Piatok, 18. október, 2019 | Meniny má Lukáš

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: strýko_fedor
1>
mínus indicator plus

 

Najprv treba vyrúbať z popri ciest všetky jablone (lebo akože bezpečnosť), a potom zasadiť jeden smrek :D Nech sadia jablone, aspoň sa ľudia aj najedia.
 
mínus indicator plus

 

Nakoniec ešte zvolia Šte-fa-na!
 
mínus indicator plus

 

Nerátam (ale vŕtal som aj do oceli, dreva, tehly, a panelu). Ale na to že je to iba "aku" za 50 evri, som s ňou vysoko spokojný. To máš ako s čínskym noname krovinorezom za 89€, mňe fachčí 5 rokov ( menil som akurát ručný štartér za 4€ z Číny). Susedovi po prvom kosení odišiel motor. Nečítal návod a nariedil tam olej ako do štilky. Dôležitý je aj prístup k náradiu, chápem že existujú ľudia ktorí sú schopný rozdzigať novú vŕtačku po pol hodine práce... lenže tí sú schopný vystreliť aj z motyky.
 
mínus indicator plus

 

Mňe tá vŕtačka funguje už 4 roky.
 
mínus indicator plus

 

Tento valibuk je vo funkciách už hádam od federácie. A teraz ho odmeníme stoličkou v EU parlamente. Dúfam že sa dočkám smernice ohľadom dostatočného množstva kuracích stehien v parlamentných reštikách.
 
mínus indicator plus

 

Mať tak problémy tejto paradajkovej pani...
 
mínus indicator plus

 

Problém je v personálne. Môj príbuzný mal zápal žalúdka. Ošetrujúci lekár nariadil akútnu hospitalizáciu. Zavolal si kolegu z oddelenia a vravel mu že táto pani je akútny prípad a MUSÍ byť hospitalizovaná. Kolega mu zase tvrdil že sú "plný" a nemajú ju kde dať. Nakoniec sa pacient dostal na oddelenie kde bola polovica izieb prázdna. Takže toľko k tým "problémom" a ochote. Nehovoriac o tom že keď bolo nutné predpísať invalidný vozíček, tak lekár sa vtedy tváril ako keby ho mal zaplatiť z vlastného vrecka.
 
mínus indicator plus

Občiansky tribunál   Občiansky tribunál

Občiansky šibnutál + vodca Klanyi.
 
mínus indicator plus

 

Prečo šíriš sovietsko-ruskú propagandu o tom že Nemci boli fašisti? Nemci boli nacisti. Taliani boli fašisti. Správne by sme mali Deň Víťazstva nad "fašizmom" nazývať Deň Víťazstva nad národným socializmom, lenže to by súdruhom z Moskvy neprešlo, lebo by to znelo trošku divne že socialisti bojovali proti socialistom. Fašizmus porazený nebol.
 
mínus indicator plus

 

Tendrík na cisterny SAVA.
 
mínus indicator plus

 

Mne tieto "silné reči" pripomínajú škôkárske časy. "Ked s tým neprestaneš, tak môj tato zbije tvojho tata".
 
mínus indicator plus

Civilné lietadla Suchého   Civilné lietadla Suchého

Civilné lietadla Suchoja.
 
mínus indicator plus

 

No a s Assangom je to iné? Ani v prípade Assanga nebol nikto z vinníkov smrti civilistov potrestaný. Alebo sa mýlim a Barrack už sedí v base?
 
mínus indicator plus

Miestny schizofrenici zasahujú...   Miestny schizofrenici zasahujú...

Nahliadnutie do Kaliho účtov je ok, ale odhalenie Black Ops (počas ktorých sa bezbreho zabíjali civilisti na blízkom východe pomocou dronov), tajných depeší vďaka WikiLeaks je bakané a protizákonné.
 
mínus indicator plus

 

Aj to je možnosť. Ale nemôže sa tak stať svojvoľne. Človek by mal mať spísanú nejakú "poslednú žiadosť" (overenú u notára) keby došlo k takémuto prípadu. Vtedy ide o jasné vyjadrenie dotknutého čo si vlastne želá. Až vtedy by mala rozhodnúť rodina alebo lekár.
 
mínus indicator plus

 

Jednoducho zázrak. Dostať sa vo vegetatívnom stave, hneď do dvoch štátov a následne sa prebudiť v Nemecku. Doslova Spomienky na budúcnosť. Ale teraz vážne. Koľký boli medzi tým zavraždený vlastnou rodinou/lekármi na základe toho že "už sa z toho nepreberú"?
 
mínus indicator plus

 

Oni nielen že ich rušia, už ich ani nebudujú.
 
mínus indicator plus

 

Ak ste si teda pani redaktorka nevšimla nejakého pána Snowdena, tak Vám musím oznámiť, že nás sledujú nejakú dobu...
 
mínus indicator plus

 

Však aj ten Ind si len tak "pichol" nožom do tepny taxikára.
 

1>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME