Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kolt a Meirová 182
1 >
mínus indicator plus

 

Rajtár si urobil pre seba medvediu službu, keď vytiahlol nezákonne získané informácie na Kaliňáka. Je niečo ako kamikadze, ktorý je už mrtvý, len o tom ešte nevie. Nikto sa s ním vážne nepustí do debaty, keď vie, že dokáže porušiť zákon.
 
mínus indicator plus

 

Už by sme sa mali dozvedieť, aká tlačenka je za Drukerom. Lebo ten jeho náhly nápad založiť novú stranu len tak nevznikol a hlavne by k nemu nebežali potkaníky, ktoré však už vedia, že ich tam čaká plný válov. Mne je momentálne nepochopiteľné, prečo má Druki tak vysokú popularitu, keďže fakticky je no name imidžom psíka.
 
mínus indicator plus

 

Preto hovorím, že je potrebné zaloiž USE s centrálnou vládou, pričom jedným z prvých krokov má byť vytvorenie federálneho ministerstva financií. Potom sa nestane, aby každý druhý grék bol štátny zamestnanec a každý prvý poberate sociálnych dávok, čo viedlo až k takej absurdnosti, že na jednom ostrove bol každý slepý a na druhom každý hluchý.
 
mínus indicator plus

 

Aha, už mi došlo. Ale aj bez v je to výstižné, keďže pracovisko asistentky bolo pod stolom.
Reakcia k téme: Fico mal zasa pravdu!
19.09.2019 8:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Sulík je lúzer a politický analfabet. Potom, čo pováľal vlastnú vládu, odišla mu tretina členov. S osobností mu ostal Galko a Rajtár, ale s nimi nechce byť na jednej kandidátke. Fajne. Po raňajkách s Kočnerom mal 5,1 percent. Teraz by mu patrilo 4,9 a nech rozpustí ten svoj cirkus na kolečkách.
 
mínus indicator plus

 

No nehovor. O akej solidarite hovoríš? Kvôli tomu, že chcel uprieť solidaritu s Gréckom, pováľal vlastnú vládu. A tá jeho predstava liberalizmu sa zhoduje s tupou diktatúrou, ktorá neberie ohľady na nič.
 
mínus indicator plus

 

Zo strany Poliakov to bola dosť slabomyseľná akcia. Ale ani Nemci sa nemusia hrať na chudákov. Ešte pred vojnou odchytili všetkých bohatých židov a mučiarňach gestapa z nich vytiahli heslá účtov vo švajčiarských bankách. Vyzbierali zlato z bánk všetkých štátov, cez ktoré sa Hitler prehnal. A konečne, keď to už naozaj poriadne roztočili, tj keď v koncetrákoch vyvraždili 11 miliónov ľudí, do Švajčiarska vozili zlaté šperky a vyrazené zubné protézy po nákladných autách. Nakoniec samotní Švajčiari nemali kde to zlato skladovať, a tak si z nich odliali pamätné mince. Po vojne bol z toho povyk, lebo chemickým rozborom sa zistilo, že zlato pamätných mincí pochádza zo zubov. Čo sa týka Rusov, oni majú na triku nie viac ako 30 tisíc Poliakov zavraždených v Katyni. To je dosť malý podiel z 5 či 6 miliónov, na ktorých leví podiel mali Nemci. Pravda, aj za nich môžu Poliaci predložiť účet. Rusi ale zlato nemajú, nech platia ropou.
 
mínus indicator plus

 

Ty tak vážne berieš príspevky? To som si všimol, že je tu zopár ľudí, ktorí svojím účinkovaním na fóre SME chcú zanechať stopu v dejinách. Ale to nie je môj prípad.
19.09.2019 4:17 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Orbán je aspoň vlastenec, čo sa veľmi nedá povedať ani o jednom z našej garnitúry.
18.09.2019 23:16 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

A čo máš robiť? Všeobecný lekár môže predpísať najviac lexaurin, ktorý je o ničom. Navoľno v lekárni predávajú iba výťažky z rastlín, ktoré sú iba na smiech, teda okrem toho, že sú extrémne drahé. Čo je naozaj dobré, je hypnogen, ale predpísať ho môže iba cvokár. Ale ako vidíš, len tak ho nedajú. Neviem komu ho majú dať, keď ho nedajú 66 ročném dedkovi, ktorý ešte pracuje a potrebuje sa občas vyspať.
18.09.2019 23:13 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

S tým spaním to platí stále. Neviem sa dostať k účinným uspávačkám. Preháčkoval som sa na psychiatriu, kde som spôsobil menším poplach. Sestrička doniesla 5 centimetrový chorobopis jedného pošahanca, ktorý sa volá rovnako ako ja. Doktorka vyletela na strop, že čo tu robím bez doprovodu. Keď sa to vysvetlilo, doktorka mi odmietla dať liek, ktorý som jej doporučoval. Namiesto toho predpísala niečo, čo sa skôr ponášalo na kúsky kriedy. Takmer sa nedali prehltnúť, aké boli veľké, chutili ako krieda a boli približne rovnako účinné. A tak som si dnes dal paralen grip a čakám, kedy zaúčinkuje.
18.09.2019 23:03 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Len sa všetci ukľudníme. Terajšia opozícia sa k vláde nedostane, lebo jedno čo vedia, je očúrať si vlastné topánky. Pekne sa pripravme na ďalšiu vládu SMERu.
18.09.2019 21:34 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé videjko, ale s tým veľa vody nenamútili. Čo som mal na mysli, vyzeralo to ako foxbat bez krídiel.
 
mínus indicator plus

 

Ručím ti za to, že Rusko zaplatí za každého kto zdechol na Matičke Rusy, až zvyšok sveta odškodní Čínu za pušný prach, priadku morušovú a špagety.
 
mínus indicator plus

 

Padla vedľa. Myslel som, že sa vynorí niekto, kto vie o člne, ktorý bol poháňaný motorom zo stíhačky.
 
mínus indicator plus

 

Postačí aj o Cat Stevensovi?
 
mínus indicator plus

 

Poliakov zahynulo dosť, ale aj z grékov každý desiaty a to Grécko bol spriatelený štát, kde sa k moru chodila rekreovať aj Eva Braunová. Tých 50 miliónov je asi staré číslo, ktoré platilo, keď sa Rusom priznávalo 20 miliónov. Lenže podľa nových prepočtov len civilov v bojových zónach po Moskvu a Stalingrad zahynulo 12 miliónov. K tomu 9 miliónov ruských vojakov, ktorých postrieľali zadržovacie oddiely NKVD a 3 milióny rusov, ktorí zahynuli v zajatí. Veru, rusom treba priznať aspoň 40 melónov a podľa toho upraviť celkovú sumu.
 
mínus indicator plus

 

Ďalšia normálna fotka Trumpa. Znepokojivé je vyhlásenie, že USA čakajú na pokyn saudov. Naozaj prekvapivé. Nečakal som, že USA sa podkladajú štátu, ktorý im pováľal dvojičky.
 

1 >

Najčítanejšie na SME