž, ale čo ste si zvolili to máte.
 
mínus indicator plus

Ide   Ide

vonku. To je na 100%. A vy slovač - bedač sa pripravte na hnusobu. Igor nás ide zavrieť.
 
mínus indicator plus

Ale sú,   Ale sú,

volá sa to osveta. Ľudia sú ovce, a tak je im potrebné veci omieľať stále dokolečka, dokola. V prvom rade, napariť poriadnu pokutu, od 10 000€ vyššie, olepiť celú krajinu - bilboardov máme dosť. A čo inteligentná karanténa? SMS notifikácie - keď prichádzaš z ohrozenej krajiny? Prosto xy možností, a hlavne ony tie postupy existujú, sú vypracované .. akurát ten ***** z trnay si myslím, že je pánom sveta a všetkému rozumie - *****
 
mínus indicator plus

Oproti   Oproti

iným krajinám na "západ" od nás sme mali tú výhodu, že Slovensko je diera, kam necestujú zahraniční turisti - ktorí by to tu rozniesli. Krivka začala u nás stúpať, potom ako sa začali domov vracať ľudia, ktorých táto diera vyhnala za lepším životom a prácou do zahraničia. Matovič nezvádol nič. Pokračoval len s tým, čo spravil Pelegríny a síce celé to uzavrel. Mal štyri mesiace na to, aby bol spracovaný podobný plán a systém ako sa tieto prípady budú riešie. Napríklad je známe že sa masovo vracajú Rómovia z Anglicka, ktorí nečíajú jeho facebook. A práve s takýmito prípadmi sa malo počítať a pirpraviť na to - a nestalo sa nič. Ten ***** namiesto prípravy, tak lízal Kollárove gule.
 

1 >

Najčítanejšie na SME