Piatok, 22. november, 2019 | Meniny má Cecília

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: dati de troit.. rafael is the e.u. tennis #1 !!
1>
mínus indicator plus

súhlasím s tebou..   súhlasím s tebou..

pani dolores je matka teresa súčasného footballu.. jej syn vyhral prestížnu medzinárodnú trofej a takýto výkon z neho robí najväčšieho favorita.. som zvedavý na reakciu messiho, či konkurentovi od srdca pogratuluje a uzná, že rodák z madeiry je kráľom tejto športovej disciplíny..
 
mínus indicator plus

súhlasím s tebou..   súhlasím s tebou..

špičkový cycle rider by mal počas sezóny absolvovať a dokončiť aspoň dva z troch závodov grand tour.. v tomto bol péter dosť nedôsledný a uprednostňovanie tour of california oproti účasti v itálii vnášalo medzi odbornú verejnosť vlny pobúrenia.. koľko krásnych triumfov i drezov mohol sagan z čarokrásneho apeninského polostrova vyhrať za celé tie premárnené roky ? je smutné na to pomyslieť.. :-/
 
mínus indicator plus

zdieľam tvoj názor..   zdieľam tvoj názor..

kvalitná životospráva je výsadou kvalitného športoveca.. pétra behá po baroch, zaspáva nad ránom, cpe sa chipsami.. takto to ďalej nepôjde, ja jej takýto nezodpovedný prístup tolerovať rozhodne nebudem !!
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

ďakujem za kompliment..   ďakujem za kompliment..

tennisu sa venujem už niekoľko desaťročí, pomohol som nejednému hráčovi strednej ojrópy do top ten.. stačilo im čítať moje fundované rady.. ty si zasa klenot diskusií o cyklistike.. ak by ich péter sledoval tak už by mal na konte niekoľko celkových víťazstiev na závodoch grand tour..
 
mínus indicator plus

rus je grandslamový kolapsátor..   rus je grandslamový kolapsátor..

doteraz bol dvakrát vo štvrťfinále niektorého z turnajov veľkej štvorky.. z OSEMNÁSTICH účastí.. čistá sulíkovina.. chalan vie hrať skvele, kondíciu má úžasnú, päťsetové boje zvláda priam ukážkovo.. toto je o tom, že v hlave mu tam hrá večná dimitrovka.. bulgar je vo svojom piatom štvrťfinále pričom je jasné, že ho deduško spod álp pošle zasa nazad k čiernemu moru.. dva diamanty s nesprávnym realizačným teamom..
 
mínus indicator plus

 

pán truban je špičkový manažér, úspešný človek a zjavne aj zábavný typ.. takže v spolupráci s geniálnym pánom burgerom dokážu do parlamentných volieb ešte náramne veľké veci.. dvojité víťazstvo prezidentskej kandidátky a primátora hlavného mesta z tej istej strany a od toho istého manažéra je v našich končinách výnimočný úkaz.. teraz im to vyjde do tretice a chalan je naveky zahojený..
 
mínus indicator plus

zaujímavý pohľad na vec..   zaujímavý pohľad na vec..

péterova english je špičková a preto netuším prečo je neustále terčom výsmechu.. je tam síce cítiť laznícky žilinský prízvuk, ale ináč je saganov prejav úžasný.. možno nastal čas prehodnotiť správanie sa svojich kolegov a namiesto tej nevďačnej lenivej angažovať chalanov z teamu ineos s ostrými lakeťami..
 
mínus indicator plus

v tom príspevoku   v tom príspevoku

som spomínal včerajšie zlyhanie afrogera v zakončení zápasu.. to isté sa stalo aj péterovi.. mal veľké šance získať víťazný vavrín no podcenil to a sklamal svoju početnú fanúšikofskú obec.. ani na lakete nedošlo.. ako keby to vôbec nebol on.. je to vôbec on, bývalý katin mužž ?
 
mínus indicator plus

každopádne péter včera sklamal..   každopádne péter včera sklamal..

skončil v druhej stofke pelotónu.. túto blamáž by dnes mal napraviť, napríklad víťazstvom..
 
mínus indicator plus

liberálny volič   liberálny volič

má rád magickú koalíciu p.s. & spolu.. blúdiaci katolíci volia zasa tie zvyšné politické strany..
Reakcia k téme: Nie, takto Sieť nevyzerala
10.07.2019 13:49 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

odmietanie sobášov u osôb rovnakého pohlavia..
 
mínus indicator plus

 

a nie je to skôr o tom, že lionel neuniesol prehru s brasil ?
 
mínus indicator plus

mamele siedmych detí   mamele siedmych detí

lekárka a obhajkyňa myšlienky spojených štátov európskych.. čo viac si môžeme priať ?
 
mínus indicator plus

ako môže byť najlepším hráčom   ako môže byť najlepším hráčom

ujo, ktorý vyhral champions len raz od roku 2014 kým ronaldo štyrikrát ? portugalec dokonca v tom období pridal v reprezentačnom drese dve ďalšie prestížne trofeje kým argentínec sa len tíško prizeral ako trofeje berie konkurencia.. ó, ďaleko si od pravdy, šuhaju driečny !
 
mínus indicator plus

lionel mohol pre svoju krajinu   lionel mohol pre svoju krajinu

vybojovať kontinentálny titul.. ale on nie je ronaldo a znova sa nemôže pýšiť trofejou copa américa.. toto už nie je normálne, pred turnajom silné reči a skutek utek.. :-/ porazil ho skromný jesus.. nadutý argentínec znova nezíska prestížne ocenenie pre najlepšieho fotbalištu planéty.. čo na to hovoria jeho fandovia ?
 
mínus indicator plus

 

čo s tým má spoločné roky balboa ?!? toto je debata o cyklistike..
 
mínus indicator plus

podľa mňa je ďuri sagan   podľa mňa je ďuri sagan

jasnou slovenskou jednotkou.. z posledných 4 ročníkov vyhral tri a má nábeh na zisk ďalších troch.. nie je to náhodou začiatok ďuriho éry i odhalenie náčrtu odvážneho plánu s názovom "ako získať víťazstvo v celkovej klasifikácii tour de france" ? tento mimoriadne sympatický chalan so zamatovým hlasom je drahokam a leto ukáže jeho skutočný potenciáll..
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME