Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dotcomcz
1 >
mínus indicator plus

 

Reprodukčné číslo v Česku stúpa šiesty deň po sebe. Súhrnný index rizika podľa protiepidemického systému klesol zo 73 na 69 bodov. *Nehodiace sa škrtni.
 
mínus indicator plus

 

Dobrá voľba. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Krajčí by najskôr mal odstúpiť, potom možno aj epidémia ustúpi, ak uvidí, že sa na ňu naplno sústredí boží vánok. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Zle pochopené - Penzak samozrejme nabúrať a tie dve budovy na projekte ak, tak v slohu Penzáku.
 
mínus indicator plus

 

V demokratickej a transparentnej spoločnosti sa totiž nemôže stať, že občianske združenie, ktorého štatutárom je poradca premiéra, dostane od ministerstva, ktoré ovláda minister z premiérovej strany, dve dotácie vo výške takmer 400-tisíc eur,“ uviedol Raši ALE, ALE, Pán Raši, akúsi krátku pamäť máte. Ešte donedávna ste ďaleko viac zneužíval financie a balil ich do alobalu a naraz toto. No, nehanbíte sa vôbec? Ani vy a ani Váš šéf, ktorý zakrýval zvrhlosti Smeru a spolupodieľal sa na vraždách.
 
mínus indicator plus

 

Ak už chcú naozaj Penzák zachrániť, nech pomôže aj štát, stavba je to nádherná, hlavne by sa prístavby mali niesť v podobnom duchu a nie ako na obrázku architektonické paškvily.
 
mínus indicator plus

 

Zlý pohľad. On nenakazil len vládu. On mohol nakaziť novým vírusom značnú časť ľudí, ktorých stretol. To už je vedome šírenie ochorenia a na to sú paragrafy!
 
mínus indicator plus

 

Naprostý súhlas. A hneď pod prispevkom buď menej orientovaní jedinci alebo vzhľadom k rozsiahlym komentárom možno aj trollovia z Leningradu. ;o)
Reakcia k téme: Na vaše prianie, madam
20.01.2021 17:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Áno. Palec hore.
Reakcia k téme: Na vaše prianie, madam
20.01.2021 17:31 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

No, to je o faktoch. Dobre vidím, od koho idú informácie o poľských potravinách Y ktorému nenažranemu českému premiérovi vadí konkurencia. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Ahoj. Poznáme sa?
 
mínus indicator plus

 

Som si nevšimol. No môže byt. Ja zase tym, že žijem na hranici s Poľskom nedám na nich dopustiť. ;o)
 
mínus indicator plus

 

No, syn má 2 ročky, takže tu cesta nevedie. A slamu som naposledy videl, keď som do nej skákal v stodole, ktorá ako jediná ostala starému otcovi - kulakovi. A keď som doskákal - tak starká starému otcovi - Ty somár starý, veď tam sú pozapichované vidly. Humno bolo asi 3 m vysoko, ale ten skoook. Historický optimizmus. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Dovolil by som si oponovať, tu nie sme v krčme IV cenovej skupiny, odkiaľ evidentne príspevok odišiel. A doporučil by som trochu pokory, noblesy, ak teda nerozumiete niektorým slovám, určite poradí slovník cudzích slov. A že nemáte, aha nemáte knihy? Tak to je iné. Potom sa dá kúpiť online (to je cez iPad, alebo nejaký iný pád) nejaký lexikóne slušného správania. Prajem krásny večer a úspešnú dobrú noc. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Za čias Fica by bolo napísané - Zase jeden útok na naše úspešne predsedníctvo. A za čias Matoviča - média neustále znevažujú prácu vlády a dehonestujú výsledky poľského testovania. Systematicky tlačia na Matoviča, čoho obrazom je nárast preferencii Hlasu. - Nie to som si nevymyslel - Tak pravil predseda spolku Svedkov Matovičových sám veľký Timmy I od Andersonovcov. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Papiernictva neviem, či ešte existujú, každopádne sú v Tescu, Albertovi otvorené nonstop. Ako som si všimol v Tescu posledný týžden aj keď bolo zakázané, detské oblečenie do cca 7 rokov bolo normálne v predaji. Ale, žeby otvorili časť hračiek, kde sa jedine dajú kúpiť nejaké boby či sane, keď máme po rokoch sneh, tak to nie.
 
mínus indicator plus

 

Čo je ta Android? ;o) Inak tiež od iMac stolný 27', iMac Air, cez iPady a IPhony, Aplle TV. Mal som to ľahké. Nikdy som neholdoval ani PC (predtým Amiga a WorkbenchOS) a potom už iPhone 3 a prvý Mac. Ľudia čo píšu o predražením a rôznych končinách netušia čo je Apple ekosystém. Ale vyvraciať im to samozrejme nejde. Aj keď už Apple nie je to čo býval - fantastický Snow Leopard a neprekonaný iPhone 4 (dizajnom ho napodobnil teraz 12 mini) Ja som spokojný s XR a uvidím, čo vyjde ďalej, ale 12 mini je celkom favorit. ;o)
 
mínus indicator plus

 

Ad doktor z Frankfurtu - neviem, či bol pán idiot, na mňa tak nepôsobil, každopádne som z neho zostal paf a paf ostal aj ten čierny pán evidentne z vyššej spoločnosti. Vtedajšie platby na sek - písal sa rok 1991 - takze toto som zažil vtedy - v kancelárii dostavali zloženky - obdoba šekov na poste u nás. Či si to vysporiadavali s poisťovňou netuším, išlo to mimo lekárov - robila to kancelária, ktorá aj pripisovala nálezy z diktafónu. A či to bolo inde inak netuším - mimochodom v tejto klinike, kde zaučovali na CT z celej EU (boli sme tam s Grékmi, Bulharmi) a striedalo sa po troch týždňoch. No a na tej klinike v pozícii laboranta CT (to je ten, čo sedí za oslovením sklom) sedel doktor z Izraela - pýtali sme sa ho, či si neurobil rozdielové skúšky pre Nemecko a on nám povedal, že ich má, ale lepšie miesto mu na tejto "vzorkovej" klinike nedajú. To iba na okraj o II svetovej vojne. Všetko sa dá obísť. A pochybujem, že niekto udá lekára, ktorý pracuje na technike so zmluvným závesnom so SIemens v Erlangene. A vtedy tých prístrojov bolo pár - na Slovensku štyri.
 
mínus indicator plus

 

Made In Slovan
 
mínus indicator plus

 

Píšem to tu dokola a opakovane. Odstaviť Matoviča a Mikasa (myslím pandemiu). Už pred pol rokom bolo neskoro.
Reakcia k téme: Mikas je sivá labuť
17.01.2021 21:53 | Oznám správcovi
 

1 >

Najčítanejšie na SME