Pondelok, 6. apríl, 2020 | Meniny má Irena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dati de cimeter.. rafael is the e.u. tennis #1 !!
1 >
mínus indicator plus

péter je super star   péter je super star

ale mal radšej vyhrať meisterovstvá sveta a majestátny keš za triumf venovať na túto ušľachtilú charitu.. každopádne jeho lakeťe budú ostro sledované a obiehajúci macheri budú mať čo robiť aby ich péter nezranil.. celkovo si myslím, že by tam sagan vôbec nemal ísť a radšej by mal pole prenechať mladším a úspešnejším závodníkom..
 
mínus indicator plus

kým nie je minimálna mzda   kým nie je minimálna mzda

vo výške 1.000 euro tak sa nemáme o čom baviť.. ak by sulík nepovalil reformnú vládu ivety radičovej tak by bola republika v oveľa lepšom stave..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

prečo péter nepríde ?   prečo péter nepríde ?

čo je akože dôležitejšie ako závody v rodnej krajine ??
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

presne ako píšeš..   presne ako píšeš..

pred toroma rokama vyhral ronaldo meisterovstvá ojrópy.. celý kontinent uznanlivo prikyvoval jeho talentu a nasadeniu v drese svojej rodnej krajiny.. vyhrať najviac grandslamových či masters trofejí na území starého kontinentu sa zasa podarilo rafaelovi.. v cyklistike platí to samé: šampionát na území našeho milovaného svetadielu je krásny a dôležitý pre všetkých fandov tohoto cestného športu.. péter sklamal a žiaľ po meisterovstvách slovenskej republiky nebude štartovať ani na meisterovstvách ojrópy.. toto patriot nerobí ! ó nie..
 
mínus indicator plus

 

to by šlo, ale potom by bol péter v mojom tieni a mnoho jeho fandov by to nerozchodilo..
 
mínus indicator plus

pekne si to rozobral..   pekne si to rozobral..

v očiach drvivej väčšiny čitateľov sme.sk si najväčší odborník na cestnú cyklistiku.. atan a luqi radi používajú odborné výrazy, ale ich príspevoky sú silené a neprirodzené.. ak by péter pravidelne čítal tvoje názory tak už mohol byť dávno niekde inde.. napríklad v žltom dreze celkového víťaza tour de france a to opakovane.. otázka je či bora bude mať záujem o niekoho kto v celkovej klasifikácii na závodoch grand tour končí pravidelne mimo top ten.. varovaním bol aj ten nešťastný lakeť z tour de france 2017, ktorým sagan poslal k zemi legendárneho marka cavendisha..
 
mínus indicator plus

 

ide o to, že péter nie je v cestnej cyklistike šťastný.. on patrí do džungle, čiže na nerovný terén medzi jednoduchých chalanov bojujúcich s nehostinným terénom a rozpočetom.. horská cyklistika, konkrétne cross country, to je jeho rajón..
 
mínus indicator plus

 

maratón je klasická disciplína a počas olympijských hier sa beží ako posledná.. práve preto je cennejší žltý drez a práve preto si mnohí myslia, že péter by bol pre respubliku užitočnejší napríklad v horskej cyklistike.. cestná cyklistika je šport gentlemanov a nie je to manéž s jazdou na zadnom koliesku.. toto takto nemôže byť !
 
mínus indicator plus

péter je super star   péter je super star

ale tento rok mohol ukázať oveľa viac.. taký alaphilippe či bernal nerobili drahoty či šaškárne, ale makali vtedy keď to bolo najviac treba.. tour de france je najmä o jazde v kopecoch.. sagan si do hlavného mesta francie neprivezie veľavážený puntíkový drez a žiaľ ani ten žltý.. prečo mu stačia iba šprinty po rovine ? prečo nesiaha na vyššie méty ?? dokedy budeme čakať na jeho celkové víťazstvo na najprestížnejších závodoch tejto planéty ???
 
mínus indicator plus

 

možno svetlana nevie komunikovať english..
 
mínus indicator plus

péter je super star   péter je super star

ale v kopecoch by som od neho čakal viac.. mohol aj viac riskovať.. čo by sa stalo ak by včera predsa len dokončil etapu v predpísanom počte kilometerov ? s pomocou špičkových právnikov by mohol byť spätne uznaný za leadera celkového poradia !! životná šanca a on ju takto ledabolo hodí do košíc..
 
mínus indicator plus

súhlasím s tebou..   súhlasím s tebou..

morálka a poctivé závodenie nie sú zrovna péterové výsady.. stačí si spomenúť na útok na legendárneho marka cavendisha lakeťom do tváre počas leta 2017.. to je chrapúnstvo najhrubšieho zrna a iba liberálnemu vedeniu tour de france môže sagan ďakovať, že mu povolili štartovať aj v nasledujúcich dvoch rokoch.. práve preto sa mohol rodák zo žiliny nahnevať a po pokazenej povesti u šprintérov mohol zabojovať o trofeje v kopecoch.. aj dnes ak by išiel do trháku s geniálnym bernalom tak mohol vážnejšie vstúpiť do boja o žlté trikó.. posledná šanca príde teda zajtra.. pôjde péter pomaly jak snehový pluh alebo rýchlo jak americký pluk ?
 
mínus indicator plus

súhlasím s tebou..   súhlasím s tebou..

péter by sa dnes mohol pokúsiť o víťazstvo v štýle štart - cieľ.. trhol by sa hneď na začiatku étapy.. jeho kolegovia by mlžili prostor, s konkurentami nadväzovali obsažné debaty a všeobecne by šírili zvesť, že nech sagana všetci nechajú tak, že on má svoje problémy a chce byť sám.. a že sa čoskoro aj tak unaví.. lenže rodák zo žiliny od svojeho jediného triumfu oddychoval viac než dosť a umnou taktikou môže získať aj vyše 40 minútový náskok.. takto by pozbieral body do horárskej klasifikácie a stal sa z neho nečakaný favorit na víťazstvo v súťaži o pöttyös trikó.. ako vravel kočner, co sa stane v alpách, zostane v alpách..
 
mínus indicator plus

luxusný tovar..   luxusný tovar..

uma thurmann a vynikajúci soundtrack.. toto si žiada pokračovanie..
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

práveže ona bola vždy samotárka, takže reči o kolektíve tu radšej ani nešír..
 
mínus indicator plus

péter je super star   péter je super star

ale túto etapu by už fakt mohol vyhrať.. takto vlani som trať limoux -foix prat d'albis absolvoval v rámeci spoznávaco - náučného seminára, ktorý organizovala prestížna "royal academy of cycling science".. skončil som druhý zo skupiny 300 špičkových členov akadémie a až na malé zaváhania v druhej tretine závodu som mal veci plne pod kontrolou.. nebyť zastávky na odpočívadle a utešeného telefonátu s manželkou som mohol byť dokonca víťazom.. sagan sa môže trhnúť v úseku 34 km pred cieľom.. veje tam tzv. atlantický šikmý vietor.. človek správnym nastavením polohy tela dokáže rýchlosť zvýšiť aj o 15 až 20 km/h.. lenže to nemôže robiť frajeriny na zadnom kolese, keďže pre miestnych vlkov toto postavenie symbolizuje jeleňa v ruji.. mnoho chalanov na to v minulosti doplatilo a podobný smutný osud dnes čaká možno aj na jazdeca v zelenom dreze..
 
mínus indicator plus

vystihol si to..   vystihol si to..

lenže uvedení športoveci závodia v individuálnych disciplínach kým péter by bez kolegov nebol tam kde je.. no a akí kolegovia, také výkony leadera teamu.. lenže sagan kvôli svojemu premrštenému platu nemôže mať okolo seba kvalitných chalanov, lebo bora budget to nedovolí.. pritom mohol byť už teraz držiteľom žltého drezu a celá ojrópa by mu ležala pri lakeťoch a nohách..
 

1 >

Najčítanejšie na SME