Streda, 1. apríl, 2020 | Meniny má Hugo

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: deletme
1 >
mínus indicator plus

 

Už sa chystá vládnuť aj Andrej Kiska s Bratislavou. Lepšie ani nemohol vyjadriť, že je proti Andrejovi Hlinkovi a jeho strane: http://historik.blog.pravda.sk... Krajšie už Andrej Kiska ani nemohol pomenovať svoju stranu. Vyhranil sa proti fašistom a zvolil si heslo Za ľudí s podtextom, ktorému všetci dobre rozumieme. Za nás za bratislavských Židov budeme bojovať v našej strane. Proti Bohu, proti národu, proti slobode.
 
mínus indicator plus

 

Už sa chystá vládnuť aj Andrej Kiska s Bratislavou. Lepšie ani nemohol vyjadriť, že je proti Andrejovi Hlinkovi a jeho strane: http://historik.blog.pravda.sk...
 
mínus indicator plus

Ľudia, preboha!   Ľudia, preboha!

Zabite toho redaktora, skôr než nakladie vajíčka.
 
mínus indicator plus

Myslím si,   Myslím si,

že v tom Londýne v autobuse určite bolo Kotlebovci. len fašisti sú proti lesbám. Dobre, že ich chytili. Aj preto to SME napísalo, aby sme vedeli, že Kotlebovci sú hrozba.
 
mínus indicator plus

Tiež som to   Tiež som to

chvíľu čítal a potom vzdal. Netuším, čo chcel autor povedať. Podobne píše médiámi zatracovaný Mordechaj Kapusta, Snaží sa byť vedecký a "objektívny".
 
mínus indicator plus

Deromatizáciu   Deromatizáciu

podporuje Kotleba: "História deromatizácie Slovenska je učiteľkou života" Marian Kotleba, učiteľ a župan http://bi t.do/eTCMj
 
mínus indicator plus

Fico? Odstúpiť?   Fico? Odstúpiť?

On neodstúpi. Fico zahadzoval svojich skalných, keď strácal vo voľbách, prečo by nemal zahodiť východňarov: "Róbert Fico cestou na piedestál zahadzuje za sebou nielen priateľov a nepriateľov, ale všetkých, ktorí mu pomáhali a mysleli si, že napĺňanie ich snov a ideálov myslí úprimne. To čaká aj východniarov." http://*****/eTAxX http://bi t.do/eTAxX
 
mínus indicator plus

Kiska je chudák   Kiska je chudák

Z Kiskových rečí je zrejmé, že ho veľmi bolí a nemôže zabudnúť na Ficove poníženie, keď sa uškrnul a dal najavo, že Kiskov "majestát" za nič nestojí. Len on sám si v ňom hovie. Snáď Kiska už konečne chápe, po vypískaní na Bradle, že národ a Slovensko ho nemá za nič a v dejepise sa na neho zabudne. A to bude ešte rád, keď mu v dejepise nedajú miesto herostratovej slávy ako "blbca" na prezidentskom kresle. Kováčovi, nech mu je zem ľahká, sa taká "sláva" ušla. Ešte keby si Kiska poplakal nad sebou ako Kováč, budú dvaja "nezávislí zradcovia", ktorí predali svoju "krajinu" USA v dejepise. Vlastne s Tisom traja. Ten Slovensko predal Hitlerovi. :)
 
mínus indicator plus

Nedá sa nič robiť   Nedá sa nič robiť

A nezostáva, len nakupovať kozmickú techniku v Rusku.
 
mínus indicator plus

A uvidíme po návšteve   A uvidíme po návšteve

ako rýchlo Pelegrini s Lajčákom oznámia, že prerokovali všetky detaily Obrannej dohody s USA a SVK a rýchlo ju môže ešte v máji schváliť parlament.
 
mínus indicator plus

Ooh Boy   Ooh Boy

Tu píšu o Demešovi iné. To je konšpirácia? http://www.changenet.sk/?autor...
 
mínus indicator plus

A nakoniec nemocnicu   A nakoniec nemocnicu

to "postavia" s nejakou talianskou firmou ako Višňové a Dubnú skalu, kde tender vyhral nejaký prešovčan a taliani postavili jamu. To sme vedeli už za socializmu, akí pracanti sú kapitalisti: https://youtu.be/dQuu53_cfbQ?t...
 
mínus indicator plus

PS a Kiska prehrali   PS a Kiska prehrali

Núkajú sa ďalšie varianty. Fico bude predsedda ÚS a premiér Harabin...
 
mínus indicator plus

 

