Streda, 22. január, 2020 | Meniny má Zora

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Kolt a Meirová 156
1 >
mínus indicator plus

 

Uváž, aký si sprostý, že napíšeš také hodnotenie, ale nikdy som nebol ani HSZD, ani SMER.
17.03.2019 8:45 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Nemôže. Je hlboko veriaci a arcibiskup svojou rečou, že Čaputovú voliť je ťažký hriech, vrazil demokratickému Slovensku nôž do srdca.
 
mínus indicator plus

 

Veru, poľahky mohol prísť o dane, ktoré tak úporne zašíva v Monaku. Prerazenú nohu by mu poriadne spičítali.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Boeing neskrachuje, lebo má atraktívne vojenské zakázky. Čo sa týka pádu maxov, asi máme podobnú situáciu, ako keď pred niekoľkými desiatkami rokov z iného typu amerického lietadlo (DC 10?) začali vyletovať dvere. Keď padlo prvé lietalo, američania len odkázali, že nech tie dvere poriadne zatvoria a všetko bude v poriadku. Zadkom pohli, až keď padlo druhé a pozemná obsluha bublala, že dvere určite zatvorili dobre. Potom vysvitlo, že bola blbá konštrukcia. Dvere vyzerali ako zatvorené, ale neboli. Čo sa týka toho, ako majú bezpečnosť u zadku nielen výrobcovia, ale aj prevádzkovatelia, svedčí slávny prípad Lockerbie. Isteže, namazali to na Kaddáfiho a ten to uznal, azda len v snahe vymaniť sa zo zoznamu krajín podporujúcich terorizmus. Ex post vieme, že Kaddáfiho snaha bola márna. Skončil vystavený v chladiacej miestnosti obchodného domu. K Lockerbie došlo tak, že tajné služby vydali varovanie pred možným teroristickým útokom. Letecké spoločnosti promtne zvýšili cenu leteniek o príplatok za dôkladnejšie bezpečnostné kontroly. Ale aj tak sa podarilo napašovať do batožin rádio, v ktorom bola bomba. Keď to buchlo a začalo vyšetrovanie, vysvitlo, že letecká spoločnosť neurobila absolútne nič na zvýšenie bezpečnostných kontrol. Príplatok prachsproste strčili do vrecka.
 
mínus indicator plus

 

Vec treba riešiť rázne. Zakázať cigarety. Pre staré kusy so závislosťou ich predávať na predpis. Isteže, nejaké sa napašujú, ale mladí, o ktorých ide v prvom rade, sa už k cigaretám tak ľahko nedostanú.
 
mínus indicator plus

 

Keď som prečítal nadpis ešte so zlepenými očami, namiesto Etiópie som čítal Európu. Až som zaostril, mi došlo, že EU je príliž zastoknutá američanom v zadku, aby sa na niečo také odhodlala.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Keď toľko toho vieš, tak vysvetli, ako mohli aglickí lekári zachrániť Skripalovcov. Lebo za všetkými tými táranicami, že koľko toho viete, neviete vysvetliť, ako lekári okamžite rozpoznali novičok a mali poruke antidotum. Zatial som na to dostal iba takú odpoveď, že anglickí lekári sú takí dobrí a spolu to dokážu.
 
mínus indicator plus

 

Keď vláda VB nechce, aby na jej území pobehovali žoldnieri a vrahovia, tak v prvom rade nemá čo prijímať zradcov a vrahov, ktorí majú otvorený účet. Putinovi mohol byť Skripal u zadku. Keby chcel, mohol spáliť kým bol v base v Rusku. Ako Chruščov spálil zaživa Penkovského. Ale koľkých ľudí poslal pod nôž Skripal? Zopár ich určite bolo a oni mali priateľov, ktorí by radi natrhli Skripalovi zadnicu, keby sa vyskytla príležitosť. Nevylučujem, že rôzni špióni pásli po Skripalovi. Ale to nebol ten prípad. Lebo to by bol mrtvý. Novičok je 8x účinnejší ako VX. Zomiera sa do dvoch minút. Ako to, že ich našli ešte "zatepla" a mali pripravený antidotum na taký exotický jed? Nie, bratm, sme veľmi ďaleko od toho, aby sme atentát na Skirpala prišili rusom. Nie je od veci aplikovať policajný vyšetrovací postup - komu sa otrava Skripalovcov hodila? Rusom? Nedaj sa vysmiať. Slúžilo to len na vystupňovanie nepriateľstva voči Rusku. Na nič iné.
 
mínus indicator plus

 

Tak to je dobrá pripomienka. V konfliktoch denne umierajú ľudia včítane hromady detí. Nikto si z toho nerobí nič. Ale keď zradcovi a vrahovi Skripalovi niekto natrie zadok, je z toho diplomatická vojna. Čo sa týka smrti hladom, je najhoršia. Pre dieťa najmä pre rodiča. Preto sa američania napchávajú, až im rite praskanú, aby sa im nič také nestalo.
 
mínus indicator plus

 

Ty si teda poriadny cincibus. Asi nemáš deti. Lebo by si vedel, že 15 ročné dievča nevie nič a ani 19 ročné toho veľa nevie. V prvom kroku ju mali vziať späť a postarať sa odieťa. Nenechať ich zdochýňať v utečeneckom lágri. Potom mohli vyšetriť, či iba držala manželovi alebo aj ona rezala hlavy. Ak rezala, tak doživotie. Ale ináč jej mali umožniť normálny život u rodičov pod dohľadom tajných.
 
mínus indicator plus

 

Tu vidíme, akí sú agličania idioti. Chceli sa vyťahovať nad soplaňu s deckom a nedomysleli, čo sa stane, keď decko zomrie ako zomreli predošlé dve. Že to vzbudí ďalšiu vlnu nenávisti proti neveriacim psom. Teraz to majú na stole. Je ale možné, že angličania, presnejšie ich vysoko postavení islamistickí politici, naschvál navodili túto situáciu.
 
mínus indicator plus

 

Zdôraznil však, "že je neprípustné, aby veľvyslanectvo verejne komentovalo a hodnotilo predstaviteľa prijímajúcej krajiny, v tomto prípade štátneho tajomníka Ministerstva obrany SR". Práve tak je neprípustné, aby štátny tajomník klamal ohľadne statusu Krymu.
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
mínus indicator plus

 

Pekné, najmä ten nadpis, že keby bol býval vedel, že Kuciaka chcú poslať na ľad, Kuciak by žil. Tomu veríme . Len sa nám nepáči, že proti Kuciakovi podnikol nezákonné kroky, ktoré k jeho vražde napomáhali. Nepochybujem, že v amerike by mašíroval na lavicu obžalovaných podľa zákona o spolčovaní
 
mínus indicator plus

 

Počúvaj, Donald, nechcel by si ešte vytiahnuť Mečiara? Možno by skúsil prezidenta dotretice. Veď kto si pamätá tie svinstvá, čo porobil. Veď nič mu nedokázali. Čiže je sympatický dedko, ktorý sa s nami lúčil clivou pesničkou a so slzou v očiach. Dokonca je "otec vlasti". Všetci čo máme niečo proti nemu, sme táraji gágaji a prďúsi. Harabín vsadil na našu krátku pamäť a takmer mu to vyšlo.
 

1 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME