Pondelok, 13. júl, 2020 | Meniny má MargitaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kolt a Meirová 179
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Ano, pri takzvanom alaváši. Platí to aj pre ženy. František Ringo Čech napísal takú rozkošnú knižku, v ktorej je zmienená pani hrdiaca sa titulom "najlepší matrac v okolí". Doslova tam píše, že plašila susedov, ak ústa nemala niečím zapchaté.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Dati, to ešte len príde. Až sa usadí prach a Putin začne vyznamenávať pilotov, komentáre demokratických médií sa budú hmýriť názormi ochrancov prírody, že nikto sa nestaral o ftákov, ktoré sa iba zranili a teraz biedne hynú, lebo nevedia lietať. Už to tak je. Keď niekto namazal zadnicu Skripalovi, hoci naisto nevedno kto, ale dosť to pasuje na ruských špiónov, ktorých kámošov ten prašivý zradca poslal pod nôž, vznikla z toho diplomatická vojna a húfne sa vypovedávali diplomati. Ale keď Saudská Arábia na území Turecka nakrájala Chášu, nedialo sa nič a zdá sa, že už sme to rozchodili.
 
mínus indicator plus

 

Najhoršie na mojich príspevkoch je, že ho čítajú, hodnotia a poosierajú tlci ako ty. Keby si nebol ***** napísal by si niečo k veci.
 
mínus indicator plus

 

Isteže nebol nikto hospitalizovaný. Dostali by iba klystír a o ten kto stojí.
 
mínus indicator plus

 

Nie som si istý. Spomeňme si na neslávny pokus o zavedenie mierok SI v amerike. Pôvodne všetky cisternové autá merali natankové PHM v galónoch, ale potom niekto pretlačil, že budú tam ukazovatele aj v litroch a kilogramoch. A tak sa stalo, že piloti zadali potrebu pohonných hmôt v galónoch, ale natankovali ho v litroch. A tak sa stalo, že na polceste im začalo pípať, že dajako sa im vyprázdnili nádrže. Zahlásili mejdej a vrámci protokolu sa ich museli spýtať, koľko majú paliva. Odveď znela "došlo nám", čo je asi najraritnejšia odpoveď z lietadla vo výške 10 km. Lietalo bez motorov potom pristálo na opustenom letisku. Podvozok vysunuli, ale predný podvozok sa ulomil a lietadlo ubrzdili šúchajúc nosom o ranvej. Pointa je v tom, že aj keď lietadlo ubrzili nosom, vyklepali ho a naďalej používali na dopravu cestujúcich. Čiže viem si predstaviť, že aj rusi plechy vyklepú. A keď ho nebudú používať na dopravu osôb, niekde na Sibíri z neho urobia cargo.
 
mínus indicator plus

 

Bisťu, ešte si aj banky dotoho namiešal. Ale keď je reč o lietadlách, vy, americkí riťolezkovia, majte na zreteli, že základy moderného západného letectva položil Tupolevov spoločník Sikorski, ktorý utiekol do ameriky so všetkými ruskými tajmostvami, a tých bolo nemálo. Preto Stalin musel všetkých svojich konštruktérov držať v chránených dieľňach, aby sa niektorý ďalší neulakomil na tridsať strieborných.
 
mínus indicator plus

 

Je pravda, že "národné tenisové centrum" som nerozdýchal. Máme niekoľko tenistov, pričom naša najväčšia hviezda Cibuľka natrepe do novín, že ona teda nebude platiť 500 eur do solidárneho zdravotného fondu. Uvidíme, čo bude robiť, ak nedajbože dostane mozgový nádor, ktorého odoperovanie bude stáť toľko čo zarobila na kurtoch. Alebo keď buchne hlavou do skaly ako nešťastný Michael Schumacher. To ju po roku budú musieť odpojiť od prístrojov, až predajú jej posledné tenisky. No, škoda reči. Postaviť stožiar iba z toho dôvodu, aby sme ho mali vyšší ako Maďari, je idiócia najvyššej kvality. Najhoršie na tom je, že nič to neurobí so 7 percentami pre SNS. Kapitáňa naisto budeme mať v parlamente aj v budúcom volebnom období. Dokonca je viac ako menej pravdepodobné, že ostane vo funkcii predsedu parlamentu, keďže opozícia vytiahla k Sulíkovi a Matovičovi ďalšieho vola Trubana.
 
mínus indicator plus

 

To nepôjde. Štát na jeho výstavbu neprispel, čo je pozoruhodné, keďže štát dal niekoľko miliónov na takú krávovinu, ako je lietajúce auto.
 
mínus indicator plus

 

Vie niekto povedať, či doteraz sme niekde vztyčovali vlajku? Alebo sme na to kašlali? Bratislava bude mať ďalšiu atrakciu prirovnávanú k pánskemu prirodzeniu. Predtým to bola vojenská ubytovňa Kukurica, ľudovo zvaná Dzúrové prirodzenie. Teraz pred parlamentom budeme mať Dankové prirodzenie. Sotva to niekto nazve ináč.
 
mínus indicator plus

 

No, očakával som, že pôjdu domov do USA, kde budú strapatiť maminkám chumáčiky. Takže do Poľska? To je vážne. Na jutube je videjko, že už teraz je tam toľko ťažkej techniky - tanky, transportéry, raketové nosiče - koľko ich nemal ani Hitler na prepad Sovietskeho zväzu.
 
mínus indicator plus

 

Mal by si stiahnuť chvost. Ako zaiste vieš, američania idú sťahovať svoje vojská z Nemecka. Je jasné, že Putin toho využije a vojensky obsadí EU. A potom si KGB vyšlápne na takých ako si ty, ktorí odhaľujú v novinách jej agentov.
 
mínus indicator plus

 

No, až tak ma to už nezaujíma. Jednou nohou už stojím v hrobe a nemienim svoj ostávajúci čas venovať štúdiu histórii Maďarska. Mne stačí, že som vyrastal na juhovýchode Slovenska, v dedine, kde takmer všetky rodiny boli maďarské, až na isté výnimky, ako bola naša. Maďarsky som vedel perfektne, ale moji rovesníci s detskou úprimnosťou mi hovorievali: "Áno, vieš po maďarsky, ale my vieme, že si tout".
 
mínus indicator plus

 

Si zábavný. Vidíš v tom rozdiel? Prečo potom na športových aj politických podujatiach všade píšu Hungária, a nie Maďária?
 
mínus indicator plus

 

Archeológia je čudná veda. Keby niekto rozrýpaval dnešné cintoríny mal by na krku paragraf za zneuctenie miesta posledného odpočinku. Keď sa rozrýpu staré hroby, je z toho zrazu veda.
 
mínus indicator plus

 

Budme radi, že v EU to nie je také rezké ako v Južnej Amerike. Z nedávnej histórie je známy prípad, keď z futbalového zápasu vypukla vojna medzi dvoma súperiacimi štátmi. Nebudem to vyhrabávať, ale kto chce o tom vedieť dačo bližšie, určite si to nájde. Pravda v JA sú všelijaké vojny, dokonca o vtáči trus. Na jej výročie v SME uverejnili článok s nadpisom "Vojna o hov no". BTW, som zvedavý, či niekto vymaže tento príspevok pre vuĺgaritu, či skôr, že na serveri SME čo je dovolené volom, nie je dovolené bohom.
 
mínus indicator plus

 

Tiež tak myslím. Sú premotivovaní a väčšinu času budú venovať Trianonu.
 

1 >

Najčítanejšie na SME