Nebolo to zo strany generálneho prokurátora dobre zahrané divadlo, aby nakŕmil opozíciu, že ich vyslyšal a konal v mene demokracia podľa odporúčania mimovládok a súčasne zabezpečil Ficovi demokratického koaličného partnera v budúcej vláde? Bude teraz opozícia žiadať od Kotlebu, aby vyhlásil, že s Ficom nikdy? (to asi opozícia nemôže, lebo tým dá Kotlebovi ďalší punc demokratickej strany, ktorá s Ficom nechce mať nič spoločné) a nakoniec: Keď mohol ísť Bugár do koalície s Ficom v mene napĺňania volebného programu Mostu-Híd, nemohol by to isté urobiť Kotleba a pretlačiť v koalícii namiesto Lajčáka dať na MZV trebárs takého Vaského (vie anglicky), ktorý by urobil guláš z diplomacie s NATO a USA a EÚ? A tak majú protisystémoví voliči, v hlave chrobáka: Voliť Harabinovu stranu, ktorá ešte nie je etablovaná alebo ĽSNS proti Kiskovi, PS, Trubanovi, ...? Páni a dámy voliči, pripravte sa teraz na oznamovanie prestupov všetkých ambicióznych členov KDH, Most-Hídu, SaS, ... do koalície strán SMER, SNS, ĽSNS, Harabinova strana...Otváram stávky na Dzurindu, Mikloša, Žitňanskú, Osuského, Šebeja, Dostála... Nemožné? Uvidíme. Dzurinda sa už zastáva Pellegriniho.
 
mínus indicator plus

Núka sa nejedna provokatívna otázka:   Núka sa nejedna provokatívna otázka:

Nebolo to zo strany generálneho prokurátora dobre zahrané divadlo, aby nakŕmil opozíciu, že ich vyslyšal a konal v mene demokracia podľa odporúčania mimovládok a súčasne zabezpečil Ficovi demokratického koaličného partnera v budúcej vláde? Bude teraz opozícia žiadať od Kotlebu, aby vyhlásil, že s Ficom nikdy? (to asi opozícia nemôže, lebo tým dá Kotlebovi ďalší punc demokratickej strany, ktorá s Ficom nechce mať nič spoločné) a nakoniec: Keď mohol ísť Bugár do koalície s Ficom v mene napĺňania volebného programu Mostu-Híd, nemohol by to isté urobiť Kotleba a namiesto Lajčáka dať na MZV trebárs takého Vaského, ktorý by urobil guláš z diplomacie s NATO a USA a EÚ guláš? A tak majú protisystémoví voliči, v hlave chrobáka: Voliť Harabinovu stranu, ktorá ešte nie je etablovaná alebo ĽSNS proti Kiskovi, PS, Trubanovi, ...? To bude mať Čaputová problém pri podpisovaní zákonov budúcej koalície. Možno aj impíčment.
 
mínus indicator plus

Zjednodušujete si argument   Zjednodušujete si argument

Takže zase len kresťanských teológov neuznávame za vzdelancov v pravom zmysle slova, lebo prečítali množstvo "idiotských kníh" a možno aj zopár s tým správnym liberálnym svetonázorom (chudák polovzdelanec Michal Havran). Aj taký Stephen Hawkins bude polovzdelaný konšpirátor, lebo verí v mimozemšťanov. A bohvie na čo ešte majú spomínaní dvaja polovzdelanci iný názor. P.S.: Určite nie viac ako bežný homo-sapiens alebo gymnazista... Ale možno viac o teológii, marxistickej filozofii, gramatike, fyzike, matematike a logike. :)
 
mínus indicator plus

Všetci ostatní sú polovzdelanci?   Všetci ostatní sú polovzdelanci?

To je také americké. MacGyverizmus v nás, lebo my vieme všetko a správne, a všetci ostatní sú polovzdelanci. Aj Noam Chomský, Jean-Paul Sartre, Che Guevara, Ghándí... celý ostatný svet. Blaha určite prečítal viac kníh ako ktorýkoľvek gymnazista. Rostas zrejme tiež. Už len preto, že sú starší. Celý systém upevňovania pocitu macgyverizmu začína už na školách, kde naivné deti bohatých naivných rodičov vedú školské rady, školské projekty, sedia v ŽŠR a kde si ich vyberajú takí riaditelia a učitelia škôl ako je C.S Lewisa. Bolo to tak vždy a vždy to tak bude. Za socializmu sa naivné deti naivných komunistov dostávali na školy a sedeli v radách Socialistického zväzu mládeže, kde horlivo pranierovali veriacich za nesprávny vedecký svetonázor a tiež horovali za otvorenú diskusiu, ale v skutočnosti neviedli diskusie. Len nálepkovali oponentov za zaostalých s nevedeckým svetonázorom. Ako dnes za konšpirátorov. Bolo to tak v minulosti a je to tak dnes. Demokratický kapitalizmus s diktatúrou liberalizmu sa veľmi nelíši od socializmu s diktatúrou proletariátu. Každá ríša v minulosti padla. A padne aj dnešný systém. Snáď spoločnosť, ktorá príde po tej dnešnej, bude iná.
 
mínus indicator plus

Podľa   Podľa

ilustračného snímku brania krvi s prsta sa jedná o cigánov alebo migrantov.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

1 >

Najčítanejšie na SME