Pondelok, 18. november, 2019 | Meniny má Eugen

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: ICT-Barcos-PF-Eichlerstein
1>
mínus indicator plus

USS patrí na smetisko dejín Košíc   USS patrí na smetisko dejín Košíc

Good luck with your new business partners in Košice sro
 
mínus indicator plus

USS Košice sro registered Holandsko   USS Košice sro registered Holandsko

Premlčane, radšej riešte vstup štátu do ukradnutej části VSŽ Holding pod správou USSK sro Holandsko 👍
 
mínus indicator plus

USSK je logo a rent management, only.   USSK je logo a rent management, only.

Vec sa ma tak, že oligarchovia v pozadí samostatnej USSK sro reg Holandsko roztočili kolotoč na tlak na Vláda SR na ďalšie štátne subvencie a Memoranda a tentokrát kvôli sporom fin. skupín a nominantov vo Vláde SR nieje až taká ochota nalievat milióny tam, kde sa točia miliardy a končí volebné obdobie!
 
mínus indicator plus

Nemá to zmysel, ide o show.   Nemá to zmysel, ide o show.

Každý zamestnanec to prijme, tento kolos ide s veľkou zotrvačnostou a 1 den je ako kvapka v mori. Ale ušetrí sa na kávičku pre majiteľov kosickej sro a zároveň a ide v zmysle šírenia atmosféry "destabilizácie" s cieľom politicko ekonomickým na príkaz majiteľov tejto nezávislej sro od Prevádzkovateľa USS Services Ltd USA.
 
mínus indicator plus

USS je v roli Managementu, only.   USS je v roli Managementu, only.

USSK sro reg Holandsko je firma iba pod správou ex partnera z čias Mečiara keď spoločne a systémovo odsáváli zisk z VSŽ Holding as cez joint venture nz pocin cez nízké vstupy pásov oddelením výrobného cuklu plachtou bez investície od USS, potom až 2000 roku celu hutnicku časť prebral po dohode akcionárov VSŽ Holding as bez tendra ich partner USS Services Ltd USA. Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov. Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA. Každý rok je v lete "uhorková sezóna" v oblasti predaja plochých valcovaných výrobkov do 12.50 mm hrúbky na ktoré je v EU 29% clo čínskej produkcie a pteto tp není o importe z Číny, ale o poklese priemyselnej produkcie v ČR a Nemecku. USS Košice sro registered Holandsko je čisto slovenská firma sro, v ktorej je Prevádzkovateľ a správca ex partner z cias VSŽ, kedy umelo vytvorili spoločnú sro menom USS-VSŽ sro a oddelili nepochopiteľné vyrobu ns konci reťazca s najväčšou maržou na najväčšou pridanou hodnotou a to pocinu, kde sa akumuloval zisk z VSŽ z titulu lacnej pod fakturácie vstupnych plechov fullhard a pripravovala stratégia do budúcna pre celú VSŽ Holding as, co sa aj stalo a to bez tendra a bez jedineho USD iba prevzatím časti obehového kapitálu cez VZ akcionárov VSŽ. USS Košice sro registered Holandsko ide každoročne na plnú kapacitu vyroby a realizácie na trhu CEE. Ich zisky si odhadované v stamilionoch Eur podľa priemernej realizovanej ceny na trhu. Situácia sa ukáže na jesen, kedy da vždy dopyt dostáva pred ponuku v tomto segmente oceľového trhu. USS Services Ltd USA dostal pravdepodobne noty cez realnych majiteľov tejto nezávislej sro od USS Pittsburgh USA. Ide ibao manažérsku kontrolu firmy cex trustholding Holandsko.
 
mínus indicator plus

kosit je podobný podvod ako USSK NL   kosit je podobný podvod ako USSK NL

Evidencia, účtovníctvo a metodika odpisov podľa EU normativov a ktomu kreativita ambicióznych účtovníkov, to všetko využilo aj USS Košice sro registered Holandsko a bolo v mínuse aj v čase boomu ocele, kedy ostatní naokoli vykazovali stamiliony zisku? Běžne je 3.6 mil. ton môžeme hovoriť o plnej kapacite výroby valcovacich stolic, nakoľko zbytok sa v čase boomu exportovali via bramy/surovina a cez VA Austria ; sa teplé zvitky a CRC exportovali aj do Kanady a USA, nakoľko to USSK nechcel robiť. Nezmysli, Košice USSK sro Holandsko ide ročne na 95-100% výrobných rozumej valcovacich kapacít to je pri 30-40% marži z priemernej realizovanej ceny! Cena je každoročne /-+10pct.a zisk 300-600 million Eur ročne! Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov. Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA
 
mínus indicator plus

USSK sro platí za drahý managment zbyt.   USSK sro platí za drahý managment zbyt.

Zamestnanci by však urobili lepšie keby podobné petície adresovali majiteľom US Steelu. Tí "kúpili" VSŽ Košice za 60 miliónov dolárov "zaplatili zbytku VSŽ z pohľadávok" hutníckej časti a prebrali záväzky za prevádzkové úvery vo výške 325 miliónov dolárov. Čo bol v tých rokoch priemerný čistý ročný zisk. Počas desiatich rokov daňových prázdnin vyviezli zisk za približne 100 miliárd slovenských korún. Po skončení daňových prázdnin vykazovali dva roky stratu. Majitelia US Steelu sa situácii, ktorá je podľa hovorcu „veľmi komplikovaná“ tiež mohli vyhnúť, ak by zisky použili na rozvoj fabriky, napríklad na výrobu kvalitných pozinkovaných plechov. Na Slovensku máme štyri automobilky, no od US Steelu nakupuje plechy už len rumunská Dacia. Úspory by taktiež mohli začať najskôr hľadať v platoch amerických manažérov. Riaditeľ korporácie Mario Longhi si len za rok 2016 polepšil o milióny dolárov – s mesačným platom vyše 111 tisíc eur a odmenami, ktoré spolu činili vyše 10 miliónov eur (celkovo cca milión eur mesačne) a riaditeľ košického závodu v prepočte cca pol milióna dolárov mesačne.
 
mínus indicator plus

USSK je logo a rent management, only   USSK je logo a rent management, only

Zamestnanci by však urobili lepšie keby podobné petície adresovali majiteľom US Steelu. Tí kúpili VSŽ Košice za 60 miliónov dolárov a prebrali záväzky za prevádzkové úvery vo výške 325 miliónov dolárov. Čo bol v tých rokoch priemerný čistý ročný zisk. Počas desiatich rokov daňových prázdnin vyviezli zisk za približne 100 miliárd slovenských korún. Po skončení daňových prázdnin vykazovali dva roky stratu. Majitelia US Steelu sa situácii, ktorá je podľa hovorcu „veľmi komplikovaná“ tiež mohli vyhnúť, ak by zisky použili na rozvoj fabriky, napríklad na výrobu kvalitných pozinkovaných plechov. Na Slovensku máme štyri automobilky, no od US Steelu nakupuje plechy už len rumunská Dacia. Úspory by taktiež mohli začať najskôr hľadať v platoch amerických manažérov. Riaditeľ korporácie Mario Longhi si len za rok 2016 polepšil o milióny dolárov – s mesačným platom vyše 111 tisíc eur a odmenami, ktoré spolu činili vyše 10 miliónov eur (celkovo cca milión eur mesačne) a riaditeľ košického závodu v prepočte cca pol milióna dolárov mesačne.
 
mínus indicator plus

Boj štátne subvencie cez "súhlas EU"?   Boj štátne subvencie cez "súhlas EU"?

Ide o štátne subvencie a Memoranda pre oligarchov fin skupín v pozadí nadnarodneho holdingu registered Holandsko Riešením je ekologická daň a štátna podpora vs zápočet na imaní tejto veľmi ziskovej sro registered Holandsko kvôli účtovnej kontrole a daniam. "stále majú málo" a pritom Voest Alpine Österreich je v rukách štátu a ziskové! Na plechy je vysoké clo a čínské v CEE sa nepredávajú, ide o vydieranie oligarchov v pozadí tejto nezávislej sro registered Holandsko od správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA
 
mínus indicator plus

Situácia je ťažká ale cyklicka.   Situácia je ťažká ale cyklicka.

Každý rok je v lete "uhorková sezóna" v oblasti predaja plochých valcovaných výrobkov do 12.50 mm hrúbky na ktoré je v EU 29% clo čínskej produkcie a pteto tp není o importe z Číny, ale o poklese priemyselnej produkcie v ČR a Nemecku. USS Košice sro registered Holandsko je čisto slovenská firma sro, v ktorej je Prevádzkovateľ a správca ex partner z cias VSŽ, kedy umelo vytvorili spoločnú sro menom USS-VSŽ sro a oddelili nepochopiteľné vyrobu ns konci reťazca s najväčšou maržou na najväčšou pridanou hodnotou a to pocinu, kde sa akumuloval zisk z VSŽ z titulu lacnej pod fakturácie vstupnych plechov fullhard a pripravovala stratégia do budúcna pre celú VSŽ Holding as, co sa aj stalo a to bez tendra a bez jedineho USD iba prevzatím časti obehového kapitálu cez VZ akcionárov VSŽ. USS Košice sro registered Holandsko ide každoročne na plnú kapacitu vyroby a realizácie na trhu CEE. Ich zisky si odhadované v stamilionoch Eur podľa priemernej realizovanej ceny na trhu. Situácia sa ukáže na jesen, kedy da vždy dopyt dostáva pred ponuku v tomto segmente oceľového trhu. USS Services Ltd USA dostal pravdepodobne noty cez realnych majiteľov tejto nezávislej sro od USS Pittsburgh USA. Ide ibao manažérsku kontrolu firmy cex trustholding Holandsko.
 
mínus indicator plus

Nerez nieje USS produkcia.   Nerez nieje USS produkcia.

Na čínské plechy z čiernej ocele je v EU 29% clo a su nepredajne!
 
mínus indicator plus

kto by zatvaral ziskovu firmu   kto by zatvaral ziskovu firmu

Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov. Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA.
 
mínus indicator plus

USSK je logo a rent management   USSK je logo a rent management

Ide o štátne subvencie a Memoranda pre oligarchov fin skupín v pozadí nadnarodneho holdingu registered Holandsko Riešením je ekologická daň a štátna podpora vs zápočet na imaní tejto veľmi ziskovej sro registered Holandsko kvôli účtovnej kontrole a daniam. "stále majú málo" a pritom Voest Alpine Österreich je v rukách štátu a ziskové! Na plechy je vysoké clo a čínské v CEE sa nepredávajú, ide o vydieranie oligarchov v pozadí tejto nezávislej sro registered Holandsko od správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA
 
mínus indicator plus

USSK je logo a rent management, only   USSK je logo a rent management, only

Ide o štátne subvencie a Memoranda pre oligarchov fin skupín v pozadí nadnarodneho holdingu registered Holandsko Riešením je ekologická daň a štátna podpora vs zápočet na imaní tejto veľmi ziskovej sro registered Holandsko kvôli účtovnej kontrole a daniam. "stále majú málo" a pritom Voest Alpine Österreich je v rukách štátu a ziskové
 
mínus indicator plus

Nuž zeby Horehronie uspelo a Kassa owner   Nuž zeby Horehronie uspelo a Kassa owner

Soták ma pravdu ohľadom mzdy a odbodov, ale co sa týka marži v USSK sro Holandsko, tam mzdy tvoria necelých 10/ celkových nákladov na realizovanu cenu tony plechov. USS Košice je najziskovejsi monopol v strednej CEE hutníckej výroby a nedá sa porovnávať zo zastaralou výrobou a nákladmi ns tonu v Podbrezovej.
 
mínus indicator plus

USS Košice sro registered Holandsko   USS Košice sro registered Holandsko

Majetok košickej sro je pod manažerskou kontrolou ex spolupartnera z pocin VSŽ-USS sro a majiteľ košickej sro je rozhodujúci pri rozhodovaní o strategických cieľov tejto nezávislej sro registered Holandsko od správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA.
 
mínus indicator plus

 

Problem košickej sro v správe ex partnera ešte z čias VSŽ Holding na ("tunelovanie financií cez výrazne podcenné vstupy na pocin"-13000Sk/t), vznik USSK sro Holandsko bol práve cez VZ akcionárov VSŽ Holding, vyčlenená hutnícka časť do pripravenej Steel sro, neskôr do nimi dohodnutej správy pod "trustholding" USS Services Ltd USA je neschopný managment na trhu, ktorý neovláda obchodné vzťahy, ale najmä stratégiu rozvoja do finalty a správy steel servis centier v CEE. USS je brzdou rozvoja a jednou nohou preč z Košíc, každé euro investované v košickej sro je vyprodukovane v USSK sro a nie e USA. Letné obdobie je vždy v predaji ocele tzv. uhorkovou sezónou, ale marža na tone plechov je veľmi vysoká a zisky v stamilionoch Eur sa zbytočné strácajú a prerozdeluju cez holandský holding na majiteľov a za správu USS, ktorý je účelovo dosadeny kvôli anonymite a nedobrovolnemu prevzatiu konkurenciou.
 
mínus indicator plus

USS is not decision maker in USSK sro!   USS is not decision maker in USSK sro!

Firma USS Košice sro je dcérou holandskej matky tj anonymnej sro, je právne a finančné samostatná a USS USA nepreberá právne záväzky a súdne spory z USSK sro. (iné by bolo a. s). Košická USSK sro vznikla vyclenenim majetku (hute) z VSŽ Holding as cez súhlas akcionárov VSŽ Holding as po akceptácii bank. Zbytok do neznáma aj s pohľadávkami na Pentu a vymazanie z registra. 1996 vznikol spoločný podnik rovnakou formou oddelením pocinovacich liniek plachtou a účelovo nízkou fakturáciu vstupov z VSŽ do VSŽ-USS sro 13000,-Sk za fullhard pri realnej cene 19tis.Sk.Takto sa mal akumulovat zisk z VSŽ Holding do malej sro s cieľom prevzatia celej hutníckej časti a ponechania dubioznych záväzkov na VSŽ tzv. "budovanie nadnárodnej spoločnosti" . Partnerom pre logo meno sa mal stať trustholding USS alebo Ranilla-Ruuki-SSAB(lakoplast), etc. V r. 2000 rok vznik Steel sro a po podpísaní dohody o manazovani firmy cez trustholding vzniká USSK sro s materským holdingom v Holandsku kvôli právnej anonymite a konečným poberateľom výhod. Zisk v Košiciach sa dá odhadnúť na stamiliony Eur ročne pri každoročnej plnej kapacite výroby (1.Q.96%) a priemernej realizovanej ceny 595,-Eur za tónu. Managment z USS poberá platy priamo z USA, ktoré su plné od začiatku vzniku trustholdingu refundovane cez dcersku firmu NL a takisto sa používa kreatívne odpisovanie amortizacia (na hrane "legalnosti" SK) až po umelo nadcenene položky za obchodno-marketingové činnosti prevedených afilacii z domácej sro na NL materskú spoločnosť. USS Services Ltd USA je v roli Managementu a Prevádzkovateľa hute v trustholding štruktúre riadenie s anonymitou reálneho vlastníctva. Je vedený ako neexistujuci "USS Európe" v účtovníctve, ale bez právnych následkov pre riadenu spoločnosť v USA.
 
mínus indicator plus

kto by zatvaral ziskovu firmu.   kto by zatvaral ziskovu firmu.

Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov. Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA.
 
mínus indicator plus

Hra o štátne subvencie je tu zase?   Hra o štátne subvencie je tu zase?

Výroba ocele je energeticky a surovinovo náročná a spolu s ekologiou musi byť štátnym záujmom regulácie a podpory len vtedy, keď tato podpora sa kompenzuje štátnym podielom vlastníctva takýchto výrobných monopolov. Obdobia "nehoraznych ziskov" sa periodic ky striedajú a štát není "dojna krava" pre súkromných oligarchov v pozadí nadnarodnych (nezávislých) reťazcov ako je košická sro v správcovskej spoločnosti USS Services Ltd USA.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME