Sobota, 16. november, 2019 | Meniny má Agnesa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1536244
1>
mínus indicator plus

 

Najprv bolo v hlavičke: "Záujem o voľby prekvapuje, účasť môže byť vysoká." Keď zistili že je to riadna volovina, tak to zmenil na ešte väčšiu: "Záujem o voľby prekvapuje, účasť môže byť nízka." To teda čakali pôvodne akú obrovskú účasť, keď tu bola predtým najmenšia v Európe? :)) Smetiari, smetiari, vy ste ale tupáni! :))
 
mínus indicator plus

 

ty sa chlapče vyjadruj k tomu, čomu rozumieš a nie k hudbe, o ktorej nemáš ani šajnu
 
mínus indicator plus

 

nie, myslím že to je naozaj jeho presvedčenie a jeho zaslepená neobjektivita, žiaľ
 
mínus indicator plus

 

To máš úplnú pravdu a som z toho stále viac znechutený, ale ešte stále u mňa vášeň pre náročnejšiu hudbu víťazí. Faktom je, že iný festival s podobným hudobným zameraním u nás nenájdeš a do zahraničia sa mi moc chodiť nechce. Ak pohár trpezlivosti s jednostrannou neférovou politizáciou pretečie, budem hľadať v zahraničí, čo už. Hlavne že Kaščák kedysi kritizoval komunistov skladbou "Píšte všetci modrým perom!" a teraz robí presne to isté, vidí len jednofarebne.
 
mínus indicator plus

 

Politiky je tam viac než treba, to uznávam, ale kto si ju nevšíma a ide tam len počúvať hudbu a má dobrý vkus, ten si príde na svoje, bez ohľadu na to aký žáner počúva.
 
mínus indicator plus

 

Pohoda je festival gýču a nevkusu? Že si tam nikdy ani len nepáchol, ale mudrovať tu budeš ako pospolitá väčšina tých jednoduchších krčmových 4 c.k.?
 
mínus indicator plus

 

Aha, dík za vysvetlenie, ale potom ten výraz ti tam predtým nesedel.
 
mínus indicator plus

 

Máš síce pravdu, že v poslednej dobe bol kritický a uznávam na ňom aj že sa nebál otvorene podporiť liberálku. V tom bol konzistentný s jeho postojmi o ktorých hovoril kedysi aj na Pohode a ktoré fascinovane počúvali všetci bez ohľadu na svetonázor, aj ja.
 
mínus indicator plus

 

Myslím, že taký je aj Bezák. Ten má ale jednu slabinu, ako vyplynulo aj z článku. Až prehnaná ohľaduplnosť pre cirk.hodnostárov a ich do očí bijúcej nespravodlivosti voči nemu (nechce sa mi veriť, že by to bol u neho nedostatok odvahy).
 
mínus indicator plus

 

Nejde mi do hlavy prečo ateista a humanista označuje Bezáka za *zblúdilého". To by som čakal skôr od Sokolovych ovečiek. Môžeš to vysvetliť?
 
mínus indicator plus

 

Verím že po vyzdvihnutí odmeny manželia prinesú likavským archeologickým diviakom nejaké diviačie mlsky :)
 
mínus indicator plus

 

vidím to podobne ako ty, výhliadky mizerné, optimizmus na tomto území si ešte počká (možno) na ďalšiu generáciu
 
mínus indicator plus

 

A aj hudobne to bol v ČSSR totálny úpadok, komerčné odpady až na pár výnimiek, z ktorých bola u nás veľká časť aj tak zakázaná.
 
mínus indicator plus

 

Zaujímavé informácie. Myslím, že príde čas keď ho postupne pekuknú viacerí a ešte viac ľudí ako je teraz vidno v diskusiách si bude šklbať vlasy že ho kedysi volili (ja som vtedy voľby ignoroval).
 
mínus indicator plus

 

OK, mám iný názor, ale rešpektujem tvoj /a budem fandiť aby pre PS nebol až tak zaujímavý a aby sa s PS nedohodli, aj keď ešte neviem či ich budem voliť, som zvedavý na toho Trubana
 
mínus indicator plus

 

Jááj chlapče, všimol som si že ty stále žiješ aj hudobne, v tých milovaných 80tych rokoch, ale či chceš alebo nie, musíš prijať tvrdú realitu že tie časy pominuli. A ja som rád, lebo mne z tej doby zostali len spomienky na ostnatý plot, cenzúry a iné totalitné perzekúcie.
 
mínus indicator plus

 

A čo je podľa teba potrebné pre vzostup západnej civilzácie? Aha, de-gresia. Ako vyšinutá kuffovská sekta? Alebo Magianov hnedý spolok?
 
mínus indicator plus

 

Síce, máš pravdu, neuvedomil som si ako ty: jááj kde to žijem! Žijem v krajine, kde človek s dokázanými (aj priznanými) daňovými a (usvedčenými) pozemkovými podvodmi je stále najdôveryhodnejším politikom... v krajine kde strana s podľa prieskumov najnedôveryhodnejším predsedom je stále stranou s najväčšími a dokonca stále stúpajúcimi percentami... zabudol som že žijeme na Slovensku :) O tom Kiskovi som povedal zo svojho pohľadu a z podobných názorov viacerých ľudí ktorých poznám.
 
mínus indicator plus

 

Nie že by som ti prial niečo zlé, ale fakt by som si rád pozrel tvoje vystúpenie po 3 operáciach mozgu...
 
mínus indicator plus

 

Rozumný ťah z ich strany. Nevedel som, že Štefunko mal až aké zdravotné problémy. Vzhľadom na takéto okolnosti pôsobil verbálne veľmi dobre, a kritici jeho prejavu sa môžu len hanbiť. Ak k nim Kiska nepôjde, tak majú väčšie šance na viac priaznivcov z ľavého i pravého spektra, ako keby k nim aférami tak poznačená osoba šla.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME