Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený
Zoznam príspevkov používateľa: varuj
1 >
mínus indicator plus

zle   zle

vyzbierané peniaze - už skoro 3 milióny eur - treba použiť na nákup bytov pre poškodených, aby sa mohli z provízia čo najskôr odsťahovať. myslím, že za tie peniaze by už zajtra všetci mohli bývať. a určite by s týmto súhlasili aj všetci darcovia. po vyplatení poistného, by si poškodený predajom dvojizbových mohli zakúpiť väčšie byty. a predpokladám, že tým starším by na začiatok stačil aj byt jednoizbový! v prešove a okolí je určite na predaj dosť voľných bytov. mám vážne podozrenie, že niekomu už tie vyzbierané milióny kolú oči a hľadá sa spôsob, ako si ich strčiť do vlastného vrecka!!!
 
mínus indicator plus

nové byty   nové byty

prečo sa už nezačalo z vyzbieraných peňazí s nákupom nových bytov pre poškodených? za 1 500 000 eur možno kúpiť v prešove minimálne 15 trojizbových bytov, alebo 25 dvojizbových a už pozajtra sa môžu vyžrebované rodiny sťahovať do nového. alebo sa zbierka zasa rozfláka na sprostosti a ľudia budú roky bývať v provizóriách?
 
mínus indicator plus

 

nie je to naživo!!! ide to zo záznamu!!!
 
mínus indicator plus

 

aká moderátorka, taký zvuk! však sa to nedá počúvať! akurát ste na s rali kopu ľudí, čo to chceli pozerať a nakoniec to vzdali a išli na pivo!!!
 
mínus indicator plus

kiska   kiska

kiska je tabu? či čo?
Reakcia k téme: Palác (Hej, ty! – Györe)
07.12.2019 22:40 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

basa   basa

a base by mal sedieť v jednej cele s bašternákom, kočnerom, žužovou... :)
 
mínus indicator plus

lipšic   lipšic

je tu ešte nejaký vagabund, podvodník, zlodej... ktorého danko lipšic neobhajuje? ako to tento chlapec - zabijak chodcov na prechode - vôbec stíha? nemal by trochu pribrzdiť? alebo chce čo najskôr dostať infarkt z prepracovania???
 
mínus indicator plus

zbierka   zbierka

čaputová dala zo svojho rozprávkového prezidentského 13 tisícového platu iba 5 000? a to sa tým ešte aj bez hanby verejne chváli???
 
mínus indicator plus

 

a je zaujímavé, že najviac šteká opozícia!!! :) no ale ak tie prieskumy ty naozaj potrebuješ, tak ťa ľutujem!
Reakcia k téme: Koaličná rada (Sliacky)
05.12.2019 20:28 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

na slobodu prejavu sa odvolávajú najviac tí, ktorí iný názor, než je ten ich, nevedia prehltnúť. a pochybujem, že zaplatený zmanipulovaný prieskum nejakej súkromnej agentúry je informácia, ktorú niekto potrebuje. však jeto hoax, ako iné hoaxy. a proti hoaxom sa predsa tvrdo bojuje. aj sulík sa vyjadril, že oni žiadne prieskumy nepotrebujú, lebo oni majú svoj program!
Reakcia k téme: Koaličná rada (Sliacky)
05.12.2019 20:12 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

a obvinením fica pribudne smeru pár tisíc nových voličov!!! dobre vymyslený ťah. a sa čudujem, že to nevidíte.
05.12.2019 20:02 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

v prvom rade podľa zaplatených a zmanipulovaných agentúrnych prieskumov! čo potvrdili aj voľby prezidentské! a samozrejme dobre zaplatené reklamné články v žumpovom bulvári, sme, pravde, denníku n, pliske, novom čase a na ich online verziách. mladí čítať programy strán nebudú už aj preto, že im čítanie veľmi nejde a málokedy čítanému rozumejú - čo potvrdili aj testy PISA! :) ono aj liberáli i progresívci potrebujú sprostých voličov s vymytými mozgami, podobne ako kotlebovci, či iné strany! hlúpy volič - dobrý volič!
 
mínus indicator plus

 

po uši zadlžení!!! progresívci i kiska! Relatívne veľkú sumu peňazí získal Kiska aj od podnikateľa Petra Zálešáka, spolumajiteľa Nay Elektrodom. Strane Za ľudí požičal rovných 900 000 eur. Zálešák okrem toho pomohol aj Progresívnemu Slovensku, ktorému poskytol úver 150 000 eur a ďalších 30 000 eur progresívcom daroval. Trenka potvrdil, že lídrovi Za ľudí požičal 1 000 000 eur. Považuje ju však za svoju súkromnú aktivitu a nechce sa k nej ďalej vyjadrovať. nezabudnite ich voliť - splatíte aj ich dlžoby!
 
mínus indicator plus

 

iba totálni hlu páci, neinformovaní a s vymytými mozgami potrebujú nejaké zaplatené a zmanipulované prieskumy pochybných agentúr na to, aby vedeli, koho majú voliť!!! ani 100 dňové moratórium žiadnym spôsobom neporušuje ústavné práva občanov. konštatoval to už raz ústavný súd pri schválení 14 dňového. a to isté bude musieť urobiť aj teraz!!!
Reakcia k téme: Koaličná rada (Sliacky)
04.12.2019 10:06 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

tak to má na tej kandidátke riadny guláš! po voľbách sa mu väčšina aj tak rozuteká do iných strán alebo sa vyhlásia za nezávislých. to však matovič ľahko prehltne - hlavne, že ďalšie 4 roky bude inkasovať od štátu milióny!!! :) a ozaj. má to jeho rodinné oľano zákonom stanovený počet registrovaných členov - 150??? skontroval a overil to niekto?
 
mínus indicator plus

 

a to si odkiaľ zobral, že mám pod palcom políciu, prokuratúru, súdy???
02.12.2019 20:38 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

pochybujem, že tento plátok s primitívnym humorom ako zomri, tam vôbec niekto kupuje?
 
mínus indicator plus

 

a to, že podvádzal na daniach, ti akosi vôbec neprekáža!!! že ho-milionára vlastná mater v požičanom aute fiktívne každý deň vozila po slovensku stovky kilometrov, ti tiež oči nekole! že štvorčlenná rodinná firma oľano vznikla len preto, aby matovič - pokladník ťahal od štátu peniaze za volebný výsledok a s níkým sa peniazmi nedelil, ti je tiež fuk! čudný si ty človek...
01.12.2019 8:54 | Oznám správcovi
 
mínus indicator plus

 

myslím, že európska klíma a európske prostredie nerobia tímto potmavším nekresťanom dobre a mali by sa vrátiť do krajín predkov...
 
mínus indicator plus

 

prečo už trnka a počiatek nesedia v base? a čo tí ostatní, ktorých nahral a spomína kočner? že by v tom lietali aj prokurátori a sudcovia, keď nekonajú???
 

1 >

Najčítanejšie na SME