Streda, 26. február, 2020 | Meniny má Viktor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: 1469234
1 >
mínus indicator plus

 

...tak toto ma dostalo. Som s vami.
24.02.2020 9:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ty brďo...   Ty brďo...

napíšte knihu "Stretol som diabla".
 
mínus indicator plus

 

My sme demokraciu doma nemali , ale mojich rodičov bolo postarané pekne.
 
mínus indicator plus

 

ADHD je moderný výmysel. Pojem nevinné dieťa neexistuje. kde nestačí Makarenko, nastupuje Herodes.
 
mínus indicator plus

 

Jedna Kapacita pracujúca na schodoch Kapucínskeho kostola ťa vždy, keď nedostane svoje (pri vstupe do kostola a pri výstupe), pekne po katolícky prekľaje. Ak nekráčaš dostatočne rýchlo, stihne kliatbu uvaliť na celú rodinu. A potom "teprve víš, o čem je život" a máš o čom rozmýšľať za volantom ...
 
mínus indicator plus

 

K tomu 13 dôchodku, za ktorý by vyhrali voľby s hlasmi od dôchodcov, potom do roka odhlasujú špeciálnu injekciu, ktorou každého dôchodcu po dovŕšení 65 rokov utratia (noblesná eutanázia sa to bude volať) a s radosťou zadarmo pochovajú. Čiže dôchodok bude poberať 2 roky a 13-ty dôchodok dostane raz, ak sa podarí dva razy. Tým sa v štátnej kase ušetrí na rodinné prídavky a bude viac detí a viac voličov, ubudne alzheimerov, o ktorých sa treba starať, ale demencia pokvitne ďalej. Štátna veterinárna správa a Štatistický úrad budú mať toho istého šéfa. Aj na tom sa dá ušetriť. Budem vracať.
Reakcia k téme: Peli gej, Kiska zlodej
20.02.2020 10:26 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Aj ja som strašne smutná, úplne som olepená smútkom. Aj ja sa dusím. Hot dogy v Amerike ma z toho nevytrhnú, čert ako diabol. Ani ujúkanie folkloristov to nezmení. Čo teraz?
 
mínus indicator plus

 

Ako vysvetlíš decku, o čom je Karenina? Nevadí, netreba čítať superdiela, ani ťažkú klasiku. Keby aspoň niečo čítali, aby boli gramotní. Pána prsteňov, nekonečného Harryho, O psíčkovi a mačičke, ale nech, daj Bože, čítajú a snažia sa pochopiť, o čom to je. To, či tá literatúra stojí alebo nestojí "zaveľa alebo za veľa" - dorastú, dospejú, rozhodnú sa.
19.02.2020 6:50 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

...nechcel tým mladý autor povedať, že by sme mali úplne "nežne" zobrať vidly a namiesto volieb vyhádzať ten hnoj?
 
mínus indicator plus

 

Prečo podceňujete 89-ročné babičky? Aj vám sa môže stať ten trapas, že budete starý ako ja (65+). 30 rokov sa pýtam : "Toto , fakt toto, to je tá vytúžená demokracia? Toto , fakt toto, sú dospelí ľudia? (viď včera v parlamente). Nepôjdem voliť, a nie je to nepodložená póza študujúceho človeka. Ozval sa preštudovaný človek - alebo, ak chcete, obyčajný rozum.
 
mínus indicator plus

 

Kedy konečne týmto budúcim "politikom" a predčasným snaživým kariéristom niekto vysvetlí, že dôležitejšie ako špiritizovať nad čistými volebnými lístkami je naučiť sa pravopis. Pravopis si môžete trénovať na slohových prácach a nie na pseudorozumovaní o tom, čomu nerozumiete. Na študenta gymnázia slabé, veľmi slabé, aj na prváka. Študujete na Danka?
 
mínus indicator plus

 

...ty si fakt bambulo. Virtuálny office nie je problém a vykanie ešte žiadnu firmu nepoložilo. Ty...
 
mínus indicator plus

Program MS 22.2   Program MS 22.2

Co tak zaradit stafetu muzov miesto sprintu?
 
mínus indicator plus

 

Tak sa z nich všetci pototo...
 
mínus indicator plus

 

Vášho deda si veľmi vážim, patrím k tým skorej narodeným a jeho meno pre mňa znamená veľmi veľa. Ako je možné, že politológovia jeho úrovne nedokážu sedliackym rozumom rozpoznať (budúcu) obludu typu Mečiar, Danko, Harabin, atď. atď. ? Slušnosť a tolerancia a láska k demokracii im zaslepuje oči? Držím vám palce, vykročte v stopách svojho deda.
06.02.2020 20:44 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

Ja nekampaňujem a aj tak ma celá tá ambasáda nekonečne s...rdí. Keď to celé začalo (20? rokov), behali mi okolo auta gorily a so zrkadielkom kontrolovali podvozok mojej krásnej Škoda 105, musela som dokonca otvoriť kufor aj motor, nazreli aj za sedadlá a mrkli na batériu, či tam nemám v kyseline zavareného Ládina. Myslím, že preháňajú. To nie je predvolebná kampaň, to sú plné zuby toho všetkého amerického úžasného. So Sovietskym zväzom na večné časy, a s Amerikou nikdy inak!
 
mínus indicator plus

 

Svetový deň muchlania. Načo je to dobré? Takýto olepený a ošušlaný sviatok mohol vzniknúť iba v úžasnej Amerike.
 
mínus indicator plus

 

Ťuťuli-muťuli.
 
mínus indicator plus

 

:-)))) Bolo ti to treba, provokovať blbým snehuliakom! Taký pekný deň to mohol byť. A kde bol sneh?
 
mínus indicator plus

 

To už si tu každý môže písať čo chce? To už budeme stavať pomníky aj Hitlerovi a Pol Potovi? Lidi bděte, neblbněte!
04.02.2020 16:46 | Oznám správcovi
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME