Piatok, 15. november, 2019 | Meniny má Leopold

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: Martin Brepta - mäsiar Čejen
1>
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Treba však čítať medzi riadkami. Ak bloger vyzýva na čas činov, nabáda víťazku volieb, aby pri výbere poradcov nezabudla na podporu,ktorej sa jej dostalo od mnohých bardov , takpovediac polyglotov,odborníkov vo viacerých oblastiach, špičkových odborníkov. Morálnu i finančnú a to veľmi lukratívnu. Lebo takto, existuje typizované miesto vedúceho tlačového oddelenia či oddelenie pre styk s verejnosťou,ktoré bude treba urýchlene obsadiť. Ale nová prezidentka môže rozbúrať tradičné predstavy a vytvoriť i čosi väčšie,kde by mohol pôsobiť niekto,kto má širší záber, takpovediac diapazón. Pri všetkej skromnosti, žiada sa mi skríknuť z celého hrdla -Martin, na hrad.
01.04.2019 13:55 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Normálne sa dnes roztrhlo vrece s kvalitou. Najskôr menovec a teraz osvedčená kvalita. Raz darmo, kdo umí, ten umí. Ale že sa môj obľúbený bloger stáva odborníkom vo vojenstve, tak klobúk dolu. Škoda, že onehdá tesne nepochodil v prezidentských voľbách. Ako veliteľ ozbrojených síl by mocne zabodoval a nám by sa tu isto - iste lepšie spávalo, ako za toho automobilového pretekára.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Až sa mi žiada povedať - ako sme kedysi na schôdzach - súhlasím s predrečníkom. Pre menej chápavých , ako slušne nazvať názorových oponentov, pridávam toto poznanie : Autor sa pomaly ale so železnou istotou začína etablovať ako filozof first class. Raz darmo, nie vychodené školy, ale prirodzená inteligencia. Dúfame, že nám budeš ešte veľa písať a ešte viac diskutovať. Vivat!
28.03.2019 9:04 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Aj ja sa pripájam ku gratulácii   Aj ja sa pripájam ku gratulácii

Zostáva len dúfať, že časom nájde uznanie aj mravenčia práca regionálnych žurnalistov a VIP obľúbených blogerov. To koľko článkov treba týždenne napísať, aby si človeka všimli ? Tak do Varšavy tento rok zasa nie. Čo už, skočím do Targu a kúpim si skvelé domáce syry, ktoré sú veľmi podobné francúzskym. A Jacek vo svojom podniku na rohu Ogrodowej a Kazimierza Wielkiego predáva výborné vína, zoberiem zopár bandasiek. Rysuje sa pekný týždeň.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Ani neviem prečo, ale musí byť, lebo ho píše tento empatický intelektuálny bloger. Koľko toho už stihol popísať v takom veku je až na neuverenie! A mňa teší, že my, rovnaké krvné skupiny môžme diskutovať zrovna tu. U nás je dnes chladnejšie, trocha smoglí, ale aj tak je pekne. Aj pekný týždeň sa ukazuje, hlavne sobota. Ráno vstanem, pozriem správy o tretej, kľocky narobím , aby do krbu bolo, keď sa z kostôla vrátim. A potom už len tej Zuzke , emberšik musí byť ! Ej, keby tá moja inak vyzerala a furt tie džgance nesádzala, radšej cibliky s makom. Večer sa vydrugáme jak sosny. Jaj, pekný týždeň sa ukazuje, len čo je pravda.
25.03.2019 15:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý postreh   Veľmi dobrý postreh

Na jednej strane je pani Zuzana členkou Progresívneho Slovenska, dokonca jeho podpredsedníčkou. Na zakladajúcom sneme v januári 2018 ju zvolili delegáti, od začiatku sa aktívne zasadzovala za naštartovanie zmien na Slovensku a odstránenie zla. I keď aktívne vystupovala a bola takisto spoluautorkou programových dokumentov v oblasti práva, v súkromí sa jasne od programu Progresívneho Slovenska vo viacerých oblastiach dištancovala a medzi jej osobnými názormi a cieľmi a názormi a cieľmi PS sú skutočne diametrálne rozdiely. Zároveň však presadzuje pri riešení bezkonfliktné riešenia, takže s cieľom zjednocovať liberálne a progresivistické prostredie nemala a nemá záujem na vyhrocovaní atmosféry v spoločnosti. Podpora PS pri jej ambíciách nebola zanedbateľná, dokonca PS aj skromnými prostriedkami prispela na jej kampaň. Pre dobro spoluobčanov je pripravená v najbližších dňoch odstúpiť z postu podpredsedníčky PS, aby funkciu prezidentky mohla vykonávať nadstrannícky. Jej vyhliadky na víťazstvo sú temer 100 %tné, ale do voľby ide podľa vlastných slov s pokorou. V prípade, že by nejakým spôsobom - čo sa temer úplne vylučuje - nebola zvolená, je pripravená opätovne prijať členstvo v Progresívnom Slovensku i funkciu podpredsedníčky tak, aby zúročila politický kapitál z prvého kola a priviedla stranu k volebnému víťazstvu v roku 2020.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Najmä pre tých, ktorí vedia čítať medzi riadkami. Autor je filuta, bonviván, nenapíše priamo, ale jeho briskné inotaje väčšina pochopí. Svojou kritikou - ešte veľmi slušnou - Smeru a jeho kandidáta priamo podporuje budúcu víťazku prezidentských a neskôr i parlamentných volieb. Bravo, v mene kolektívu priaznivcov a donorov víťazky druhého kola ďakujeme za podporu. Koniec Smeru sa blíži a radostné zajtrajšky v srdci ozajstnej Európy s ním.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Naozaj sa schyľuje k historickej zmene. Pevne veríme - teda ja a ľudia v mojom okolí, zvaní tiež rovnaká krvná skupina - že Smeru definitívne odzvoní a víťazom sa stane Zuzkine Progresívne Slovensko. Do volieb ešte zostáva čas na personálne posilnenie. Z dobre informovaných kruhov prenikli informácie, že o členstvo má eminentný záujem pán Marek Maďarič, dohoda je doslova na spadnutie. To bude výrazné posilnenie PS v oblasti kultúry a mediálnej komunikácie. Dlhodobe sa rokuje i s Borisom Zalom či pánom Martvoňom. Dokonca sa povráva, že užšiu spoluprácu plánuje nadviazať i Monika Beňová. Tieto intelektuálne kapacity by výrazne posilnili nádeje, že PS získa vo voľbách dosť hlasov, aby postavila vládu sama bez nutnosti koalície. Pekným príkladom je víťazstvo vo voľbách do samosprávy v Bratislave. Do budúcnosti po soborte môžme pozerať s usmiatými tvárami, priatelia.
18.03.2019 10:24 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

To nie je zaujímavé   To nie je zaujímavé

ale celé dlhé mesiace bol tento "autor" mimo titulky a jeho články boli súkromné. Ešte som nezažil situáciu, že admini niekoho "vrátili" na titulku. Ale nedá sa čudovať. Zo dvakrát som si dovolil opýtať, prečo niektorí môžu totožné články publikovať v iných médiách a niektorí nie. Odpovede som sa nedočkal.
 
mínus indicator plus

A to je veľká pravda   A to je veľká pravda

Aj všelijaké reči o jej financiách sú len hoaxy. Všetko si platí transparente. Peniaze od politických strán neberie. Sľúbila, že sa vzdá členstva v PS ihneď po zvolení, o čom nikto nepochybuje. Teda nepochybujeme, že bude zvolená, ani o tom, že potom svoje členstvo preruší. My dobre informovaní vieme, že po absolvovaní dvoch po sebe idúcich funkčných období ako prezidentka sa do politiky vráti ako víťazka parlamentných volieb. Čakajú nás krásne časy, krásne zajtrajšky. Mladí ľudia sa vrátia domov a staneme sa ostrovom slobody v strede Európy. Preto nezabudnite v sobotu odovzdať svoj hlas najlepšej kandidátke v novodobých dejinách. A aj Vaše rodiny či známi.
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Trošku mi chýbajú fotografie i zo Sliača a okolia, kde sa nachádzala tiež veľmi početná skupina mladých študentov. Aj v Michalovciach, Skalke, Častkovciach, Vlkanovej, Nemšovej, Vrútkach, Novom Meste, Nových Zámkoch, Komárne, Štúrove, Lešti, Malackách, Ružomberku, Rožňave, Jelšave, Rimavskej Sobote.... Akosi zabúdame aj na to, že títo mladí a schopní ľudia položili už v dávnych časoch v tomto priestore základy trhového hospodárstva a čulo obchodovali i v časoch, keď sa to "nenosilo".
Reakcia k téme: Za cudzincami
11.03.2019 17:43 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Tá politická kultúra !   Tá politická kultúra !

Nie tak dávno kandidovali ľudia rozhľadení, plní empatie, inteligencie a briskného humoru. Daktorí dostali 2547 hlasov a skončili na krásnom 14 mieste. Ej bisťu, to boli časy.
 
mínus indicator plus

Ja som nezostal znechutený a pobúrený   Ja som nezostal znechutený a pobúrený

V prvej vete bloger všetko vysvetlil a nedá sa s ním polemizovať, iba súhlasiť.
Reakcia k téme: Jedna veľká tragédia
11.03.2019 11:01 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

A klikáme !!!   A klikáme !!!

Blogerovi treba zvyšovať čítanosť. Čo sme sa nadreli, kým sme zlikvidovali toho proruského oného ! Teraz sa stane najčítanejším a najobľúbenejším blogerom ten naozaj najlepší !!! A verím, že časom sa jeho diskusie stanú nejčítanejšími, najlepšími , najtransparentnejšími a nebudú tu žiadne konfliktné názory. Ako kdesi inde. Pch, zaliezli ste do ilegality, pod zem,všelijaké tie Magdy, Gitky, Janky.
10.03.2019 15:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Ale no tak !!!   Ale no tak !!!

Ja som videl tooooľko vystúpení, čítal rozhovorov a skutek utek. Maximálne tak akože pozastaví členstvo a to už čo znamená ?
 
mínus indicator plus

To sú čo za  konšpirácie ?   To sú čo za konšpirácie ?

Pani Zuzana neprehrá, zvíťazí v oboch kolách, zo strany nevystúpi a ako silná nadstranícka prezidentka povedie progresívcov do vopred vyhraných volieb. Žiadna Procházka či iné paralely, je úplne iná doba ! Treba úplne novú politickú kultúru, na ktorú si voliči iba musia zvyknúť- Ale ľudia si zvyknú. A po dvoch obdobiach v prezidentskom paláci povedie pani Zuzana PS - už bez príťaží - do víťazných volieb, kde získa ústavnú väčšinu. Dovtedy treba vydržať a tešiť sa z čiastkových úspechov !!!
 
mínus indicator plus

Veľmi dobrý článok !   Veľmi dobrý článok !

Z tých, ktoré som doteraz čítal hádam najlepší ! Aj tie fotky sú mimoriadne vydarené. Na niektorých, ktoré uverejňuje trebárs Sme či iní, vyzerá pani Zuzana hádam aj na 45. Kdežto tieto jej nepridávajú, ukazujú realitu. Ani zmachlená, ako všelijaké tie Smotánky. Príjemná, svieža, radosť pozrieť. Ej bisťu, keď by som nebol zadaný, neviem, neviem. Ale čo už tam, tie protokoly sú náročné. Nech je ako je. Ona v paláci, ja tu na pažiti.
06.03.2019 15:42 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
05.03.2019 13:05 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Len sa ty nič neboj, troll jeden   Len sa ty nič neboj, troll jeden

My podporovatelia svetlých zajtrajškov vieme, že také nehrozí. To sú len špinavé kampane nepriateľov, ktorí sa neštítia konšpirovať a vymýšľať. Nechápem, ako diskutér s podobnými názormi môže mať takúto karmu !!! Dávam pokyn všetkým roduverným Liptákom, aby ťa sklikali ako toho zeleného kocúra !!!
04.03.2019 19:47 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

Čo státisíce, milióny nás prídu   Čo státisíce, milióny nás prídu

Aj u nás na Liptove pôjdeme. Celé rodiny, aj moja, aj susedova, aj pán farár sľúbili. Aj tetka z dolného konca, ak húsera rozchodí. Aj korunky sme poslali, ako v kulturáku vraveli. Aj inšô by sme poslali, ak by bolo načim. Radosť pomyslieť na novie časy.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME