Pondelok, 6. apríl, 2020 | Meniny má Irena

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: drzka008
1 >
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

Komediant   Komediant

Základným aspektom inteligencie je schopnosť učiť sa zo skúsenosti. U Vás je táto schopnosť evidentne nulová. Každý deň za blbca, ale každé ráno sa budí s domnením svojej mentálnej nadradenosti. To už je za hranicou miernej retardácie podľa ICD-10, keď sa absolútny laik s nulovým všeobecným prehľadom pasuje do "ja ti ukážem" frajera, snažiaceho sa poučovať p. Šáteka o trestnom práve.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

HAHAHA fakt dobrý vtip   HAHAHA fakt dobrý vtip

Deviant píše o zvrátenosti. Retard motajúci Sulíka do akejkoľvek nesúvisiacej diskusie píše o tuposti. Neboj, týmto tempom zachvíľu EUSSR založí úrad na ochranu deviantov a za pár rokov môžeš mať svatbu s gorilou a adoptujete si spolu deti :D
 
mínus indicator plus

Nezúfaj   Nezúfaj

máš predsa relevantné knowhow, videla si rozhodcu 4. ligy odchádzať zo zápasu s fľašou borovičky vo vačku. Kde sa na teba hrabú ľudia z centra diania.
 
mínus indicator plus

Vážení diváci   Vážení diváci

máme tu ďalšieho matematického génia. A úmerne k jeho genialite má aj schopnosť z nulových vstupov vygenerovať tony náhodných výstupov. A teraz môžeš ísť podojiť kravku a pritom jej rozprávať o 200% províziách.
 
mínus indicator plus

Progresívny zoofil je nejaký urazený   Progresívny zoofil je nejaký urazený

Dúfam, že sa identifikuješ ako miešanec moriaka párnokopytníka s vysokozdvižným vozíkom. Mal by si protestovať za samostatné záchody. Nie je predsa možné, aby obdobne retardovaní, identifikujúci sa ako obyčajný hydraulický zdvihák používali tie isté WC ako ty. Aj keď h**** z vás lietajú úplne totožné.
 
mínus indicator plus

Hurááá   Hurááá

Konečne tu máme chlapca z dediny v p***li sveta, experta na dianie v hlavnom meste. Čo, že neovláda matematiku ZŠ. Že netuší, čo je spolufinancovanie, čo je DPH, DPPO, daň z dividend, kontrolný výkaz DPH, podlimitná a nadlimitná zákazka, ÚVO, CKO ..... Jasne, provízia z dotácií 40% nezdaneného cashu :D.
 
mínus indicator plus

....   ....

že máš IQ pod 90 a nezvládol si učivo prvého stupňa ZŠ. (komentár bol orezaný, lebo kvalitný systém SME rozpoznal "zobáčik" ako html tag)
 
mínus indicator plus

Hmm   Hmm

Základným aspektom inteligencie je schopnosť učiť sa zo skúsenosti. U teba je absolútne nulová. Každý deň tu prezentuješ svoju mentálnu zaostalosť. Každý ťa vysmeje. Ale ďalší deň sa sem ideš opäť hrať na chytráka. z 1 -> 2.4 nie je nárast o 240%. Toto jediné stačí ako dôkaz, že máš IQ
 
mínus indicator plus

Hmm.   Hmm.

Dzurindove "proroctvo" o 2x platoch vyšlo úlne presne, ako keby Robert Mugabe prorokoval miliardový nárast platov v Zimbabwe. Aj jemu sa to podarilo. Ja chápem, že na strednom odbornom učilišti neboli ani základy ekonómie. Ale aj stredne natvrdlý jedinec dokáže z médií absorbovať, že existuje akási inflácia. A aj totálne natvrdlý jedinec dokáže spozorovať, že z roka na rok platí za tovary a služby viac. Bohužiaľ, ty si mimo level "totálne natvrdlého jedinca". 1. volebné obdobie je 4 roky, nie 7. 2. Dzurinda bol premiér 1998 - 2005. Rast miezd bol 72%. Rast inflácie za toto obdobie bol 65%. Teda reálny rast miezd bol (1,72/1,65-1)*100% = 4,2% za 7 rokov. Teda ~0,6% ročne. Ak by som započítal zmeny v spotrebiteľskom koši a to, že v 98 som si kúpil normálny kvalitný chlieb a v 2005 bordel z Poľska, ktorý v nepriedyšnej igelitke vydrží mesiac, tak je ten rast miest negatívny. Inflácia priniesla nútený rast miezd a preto sa nám zdá zahraničie drahšie. Cena elektroniky išla mnohonásobne dole, 30,000SKK kameru Panasonic nahradil malý CCD senzor v telefóne za 120 Eur. Na to nemá vplyv žiadna vláda. Ale keby prestala ECB "tlačiť" peniaze zdarma a dala Eurobor na racionálnu výšku vzhľadom k rizikám niekde na 1,75-2,5%, tak sa z polovice CPčkárov v Bratislave stanú bezdomovci a druhá polovica sa bude každý deň mlátiť v Kauflande pred záverečnou o 1-centové rohlíky.
 
mínus indicator plus

OK Génius   OK Génius

Kde ja píšem o komunizme? Ja píšem o politicko-oligarchickom kapitalizme na Slovenske. Kde všetko je zaťažené 20% DPH. Odvody na zamestnancov sú takmer polovica celkovej ceny práce. Nedajbože potrebuje firma auto (čo takmer každá), tak registračná daň, a potom každý rok daň z motorového vozidla. Atď, atď. A z toho mála, čo firme ostane ide 20% DPPO a z toho mála ak chcú spoločníci aj niečo vidieť zo svojej podnikateľskej činnosti ešte 7% daň z dividend. A všetky materiálové vstupy, prenájom priestorov a pod. je od dodávateľov/prenajímateľov .., ktorí sú rovnako šialene daňovo zaťažený. A takmer v každej firme je nejaká prezamestnanosť, lebo si väčšina nechce 7,5 alebo viac hodín odrobiť čo najefektívnejšie, ale si ich chce odsedieť. Však načo by sa strhali, keď ***** zarobia. A ***** zarobia vďaka šialenému zdaneniu podnikateľskej činnosti a ešte im takmer polovicu z CCP (toho čo na nich dokáže podnikateľ vygenerovať) zožerie štát v podobe daní a odvodov. Komunizmus bol retardovaný režim, skoro tak retardovaný ako si ty. Tak nabudúce skús niečo k veci, aby ťa nevysmial aj Kuli so 4 triedami ZŠ, ktorý všetko pregambluje na automatoch.
 
mínus indicator plus

Je to úplný retard   Je to úplný retard

Podľa neho je raj na Zemi Zimbabwe, lebo tam najrýchlejšie rástli platy do 2016, kedy tú komédiu s vlastnou menou zastavili úplne.
 
mínus indicator plus

 

Tak to je iný mysliteľ ......... máme 2x platy podľa sľubu 1 politika voleného na 1 volené obdobie ....... za 5 volebných období (pokiaľ nepočítame skrátené). To je fajný ekonóm, klasická cvičená opica z priehradky, ktorá sa rektálnym skialpinizmom dostala niekam, kde nepatrí. Dzurindove 2x platy (sľub na volebné obdobie) boli ... za 7 rokov jeho 2 vlád: - 67% nárast miezd - 63% inflácia (+- nejaké 1-2% nepamätám si to presne, keď som si to kukal na štatistickom úrade). A to sa ešte spotrebiteľký kôš menil niekoľko krát, ako to komu vyhovovalo. Pri inteligencii a vedomostiach pána Lehutu mám dojem, že najrýchlejší rast miezd bol v Zimbabwe .... však načo sa vôbec zaoberať nejakouo infláciou. Jediné, čo bežnému zamestnancovi prinieslo domnelý blahobyt je cena elektroniky a lacné hypotéky. Kedysi som kupoval DVD napalovačku za 12,000 SKK, dnes stojí 14 EUR. Kedysi sa šetrilo na televízor 1-2 roky, dnes si nimi môžem tapetovať byt. Len ten byt musím mať. Na prelome tisícročia bolo úplne bežné mať 50% našetrené a 50% hypo.V tých časoch by nikto neutiahol 100% (90%) hypo. Dnes je ten blahobyt o tom, že všetci majú 100-200,000 Eur hypotéku (v závislosti od cien nehnuteľností v ich bydlisku). Keď vzrastie základná medzibanková úroková sadzba o 2% tak je kopec ľudí na ulici a ostatní s hypotékami si užijú blahobyt 0,01 centových rohlíkov pred záverečnou v Kauflande. Ja mám 2x plat ako kolega na opačnom konci republiky s rovnakou náplňou práce. OK, odrobím o niečo viac ako on a aj odborne. Ale on si svoju robotu odrobí. Môj plat je taký, aby som zamestnávateľa nekopol do r1ti, a chalan na východe robí za polovicu a je šťastný, že nemusí robiť za minimálku alebo načierno.
 
mínus indicator plus

Tak vylez z progresívnej izbičky   Tak vylez z progresívnej izbičky

do ktorej ti mamka ešte po 30ke nosí raňajky a navštív reálny svet. Potom možno zistíš, že, žiadna babička sa sťahovať nechce. Proste to k starobe patrí. A možno tam vonku získaš aj svoj prvý príjem. A potom ťa tie degresívne kkkkny prejdú. Pretože pravidelná daň z existujúceho majetku je proste najsprostejšia existujúca zlodejina. Teraz ťa evidentne daň z majetku nemusí trápiť.
 
mínus indicator plus

Ty nie si ani žena ani chlap   Ty nie si ani žena ani chlap

Tak nemáš šancu pochopiť že správny muž rozkope takéto hovno. Ty vieš dať iba svoju zakomplexovanú pr*el dokorán.
 
mínus indicator plus

Ani nie   Ani nie

Retardovaní negroidní násilníci vo Švédsku sú pretrvávajúci stav. Teda aj sebaobrana je pretrvávajúca.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME