Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Dotcomcz
1>
mínus indicator plus

 

Presne tak. Mafia bohužiaľ je známa tym, že metastazuje všetkými smermi, od východu, kde noc nie je, cez štátnu správu, kde sa dnes primátori zbavili nálepky Smer za nálepku NEKA, rovnako ako poslanci, cez celé zdravotnictvo, kde Smer dával a menil svojich ľudí a tak ich dnes nájdeme od centra až trebárs po Vysoké Tatry. Neskutočne smutné a tento Augiášov chliev vyčistiť bude trvať roky. Len dúfam, že sa zase nenájde nejaký mesiáš, čo všetko sľúbi a tupovolici bez schopnosti analýzy, mu hodia volebný lístok - a že sa už taký hnedý objavil. A tym, čo sa deje sa pomaly dostal v prieskumoch na druhé miesto za mafiou. Ej, bohajeho.
16.10.2019 22:32 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Tiež vybrali 250 a 80 si nechali. Aj ja patrím ku generácii Gorily. Rástol som s ňou a dodnes nemusím tu zločineckú bandu okolo Brucha, Hranola a predtým Muftyho
 
mínus indicator plus

 

Zabudol som. Aj ja som slnieckar a som nato patricne hrdy.
 
mínus indicator plus

 

Akosi nerozumiem. Kupil - zaplatil. Ja viem, ze vo vasej strane Smer slovicko zaplatil je nahradene nasim clovekom. Ale s tym nic nenarobim. Este raz - vec sa predava, kupujuci musi zaplatit. ;0)
 
mínus indicator plus

 

Myslím, ze je to jasné napíšeme. Fico bol jediným politikom zo aucastnoati, který bol v tom byte. A nie je tam len kola. Je tam aj o melónové pre Smer. Dockaj času, jak hus klasu. Šak tomu vasemu bossovi tečie už dlhšie do topánok. Až sa to prejavuje na výzore, kde alkohol necháva viditeľne stopy. A bod zlomu. Keď zavreli Kocnera. Ten to dávkuje pomaličky a čaká, ako dopadne a či stiahne sebou aj cely podarený Smer.
 
mínus indicator plus

 

A čo Danko a spol?
 
mínus indicator plus

 

Možno aom naivný lebo nežijem v Absurdistane, z ktorého som utiekol, keď aom videl čo robí Mufty. A ak by si používal mozgové závity, tak by si sa modlil, aby basu prežil Kočner, lebo ten keď začne spievať. Inak si je stále ešte veľmi istý. Veď polícia sa ani nehne!
 
mínus indicator plus

 

Neviem či to bolo mne, ale odpoviem. Nevidím tam jednu narážku ba slušných a incestigativnCh novinárov. Možno si nedopozeral do konca. Lebo to, čo robí bulvár má hrozné ďaleko od toho ako Janko Kuciak odhalil mafiu končiacu v rozporku šéfa vlády. Ak v tom nevidíš rozdiel, tak sa ťa to netýka. A nemusíš odpovedať. Teda ak sa nechceš ospravedlniť.
 
mínus indicator plus

 

U nás tiež. Mestá a východ, kde nič nie je a aj tak sa volí Smer!
 
mínus indicator plus

 

Elán sa mi zhnusil cez politické názory Raža. Mal som všetky ich albumy a teda aj mám. Ale - pustil som si tento klip. Na konci je jasne čosi napisane. Neviem. Mne to príde ako nejaká paródia - nepohoršuje ma tento klip. Život treba brat s úsmevom. Ako sa vraví v Česku - s úsměvem jde všechno lip. A nebyť stále vážny a hľadať niečo aj tam, kde nie je, pani novinári. Inak platí potom to, že trafená hus zagagala. Tak úsmev :o)
 
mínus indicator plus

 

Ja sa nestačím diviť diskutérom u tejto a dalších osôb. Hádam niekto nečaká, že zahlási. Áno, bol som vydierať p. Haščáka. Skôr sa divím, že NAKA už nenaskákala do aút a nezačala riešiť Trnku, prokurátorky, sudcov a hlavne bossa navrchu - takého s tym pripitým pohľadom.
 
mínus indicator plus

 

Otázka nebola ohľadom Vašej osoby. A ako vravíte reálne nikdy SAS podozrievaná nebola. ;o) On aj Kočner donedávna bol ctihodný občan.
 
mínus indicator plus

 

Čo sú toto za ľudia, čo po tom, ako sa Slovensko podieľalo na únose cudzieho štátneho občana na palube vládneho špeciálu, čo tolerujú ako Slovensko a hlavne to, kde nič nie je, pomáhalo v pašovani kokaínu z Južnej Ameriky cez úrad vlády do Talianska, čo AI nevšimli ako nasadil@ mafia svoju všetkými farbami namazanú členku ako tajomníčku Bossa, čo nevidia všetké tie Jankovské a money pomáhačky, čo tolerujú v sudcovských (či skôr prokurvtorakskych) sutanách rôzné Trnky Brňky, čo ohrnú nos nad hodnotou najvyššou akou je smrť dvoch mladých ľudí. Čo je to za 20 percent chamrade, ktorá hádže hlasy strane, ktorá je prešpikovaná skrz naskrz ficoizmom najhrubšieho zrna. Ukážte nám tie mená tých pomýlených, kúpených, za niečo vďačných či iba duchom chudobných ľudí. Prejdime okolo nich a pozbierame sa im na letenky do Mordoru. Howgh.
 
mínus indicator plus

 

Prepáč, že reagujem, ale tie hrúbky - hovorí tí istí - to naozaj???
 
mínus indicator plus

 

Skôr sa hovorí, ale veď Sasanka a preto také weci v SAS? Nie nebudem šetriť zloducha čo položil vládu a umožnil nástup mafie pod záštitou Smeru a iba Smeru - veď mister K. a Sasanka!
 
mínus indicator plus

 

Je to tam celé a potom asi 5:21 min zostrih. Vlastne je to taký monológ zástupcu padreho na Slovensku. padre sa dnes zase sťal. Pošlite mu pozdrav Buy Pass.
 
mínus indicator plus

 

A nahrávali to relácie - veď to nejak ti trolli zo sumracnej v SME zahladila.
 
mínus indicator plus

 

Mám dotaz. Tie 4 hlasy o ktorých sa dlho hovorí vraj zo SAS boli koho? Asi toto nie je fórum na odpoveď, ale veď Sasanka.
 
mínus indicator plus

 

Áno. Ale jedno aj druhé je s kategórie Sci Fi.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME