Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: pišta báči na tragáči
1 >
mínus indicator plus

 

Ja by som sa z týchto čísel neodvažoval čokoľvek odvodzovať, najmä preto, že je to "corruption PERCEPTION index".
 
mínus indicator plus

 

Dúfam, že bude odolnejšia proti zákulisným manipuláciám než bola naša Radičová. Nič v zlom, ale podľa mojej skúsenosti sú ženy na tak exponované prostredie ako je politika buď málo rozhodné a odolné, alebo majú nedostatok ženskosti (napr. Merkelová).
 
mínus indicator plus

 

Pokiaľ sa kriminalizujú výroky proti Rómom, je len správne, aby sa meralo rovnakým metrom každému. Tento status bol podľa mňa len hlúpy a nie úmyselne rasistický, ale je len dobre, že sa trošku naznačí, že takto nie. Už chýba len, aby sa vyhrážky smrťou prestali brať ako "bežný prejav ich kultúry" a všetko bude super.
 
mínus indicator plus

 

A klobásy, údené klobásy by nebolo dobré tiež zakázať pre tých, čo používajú verejné zdravotníctvo? A kým nie je zakázané fajčenie, tak si také reči strč za klobúk!
 
mínus indicator plus

 

hanz: hej, a preto tam každý apartmán má vlastnú PB bombu, to by teda pomohlo... Na to, že by to malo byť také nebezpečné, sa práve nehôd deje dosť málo.
 
mínus indicator plus

 

Takže vlastne už nejde o to dokázať previnenie, ale stačí "mám dojem, že mal veľa kameňa", tak to myslíš?
 
mínus indicator plus

 

Slušný človek môže prísť k pol miliónu: a) dedičstvom b) poctivým podnikaním V prvom prípade to bude človek, ktorý je z bohatej rodiny a ten také zvyky ako prevážať obrovskú hotovosť v starom aute nemá, v druhom prípade si za čas podnikania tiež musel dospieť k istej obozretnosti, inak by toľko nezarobil.
 
mínus indicator plus

 

A minule, keď tam vystúpil, tak sa stalo čo? Správa o tom, že tam ide, na SME bola, ale výsledok som už nevidel...
 
mínus indicator plus

 

Že trojročného, si dovolím úspešne pochybovať, keď to porovnám s mojou 2,5-ročnou dcérou. To by ten šimpanz musel predvádzať onakvejšie kúsky... Možno tak ešte dvojročného, tomu by som uveril skôr.
 
mínus indicator plus

 

Dejte mi lidi, já to udělám!
 
mínus indicator plus

 

Koľko bolo za ostatných dajme tomu 10 rokov nehôd spôsobených vodičom autobusu pod vplyvom alkoholu? Na záchranu životov by oveľa viac pomohlo, keby namiesto buzerácie vodičov vyšetrovali rozkrádanie v zdravotníctve!
 
mínus indicator plus

 

Keď už majú tú krízu, tak prestanú páliť tisíce ton paliva na pravidelné sťahovanie europarlamentu z Bruselu do Štrasburgu, naspäť a tak dokola?
 
mínus indicator plus

 

Hej, mali by merať rýchlosť autobusov. Niektoré regionálne autobusy jazdia bezdôvodne pomaly!
 
mínus indicator plus

 

Teraz pre zmenu umrel? Ja že uhynul. Alebo zdochol či skapal, ale to je na mienkotvorné médium, akým sa tento plátok snaží byť, trochu expresívne.
 
mínus indicator plus

Drahá autorka,   Drahá autorka,

mohla by si skúsiť pochopiť jednu zásadnú vec - sú zákony sveta (normálne by som povedal fyzikálne, ale tu to celkom dobre nesedí), ktoré sa ošťať nedajú. Teda je úplne jedno, či to žena považuje za dobrovoľné alebo nie, ale súčasne mať deti (a dobre sa o ne starať) a kariéru (a neflákať ju) sa jednoducho nedá. Nejde to. Bodka. Čo sa týka tehotenstva a materstva, ženy a muži sú odlišní, a to prešťať tiež nejde. Muž nikdy neporodí dieťa a len veľmi výnimočne sa o malé dieťa dokáže starať tak dobre ako žena. Môžeš proti tomu protestovať, stavať sa, nadávať na Palka, ale je to ako protestovať proti ročným obdobiam.
25.11.2019 14:53 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Stokrát K+ !!! (3/3 ale musel som)
 
mínus indicator plus

 

Zmotal si toľko vecí dokopy, že mi ani nie je jasné, čo si tým chcel povedať. Nebudeš ty nejaký ufrfľaný dedo. Len jednu vec, skús to vstrebať: to, že sa v spoločnosti občas vyskytnú úchyli, čo znásilnia alebo zabijú, neznamená, že to "má zelenú". Tí existujú v akokoľvek vyspelej spoločnosti. Ja neviem, kde sa pohybuješ ty, ale v mojom okolí nikto nič také neakceptuje (a je to na Slovensku).
 
mínus indicator plus

 

No v 10 stupnoch zamrznut, to by bol vyborny vykon. Na to ani cisterna cuca nepomoze.
 
mínus indicator plus

 

Prečo? "Z historických dôvodov". Článok som nečítal.
 
mínus indicator plus

 

Kiez by to bolo tak, ze to bol niekto, kto sa s nou poznal, a tak by ho bolo mozne vytipovat. Ale pokial to bol niekto ako Ondrej Rigo (ktoreho s obetami nic nespajalo), tak to bude tazky oriesok. Ved toho chytili az po deviatich vrazdach (siestich na Slovensku)...
 

1 >

Najčítanejšie na SME