Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1518588
1 >
mínus indicator plus

ak by natvrdo zavreli Lipšica   ak by natvrdo zavreli Lipšica

za zrazenie chodca bohužiaľ, to sa môže stať každému - Ficovi rovnako ako Cherubínovi, Matovičovi, Cupperovi, ... Martikánovi, Labudovi ... Bodorovi, Gašparovi, Jankovskej ťažko zdôvodníš, že Lipšica by si zavrel na 3 roky natvrdo, a keby sa to stalo Kalimu, tak tomu by si dal vyznamenanie za statočnosť? Títo ľudia sú všetci vyťažení, jazdia veľa a vždy sa ponáhľajú. Ak vytvoríš takýto precedens, nevieš, koho to nabudúce postihne. Preto ho nezavreli natvrdo.
 
mínus indicator plus

čo by Igor urobil   čo by Igor urobil

ak by Maznák odstúpil? tak ako ho Igor žiadal. tomu dosť dobre nerozumiem.
 
mínus indicator plus

Rišo si esemesky zverejnil sám   Rišo si esemesky zverejnil sám

ako písal Radičovej, že na to nemá gule Rišo je génius, ne neho nemá ani Matovič
 
mínus indicator plus

men sa zase páči   men sa zase páči

že Kočner vyberal zástupcu šéfa Sisky meno sa nepodarilo?
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

lebo čo robí Matovič inak   lebo čo robí Matovič inak

ako Trnka s vydieraním Haščáka Gorilou? Takže teraz sa Trnka môže brániť, že on vydieral Haščáka, (ak mu dá Haščák peniaze, tak Gorilu zlikviduje), vo verejnom záujme? Toto je verejný záujem? Vydieranie vo verejnom záujme?
 
mínus indicator plus

preto to treba hneď zverejniť celé   preto to treba hneď zverejniť celé

urobiť si kópiu, podať trestné oznámenie a kontrolovať postup vyšetrovania. Hoci aj verejne. Bezpodmienečne. Ak vieš o trestnej činnosti, nesmieš dôkazy použiť na vydieranie. Intrigami, vydieraním a manipuláciou s údajmi za poriadok, slušnosť a zákonnosť? Špinavosťami za slušný štát? Nie, takto to nefunguje a nebude fungovať. Bezbrehé intrigy každého proti každému ... a nastane poriadok? Nie, takto to nejde.
 
mínus indicator plus

keď bude Matovič minister vnútra   keď bude Matovič minister vnútra

predvolá si ministrov, veľvyslancov, poslancov a vyhlási: "Tak, páni, terazky som ja minister vnútra, a na každého z vás mám vašu tremu, viber, sms-ky ... a myslím si, že by to mohla byť aj trestná činnosť, čiže je verejný záujem to zverejniť. Chápete, že ja ako terazky minister vnútra si na každého z vás viem zohnať čokoľvek. Takže takto: Tu máte každý noty, čo bude robiť v politike. Keď nie, zdiskreditujem vás pred voličmi a vašimi rodinami. Ale ak budete robiť, čo vám poviem, dôkazy o vašej trestnej činnosti utopím" A v krajine nastane poriadok. Našťastie, Matoviča nemá kto odvolať, lebo jeho strana má 3 spoľahalivých členov, takže sa nemusíme obávať, že by ho niekto mohol ovplyvňovať. Bude, ako povie pán Matovič. A nastane poriadok a blahobyt.
 
mínus indicator plus

len čo s tým vydieraním?   len čo s tým vydieraním?

nemám žiadny dôvod brániť Maznáka, isteže ten pán v politike nemá čo robiť Maznák, tvrdil, že komunikáciu nevidel, tak sa k tomu nechce vyjadriť. Ťažko tvrdiť, že Maznák si šliape po jazyku s obvinením, že bol porušený telekomunikačný zákon, on netvrdil, že to čo zverejnil Matovič, je vymyslené. On tvrdí, že to zverejniť nemal Lenže ak toto nie je vydieranie, tak čo potom? Maznák si kúpil rozhovor, ale to platí pre možno 50% obsahu novín, ťažko niekto posúdi, že to je trestné. Boli zverejnené 36 z 900 správ - je v tých ďalších 840 správach niečo trestné? Ak áno, Matovič musí okamžite iniciovať trestné stíhanie Maznáka. Nie mu rozkazovať, čo má robiť, aby to utopil. Nie je možné, aby som ja držal nejaké dôkazy, napr. na Čaputovú, a povedal: buď urobíš Čaputová to, čo si prajem, alebo použijem materiály proti tebe. Ak mám dôkazy alebo podozrenie, jediné, čo smiem urobiť, je iniciovať trestné stíhanie, resp. odovzdať dôkazy OČTK, aby ihneď začali konať. Ak tie materiály na trestný čin nepoukazujú, iba môžu diskreditovať niekoho, tak potom je to vydieranie. Vždy, nie len v prípade Maznáka. Ak ti poviem, že zverejním tvoju súkromnú komunikáciu, ktorá nepoukazuje na trestnú činnosť, ak nebudeš konať, ako ti poviem ... určite povieš, že je to vydieranie. Ak mám materiály, ktoré poukazujú na tvoju trestnú činnosť, musím ich odovzdať tak či tak, a nie vtedy, ak nebudeš poslúchať - je to vydieranie.
 
mínus indicator plus

v prípade, že si   v prípade, že si

programátor, lekár alebo právnik, prípadne nejaký manažér tak súhlasím, že ti stačilo pracovať (no, u právnika ... radšej nič nepoviem) a máš sa dobre. Bohužiaľ, každý v krajine nemôže byť programátor, lekár alebo právnik alebo manažér. Jednoducho to nie je reálne. Lenže reformovať tak, že na východe je 200.000 nezamestnaných a žiadne pracovné mieto, a minister povie: musíte sa prácou vybrať do susedného valalu" tak je jasné, že to nie je žiadny reformátor, ale obyčajný ***** ktorý nevie počítať ani s kalkulačkou. No ak ak tvrdíš, že 200.000 ľudí má začať podnikať"a netrčať na krku štátu" a súčasne stiahneš z obehu obrovský diel obeživa ľudia nemajú peniaze na to, aby si u živnostníka niečo zaplatili a zamestnanci majú také platy, že zaplatia len nájomné a stravu, ale za služby platiť už nemajú z čoho pretože prezamestnanosť kvôli automatizácii sa bežne rieši nárastom zamestnanosti pv službách) a keď vykrikuješ, že ľudia sa majú lepšie, ako si myslia, a že nevedia, koľko majú v peňaženke a že chudáci Nemci nám za 10 rokov už budú len závidieť, lebo ich vysoké platy privedú na mizinu (ja už na to 20 rokov čakám a nič) tak je jasné, že svetový reformátor nie je žiadny kvalifikovaný ekonóm, politik ale bo mysliteľ ale obyčajný dobrodruh, ktorý len skúška, ako dlho je možné naťahovať gumu. Tí chlapci si o reforme nič nevypočítali, nepremysleli ani nepochopili. A tak sme tu dostali vlády Mečiara a Fica. Vďaka amatérskemu reformátorovi, ktorého nám závidí celý svet, akurát že ho nikto na svete nepozná, teda okrem Ukrajiny.
 
mínus indicator plus

mám "mierovú" alternatívu   mám "mierovú" alternatívu

občianske komisie na: všetky nepochopiteľné rozsudky prepustenia zločincov x-násobne predražené zmluvy zázračné kariérne postupy miliónové majetky písané na senilnú babku čo nedokázali pohnúť prokuratúry a súdy za desaťročia normálny človek by vyriešil za pár dní. Veď pár novinárov tu vyšetrilo za 2 roky omnoho viac, ako 20.000 policajtov, sudcov a prokurátorov za 20 rokov.
 
mínus indicator plus

všetci zvyšní súdruhovia   všetci zvyšní súdruhovia

nech sa hlásia u súdruha Žinčicu
 
mínus indicator plus

čo ti preplo?   čo ti preplo?

že nebude mať kto kradnúť? Svatá prostoto. Svatá prostato !!!
 
mínus indicator plus

súdruhovia, ktorí si ešte nenahrali   súdruhovia, ktorí si ešte nenahrali

a nenahrabali nech sa hlásia u súdruha Žinčicu
 
mínus indicator plus

Súdruhovia, ktorí ešte neboli nahratí   Súdruhovia, ktorí ešte neboli nahratí

nech sa hlásia u súdruha Žinčicu.
 
mínus indicator plus

ale buďme spravodliví   ale buďme spravodliví

Širokým postavilo Zimný štadión (aj s hotelom) nie štát, ale mesto Bratislava. Tiež za moje peniaze. A teraz aby som sa rozhodoval, kto je skorumpovanejší. Či štát, alebo mesto Bratislava.
 
mínus indicator plus

Ak je SLA platená z našich daní   Ak je SLA platená z našich daní

ako je možné, že mafiána si zvolí pár podobných mafiánov a nikto s tým nemôže pohnúť? Buď bude Talian hospodáriť s peniazmi, ktoré sám zarobí, a tak nech si ich strká kam chce alebo bude za naše peniaze robiť to, čo si prajeme my. Prečo by sa nedalo uzákoniť, že za slovenské (čítaj naše) peniaze v slovenskom športe bude zodpovedať Slovák? Nie že by talianska mafia bola o niečo horšia ako slovenská (s podporou ruskej a ukrajinskej), ale tých našich máme dostatok, nepotrebujeme ďalších. nech si Taliána platia tí, čo si ho zvolili. My nie. Howgh.
 
mínus indicator plus

Reforma, ktorú nám závidí celý svet   Reforma, ktorú nám závidí celý svet

v réžii Mikloša, Kaníka a Dzurindu sa udiala v hlavách podplatených novinárov z vtedajšieho SME, HN a Trendu. Za jeden článok o "reformátorovi, ktorého nám závidí celý svet" platila Adriana Hosťovecká - ako tvrdí dnes - 10.000 Sk, vtedy priznávala 20.000 Sk. https://www.zenyvmeste.sk/adri... Drakonické sociálne represie, brutálne zvýšenie daní za potraviny, aby sa tým vykrylo zníženie daní pre privatizérov a oligrachov, arogantná a urážlivá komunikácia, ponižovanie chudobných, brutálne zvýšenie nezamestnanosti z dôvodu neodborného ekonomického riadenia ... z dôsledkom nástupu vlád Maečiara a Fica ... ten obrovský arogantný rachot bol len dobre vymyslenou zástierkou za goriliu privatizáciu. Čím väčší stres a zdesenie, tým nenápadnejšia Gorila. Zaujímavé, že okolité krajiny, ktorú žiadnu "reformu, ktorú nám závidí celý svet" neabsolvovali , nie sú na tom ekonomicky o nič horšie,ak nie lepšie, ako slovenský "ekonomický tiger". A samotný Klaus, ktorý nezná špinavé peníze, vyhlásil: "Takové něco se múže udát jenom na Slovensku" Zaujímavé, že svetový úspech, "rovnú" (spisovne "percentuálne rovnakú") daň na celom svete nasledoval len jediný "ekonomický tiger": Rusko, kde však žiadny podnikateľ (čítaj mafián) dane neplatí, celý štátny rozpočet stojí na vývoze ropy a plynu. Ako dopadli rady svetového reformátora na ukrajine, všetci vieme. Z 50% (podpory vlády) na 3%. Bez Hosťoveckej žurnalistiky sa Svetový Reformátor správa ako školák, ktorého (právom) podozrievajú, že ukradol zo zborovne peňaženku. A tak sa dožijeme zázraku, že 20 tisícová armáda Smeru radšej obetuje Fica, Kaliho a Maznáka, a Gorilu vyšetrí a figúrky obetuje, akoby mala stratiť kontinuitu moci v štáte, krajoch, okresoch, úradoch, agentúrach, inštitúciách, školách, akciových spoločnostiach ...
 
mínus indicator plus

z 900 zverejnené 36   z 900 zverejnené 36

Rozhovor (Ruttkayová - Maznák) vyšiel v auguste 2016. Z komunikácie tiež vyplýva, že Kočner počas neho strážil Ruttkayovej deti ??? tak toto je fakt nechutné
 

1 >

Najčítanejšie na SME